WF-1000XM3

Pouze hudba. Nic jiného.

Svět okolo počká – důležití jste vy a vaše hudba. Žádný šum, žádné kabely, žádné vyrušování. Jen výjimečný zvuk, technologie pro potlačení okolního hluku a hodiny naprosté svobody při poslouchání.

SKUTEČNĚ BEZDRÁTOVÉ

Bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 s technologií pro potlačení okolního hluku

WF-1000XM3
Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 s technologií pro potlačení okolního hluku

platinumsilverblack

MOC

5 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Důležité vlastnosti sluchátek WF-1000XM3
Technologie pro potlačení hluku

Technologie pro potlačení okolního hluku ve skutečně bezdrátových sluchátkách WF-1000XM3 je dosud nejpokročilejší díky HD procesoru QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku. Můžete se tedy úplně ponořit do své hudby.

Snímky produktu a pohled na rozebraná sluchátka WF-1000XM3
Technologie duálního snímače hluku

Duální mikrofony – jeden zachycuje zvuk vpředu a druhý vzadu – na povrchu sluchátek zachytí více zvuků z okolí, ať už se jedná o hluk motorů letadla, městskou dopravu, nebo klábosení v kanceláři. 

HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku

Při zachycení okolního zvuku se aktivuje HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku. Nejenže odstraňuje podstatně více šumu ve všech frekvencích, ale také má mnohem nižší spotřebu.

Detail obvodové desky s HD procesorem QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku
Výjimečná kvalita zvuku

Sluchátka WF-1000XM3 potlačující okolní hluk nejenom umožňují poslech bez šumu, ale také oplývají dechberoucí kvalitou zvuku – a to vše díky pokročilé zvukové technologii.

Detailní snímek sluchátek WF-1000XM3 zobrazující 6mm reproduktor
6mm reproduktor

Uvnitř sluchátek je malinký, ale výkonný 6mm reproduktor, který poskytuje bohatý, čistý a rozsáhlý zvuk.

Logo HD procesoru QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku
HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku

Velmi schopný HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku kombinuje digitální odstranění okolního hluku, 24bitové zpracování zvuku a digitální/analogový převodník se zesilovačem sluchátek. Výsledek? Úžasný zvuk s minimálním zkreslením.

Logo DSEE HX
Vylepšení digitální hudby pomocí technologie DSEE HX

Technologie Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX™) zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních hudebních souborů tak, že se bude blížit vysokému rozlišení. 

Skutečně bezdrátová technologie

Bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 potlačující okolní hluk nabízí díky bezdrátové technologii Bluetooth® a ergonomické konstrukci skutečnou bezdrátovou svobodu pro váš celodenní komfort.

Perfektní pro televizní pořady, filmy a další obsah

Sledujete videoobsah na smartphonu nebo tabletu? Pokročilé bezdrátové připojení sluchátek WF-1000XM3 přesně synchronizuje obraz na obrazovce s tím, co posloucháte, což přináší větší radost ze sledování.

Sluchátka WF-1000XM3, magnetické nabíjecí pouzdro a chytrý telefon Xperia vedle knihy, brýlí, kladívka na sklo a keramické vázy na dřevěném stole
Ilustrace přibližuje, jak nový čip Bluetooth® přenáší zvuk zároveň do levého i pravého ucha

(A) Přenos BT z levého do pravého ucha u sluchátek WF-1000X.
(B) Přenos BT současně do levého/pravého ucha u sluchátek WF-1000XM3

Stabilní a spolehlivé připojení Bluetooth®

Čip Bluetooth přenášející zvuk současně do levého i pravého ucha společně s optimalizovaným provedením antény zajišťuje stabilní připojení a mimořádný poslech. Nízká latence zvuku je také zárukou příjemného sledování videí.

Optimalizovaný design antény

Anténa sluchátek Bluetooth® je optimálně umístěna tak, aby zajistila širší pokrytí. Tím napomáhá udržet silný signál pro nepřerušované streamování.

Snímek zobrazující sluchátka WF-1000XM3 a jejich optimalizovaný design antény.
Navrženo pro bezpečné a stabilní upevnění
Snímek zobrazující ergonomické provedení Tri-hold sluchátek WF-1000XM3.
Ergonomické provedení Tri-hold

Sluchátka s funkcí potlačení okolního hluku jsou navržena ergonomicky, takže jsou v kontaktu s uchem na třech různých místech. Díky tomu bezpečně a pohodlně padnou.

Snímek zobrazující vysoce přilnavý gumový povrch sluchátek WF-1000XM3.
Vysoce přilnavý gumový povrch

Vysoce přilnavý povrch udržuje sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku pohodlně a pevně v uchu, takže jen tak nevypadnou.

Produktový snímek sluchátek WF-1000XM3 s nabíjecím pouzdrem, kabelem USB-C a různě velkými náušníky.
Vše, co potřebujete

Balení obsahuje 3 velikosti koncovek Triple Comfort a 4 velikosti dlouhých hybridních silikonových koncovek do uší, takže si můžete vybrat tu pravou a užít si maximálně kvalitní zvuk s minimem šumu. V balení nechybí ani nabíjecí kabel USB-C.

Ikona baterie s výdrží 24 hodin
Až 24 hodin poslechu   

Při plném nabití nabízejí sluchátka energii na 6 hodin a praktické nabíjecí pouzdro poskytuje další 3 nabití, díky nimž lze poslouchat celý den. To je až 24 hodin poslechu bez okolního hluku. Když je funkce potlačení okolního hluku vypnutá, sluchátka vydrží ještě déle – 8 hodin výkonu na plné nabití, a další maximálně 3 nabití v nabíjecím pouzdru, tedy až 32 hodin přehrávání.

Ikona rychlého 10minutového nabití / 90minutového přehrávání.
Rychlé nabití, když ho potřebujete

Někdy si prostě rychle musíte poslechnout nějakou hudbu. Takže pokud sluchátkům už moc dlouho nezbývá, rychlé 10minutové nabití v nabíjecím pouzdru vám poskytne až 90 minut přehrávání. 

Snímek životního stylu zobrazující ukládání sluchátek WF-1000XM3 do magnetického nabíjecího pouzdra.
Praktické magnetické nabíjecí pouzdro

Vložte sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku zpět do nabíjecího pouzdra – na své místo zapadnou díky magnetickému vnitřku s příjemným klapnutím. Díky kabelu USB-C můžete pouzdro rychle a snadno nabít a připravit ho na celý další den poslechu.

Obrázek ruky a prstu dotýkajícího se tlačítka
Mluvte po jednom dotyku díky Quick Attention

Přiložením prstu na sluchátko snížíte hlasitost, takže uslyšíte okolní zvuk. Můžete tedy mluvit s ostatními, aniž byste museli sluchátka vyjmout. Díky nastavení ovládacích prvků máte veškeré funkce na dosah. Například klepnutím na levé sluchátko můžete přepnout z potlačení okolního hluku na okolní zvuk. Každému sluchátku můžete také přiřadit funkce, jako jsou Google Assistant, Amazon Alexa a ovládání hlasitosti hudby pomocí aplikace Sony | Headphones Connect.

Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláte

Aplikace Sony | Headphones Connect nabízí funkci adaptivního nastavení zvuku, která automaticky zjistí vaši činnost – například cestování, chůzi nebo čekání – a přizpůsobí okolní zvuk vašim potřebám. Nastavení můžete také upravit podle vlastních preferencí.

Ilustrace adaptivního nastavení zvuku s ikonami taxi a autobusu a názvem „Doprava“, u kterého je zvýrazněno potlačení okolního hluku
Cestování

Cestujte bez přerušení a poslouchejte hudbu bez šumu v pozadí.

Ilustrace adaptivního nastavení zvuku s ikonou chůze, slovem „Chůze“ a zvýrazněnou funkcí potlačení okolního hluku 20
Pěšky

Vnímejte všechno kolem sebe, od ulice po kancelář, a vychutnávejte si přitom hudbu.

Ilustrace adaptivního nastavení zvuku s ikonami sezení a stání a názvem „Stání“, u kterého je zvýrazněna funkce potlačení okolního hluku
Čekání

Při čekání můžete potlačit okolní šum a poslouchat důležitá oznámení.

Sluchátka, která na vás reagují

Snímač přiblížení v každém sluchátku umí zjistit, zda na sobě máte jedno či obě sluchátka, a přizpůsobí tomu přehrávání hudby.

Obrázek osoby vyjímající si sluchátko z ucha
Pozastavte hudbu

Vyndejte si jedno sluchátko a hudba automaticky přestane hrát na obou stranách.

Obrázek osoby usazující si sluchátko zpět do ucha
Pokračujte v přehrávání

Nasaďte si sluchátko zpátky a hudba automaticky začne znovu hrát.

Logo aplikace Sony | Headphones Connect
Mějte svůj poslech pod kontrolou

Díky aplikaci Sony | Headphones Connect vám funkce ovládání okolního zvuku umožní nastavit hlasitost zvuku na pozadí a nabídne možnost slyšet pouze hlasy. Pomocí ekvalizéru zase můžete přizpůsobit úrovně zvuku podle hudby, kterou posloucháte.

Jděte na to chytřeji se svým oblíbeným hlasovým asistentem

Služby Google Assistant, Amazon Alexa a Siri

Organizujte svůj den pomocí pokynů pro hlasového asistenta. Bavte se, spojte se s přáteli, poslouchejte zprávy, hudbu a oznámení, nastavujte si připomínky a mnohem víc.

Loga vestavěných aplikací Google Assistant a Alexa
Ikona telefonování v režimu handsfree
Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukem

Se snadným handsfree voláním konverzace volně plyne. Sluchátka WF-1000XM3 zajišťují lepší kvalitu hlasu. Hovory můžete přijímat tak, aby byly slyšet v jednom nebo obou sluchátkách. To umožňuje měnit jejich dobíjení nebo dobře slyšet hovory v hlučných prostředích.

Moderní klasický styl

Ať už mluvíme o sluchátkách s čistým, minimalistickým designem, nebo o nabíjecím pouzdru s příjemným povrchem a špičkovou povrchovou úpravou, na prvním místě je vždy elegantní a nenápadný styl.

Produktový snímek nabíjecích pouzder pro sluchátka WF-1000XM3 v celé škále barev.
Vyberte si barvu

Sluchátka WF-1000XM3 a přenosné pouzdro jsou dostupné v nejrůznějších barvách, které ladí s vaším životním stylem.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.

Osobní zážitek jako v kině

S televizorem BRAVIA XR™ a bezdrátovým vysílačem WLA-NS7

S televizorem BRAVIA XR a těmito sluchátky, která využívají bezdrátový vysílač WLA-NS7, si vychutnáte vzrušující zážitek poskytovaný technologií Dolby Atmos® a 360° prostorový zvuk, který se přizpůsobí vašim uším.  

Muž sedící na pohovce v obývacím pokoji a poslouchající sluchátka pomocí bezdrátového vysílače
360 Spatial Sound Personalizer

Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka po připojení k televizorům BRAVIA XR vytvoří prostorové zvukové pole na míru.

Bezdrátový vysílač WLA-NS7 se sluchátky na skříni, připojený k nástěnnému televizoru BRAVIA
Požitek z technologie Dolby Atmos

Díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR sluchátka kolem vás vytvoří uspořádání virtuálních reproduktorů, takže si můžete vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Skutečně bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 v sobě spojují pokročilou technologii pro potlačení okolního hluku a vysoce kvalitní zvuk, funkce chytrého poslechu, připojení pomocí technologií Bluetooth® a NFC, celodenní výdrž baterie a pohodlí při dlouhém poslechu.
  • Potlačení okolního hluku pomocí procesoru QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku a duálního snímače

  • Skutečně bezdrátové provedení s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®

  • Výdrž baterie až 24 hodin pro celodenní poslech

  • Funkce Rychlá pozornost vám umožňuje snadno hovořit, aniž byste si sundali sluchátka

  • Klasické moderní provedení bezpečně sedí v uších

REPRODUKTOR
6mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
DSEE HX
Ano
FREKVENČNÍ ODEZVA (KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH®)
20 Hz–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
FREKVENČNÍ ODEZVA (AKTIVNÍ PROVOZ)
-
PASIVNÍ PROVOZ
-
NFC
Ano (pouzdro)
DÉLKA KABELU
-
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů