MOC

5 499,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

Hmotnost
Přibl. 9,8 g x 2

Obecné funkce

Typ sluchátek
Uzavřená, dynamická
Reproduktor
6mm reproduktory (vrchlíkové)
Magnet
Neodym
Vodotěsnost
Stupeň krytí IP55 (pouze náhlavní souprava)

Baterie

Doba nabíjení baterie
Přibl. 2,5 hodiny (plné dobití)
Metoda nabíjení baterie
USB nabíjení (s pouzdrem)
Výdrž baterie (nepřetržité přehrávání hudby)
Max. 9 hodin (zapnutá funkce pro potlačení okolního hluku) / Max. 13 hodin (vypnutá funkce pro potlačení okolního hluku)
VÝDRŽ BATERIE (DOBA NEPŘETRŽITÉ KOMUNIKACE)
Max. 7 hodin (zapnutá funkce pro potlačení okolního hluku) / Max. 8 hodin (vypnutá funkce pro potlačení okolního hluku)
Výdrž baterie (čekací doba)
Max. 15 hodin (zapnutá funkce pro potlačení okolního hluku) / Max. 35 hodin (vypnutá funkce pro potlačení okolního hluku)

Specifikace technologie Bluetooth®

Verze Bluetooth®
Specifikace BLUETOOTH verze 5.0
Efektivní dosah
Přímá viditelnost přibl. 10 m
Frekvenční rozsah
Pásmo 2,4 GHz (2,4000–2,4835 GHz)
Profil
Profily A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands-free Profile) a HSP (Headset Profile)
Podporované zvukové formáty
SBC, AAC
Podporovaný typ ochrany obsahu
SCMS-T

Potlačení okolního hluku

Přepínač ZAPNOUT/VYPNOUT redukci šumu
Ano

Dobíjecí pouzdro

Doba nabíjení baterie
Přibl. 3 hodiny (plné nabití)
Hmotnost
Přibl. 59 g

Barevná provedení

bluewhiteblack

Obsah balení

  • Kabel USB: kabel USB Type-C® (USB-A na USB-C®) (přibl. 20 cm)
Placeholder

Funkce

Voda stříkající na sluchátka WI-SP510 v černé barvě

Sluchátka ideální na trénink

Skutečně bezdrátová sportovní sluchátka WF-SP800N kombinují dlouhou výdrž baterie, odolnost proti vodě a potu a hluboký basový zvuk s digitálním potlačením okolního hluku. Rozhodně vás nenechají na holičkách.

Detail ruky držící otevřené nabíjecí pouzdro se sluchátky WF-SP800N uvnitř.

Přenosná, chráněná a s potřebnou energií

Kompaktní nabíjecí pouzdro sluchátka WF-SP800N nejen chrání, ale umožňuje také jejich nabíjení na cestách. Pouzdro má kapacitu pro další plné nabití, takže si můžete dopřát až 18 hodin přehrávání hudby se zapnutou funkcí potlačení okolního hluku a až 26 hodin, pokud funkci vypnete. Podporuje také rychlé nabíjení.

Baterie s 18hodinovou výdrží

Výdrž baterie 9 (sluchátka) + 9 hodin (nabíjecí pouzdro) a rychlé nabíjení

Při plném nabití disponují sluchátka energií na 9 hodin, přičemž praktické nabíjecí pouzdro poskytuje dalších 9 hodin. To je dohromady až 18 hodin poslechu bez okolního hluku. Při vypnuté funkci potlačení okolního hluku je výdrž baterií ještě delší, a to 13 hodin při plném nabití a dalších 13 hodin poskytovaných nabíjecím pouzdrem, takže dohromady až 26 hodin přehrávání. A pokud máte naspěch, rychlé nabíjení vám za 10 minut zajistí až 60 minut přehrávání hudby s potlačením okolního hluku.

Logo IP55

Navržena pro aktivní životní styl

Díky krytí IP55 stříkající voda, pot ani prach nezastaví tato voděodolná sluchátka, ani váš trénink. Po náročném tréninku je můžete dokonce omýt.

Možnost připojení Bluetooth®

Stabilní a spolehlivé připojení Bluetooth®

Čip Bluetooth přenášející zvuk současně do levého i pravého ucha společně s optimalizovaným provedením antény zajišťuje stabilní připojení a mimořádný poslech. Nízká latence zvuku je také zárukou příjemného sledování videí.

Bezpečné upevnění

Bezpečné upevnění

Měkké polstrování závěsných oblouků a trojrozměrné zakřivené provedení zaručují, že vám sluchátka bezpečně a pohodlně padnou, takže i když se budete pohybovat, zůstanou na svém místě.

Logo Extra Bass

Maximalizujte své výkony pomocí funkce EXTRA BASS™

Zdůrazněte basové rytmy a posilte i svůj výkon. S funkcí EXTRA BASS dosáhnete silného, působivého basového zvuku, který vám pomůže udržet tempo.

Logo technologie pro digitální potlačení okolního hluku

Žádné rušení díky digitálnímu potlačení okolního hluku

Když si při tréninku pustíte speciální seznam skladeb, technologie pro potlačení okolního hluku odstraní vše, co by vás mohlo rozptylovat – třeba zvuky z tělocvičny nebo ulice. Zůstanete tak sami s hudbou.

Mějte přehled o svém okolí díky režimu okolního zvuku

Díky režimu okolního zvuku budete i při pohybu vnímat daný okamžik. Kombinujte hudbu se zvuky prostředí: vychutnejte si své oblíbené skladby a poslouchejte přitom tréninkového partnera nebo vnímejte okolí při běhu.

Adaptivní nastavení zvuku

Adaptivní nastavení zvuku se automaticky upraví podle toho, co právě děláte a kde se nacházíte

Adaptivní nastavení zvuku je funkce, která automaticky zjistí, co právě děláte – například běžíte, jdete, čekáte nebo cestujete – a poté upraví nastavení pro okolní zvuk podle daného prostředí. Nastavení můžete také přizpůsobit svým preferencím pomocí aplikace Sony | Headphones Connect, která se dokonce může naučit vaše oblíbená místa, jako je tělocvična nebo park.

Ikona dotykového ovládání

Ovládání na dosah ruky

Intuitivní dotykové ovládání můžete používat k nastavení přehrávání, zastavení nebo přeskakování skladeb a úpravě hlasitosti. Díky funkci Rychlá pozornost stačí přiložit prst na sluchátko do uší a hlasitost se ihned sníží, takže uslyšíte okolní zvuk. Můžete tak okamžitě hovořit s jinou osobou, aniž byste museli sluchátka vyjímat. Dotykové ovládací prvky si navíc můžete bez potíží přizpůsobit svým požadavkům. Aplikace Sony | Headphones Connect jim totiž umožňuje přiřadit alternativní možnosti.

Loga vestavěných aplikací Google Assistant a Alexa

Buďte chytřejší díky hlasovým asistentům Google Assistant, Amazon Alexa a Siri

Organizujte svůj den pouhými hlasovými příkazy. Užívejte si zábavu, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a mnoho dalšího.

Ikona telefonování v režimu handsfree

Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukem

Sluchátka WF-SP800N poskytují čistší reprodukci hlasu při telefonování v režimu handsfree, přičemž můžete hovory přijímat přes jedno nebo obě sluchátka. To vám umožní střídat jejich dobíjení nebo zřetelněji slyšet hovory v hlučných prostředích.

Logo aplikace Sony | Headphones Connect

Potřebujete výraznější basy?

Ať už chcete zvýraznit nebo zeslabit basy, aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní pomocí ekvalizéru přizpůsobit úroveň zvuku přehrávané hudbě.

Více o aplikaci Sony | Headphones Connect

Sluchátka WF-SP800N v černé, bílé, modré a červené barvě

Vyberte si svou barvu

Sluchátka WF-SP800N a přenosné pouzdro jsou dostupné v nejrůznějších barvách, které splynou s vaším životním stylem. 

Závěsné oblouky a dlouhé hybridní silikonové koncovky v několika velikostech

Vyberte si tu správnou velikost

Balení obsahuje 2 velikosti závěsných oblouků, díky kterým sluchátka nevypadnou ani při náročném cvičení, a 5 velikostí dlouhých hybridních silikonových koncovek, ze kterých si můžete vybrat tu, která vám perfektně padne, a užít si tak maximálně kvalitní zvuk s minimem šumu.