Přejít k obsahu
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem

Funkce

Výkonný prostorový zvuk pro velké akce

Nakloněné horní reproduktory systému vysílající zvuk nad hlavami lidí podporují společně s otevřenou zadní částí skříňky lepší šíření zvuku. Každý z 10 reproduktorů má speciální tvar rohu, který podporuje dosah zvuku, aby si hudbu mohl užívat opravdu každý.

Párty světla a světla reproduktoru dodají každému tanečnímu parketu atmosféru disco

Barevná párty světla září skrze objektiv za systémem MHC-V90DW a vytvářejí disco pozadí. Vpředu jsou reproduktory jasně osvětlené, což podtrhuje atmosféru párty. Reflektory můžete ovládat pomocí aplikace Fiestable nebo přímo v systému a sledovat, jak se synchronizují s rytmem a vytvářejí klubový taneční parket.

Ovládání gesty umožňuje snadné nastavení hudby 

Zábavné a intuitivní ovládání gesty umožňuje nastavení parametrů zvuku nebo přepínání režimů DJ, samplovače nebo karaoke. Ve čtyřech režimech ovládání můžete posunem či rotací zápěstí například nastavit zvuk nebo posouvat skladby. 

Díky funkcím karaoke se můžete připojit ke zpěvu

Zpívejte spolu s hudbou z rádia, ze zvukového vstupu, z disku CD/DVD nebo z telefonu. Stačí zapojit mikrofon a zapnout režim karaoke a systém MHC-V90DW automaticky nahradí vokály vaším zpěvem.

Prostřednictvím kytarového vstupu se můžete stát součástí hudby

Zapojte kytaru, stiskněte příslušné tlačítko a můžete si užívat zvuk vlastního hraní. Můžete hrát sólo a nebo připojit mikrofon a doprovodit se zpěvem.

S režimem Fiesta si mohutný zvuk můžete užít kdekoli

Tlačítkem režimu Fiesta zvýšíte akustický tlak na maximum a hudbu si tak můžete vychutnat naplno i ve velkých prostorách či venku.

Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music Center a Fiestable

Celou párty můžete pohodlně ovládat z tanečního parketu pomocí aplikace Sony Music Center. Můžete si vytvořit vlastní seznam skladeb a vybrat další skladbu přímo ze smartphonu. Volitelná aplikace Fiestable, která je součástí Sony | Music Center, umožňuje bezdrátově měnit světla reproduktoru nebo aktivovat efekty DJ nebo karaoke. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem vám na vše stačí pár jednoduchých pohybů zápěstí. 

Bezdrátové připojení k dalším reproduktorům

S bezdrátovou technologií Party Chain získáte mohutný zvuk z více reproduktorů bez jediného propojovacího kabelu. Synchronizujte reproduktory ze všech místností prostřednictvím sítě Wi-Fi® a dopřejte si stejnou hudbu v celém prostoru.

Streamování zvuku přes Wi-Fi®

Funkce Chromecast built-in umožňuje streamování oblíbeného zvukového obsahu do zařízení MHC-V90DW přes Wi-Fi®. Můžete také přehrávat hudební soubory z počítače nebo domácího mediálního serveru kompatibilního se standardem DLNA.

Integrovaný přehrávač DVD dodá vašim filmům dramatický zvuk

Připojte externí televizor nebo projektor a můžete si na vestavěném přehrávači disků DVD pouštět filmy s kvalitním zvukem z reproduktorů systému MHC-V90DW. Vychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce. 

Výstup HDMI® zaručuje jednoduché nastavení

Pomocí výstupu HDMI (ARC) systém snadno připojíte k televizoru. Užijte si klasickou televizi a obraz z disků DVD v kombinaci s mohutným zvukem z reproduktorů systému MHC-V90DW.

Zapojte a přehrávejte přes port USB

K portu USB rychle připojíte svou oblíbenou digitální hudební knihovnu. Díky kompatibilitě s formáty mp3, AAC, WMA, WAV/AIFF, FLAC, ALAC a DSD můžete přehrát své oblíbené seznamy skladeb a večírek pořádně rozproudit. A pokud potřebujete trochu energie navíc, můžete si přes port USB klidně nabít telefon.

Plynulé streamování pomocí technologií NFC a BLUETOOTH®

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Systému MHC-V90DW se stačí dotknout zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete začít streamovat svoji hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a můžete začít.

Vychutnejte si kvalitnější streamování přes Bluetooth® s kodekem LDAC™

Technologie LDAC umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®, díky čemuž si můžete vychutnat špičkový bezdrátový zvuk.

Rukojeť a kolečka pro snadný transport 

Systém MHC-V90DW je vyroben s ohledem na pohodlný transport. Díky praktické rukojeti a kolečkům si můžete vzít mohutný zvuk všude s sebou.

Bezdrátové připojení a poslech ve více místnostech osvobodí vaši hudbu

Funkce poslechu ve více místnostech přes bezdrátové připojení ovládaná aplikací Sony | Music Center (dříve SongPal) vám umožní poslech hudby ve všech místnostech vašeho domova. Pomocí aplikace tak můžete propojit vybrané zvukové projektory a reproduktory Sony. Ve skupinovém režimu můžete z několika reproduktorů poslouchat stejnou hudbu, zatímco v individuálním režimu hraje z různých reproduktorů různá hudba.

Specifikace
S domácím zvukovým systémem MHC-V90DW si párty užije opravdu každý. Díky deseti reproduktorům je zvuk dostatečně hlasitý a šíří se prostorem tak, že jej uslyší úplně všichni. Zapněte vestavěná párty světla a vytvořte atmosféru jako v klubu.
  • Vysoký systém reproduktorů pro prostorový zvuk

  • Světla LED a efekty DJ díky aplikaci Fiestable

  • Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI

  • Snadné ovládání hudby pomocí gest

  • Rukojeť a kolečka pro pohodlný transport

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí