Přejít k obsahu
AUDIOSYSTÉMY

Domácí audiosystém s vysokým výkonem

GTK-XB90

Obrázek modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem

MOC

13 781,90 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Snímky modelu Domácí audiosystém s vysokým výkonem

Funkce

Funkce EXTRA BASS dodá sílu každé basové lince

Stisknutím tlačítka EXTRA BASS dodáte své hudbě pořádnou sílu nízkofrekvenčního zvuku. Zesílením basových linek se vytvoří ještě hlubší a působivější zvuk basů. Jednoduše stiskněte tlačítko pro aktivaci režimu a užijte si pronikavé basy.

Vychutnejte si kvalitnější streamování přes BLUETOOTH® s kodekem LDAC

LDAC™ je zvuková technologie společnosti Sony, která vám umožňuje vychutnat si zvuk nejvyšší kvality prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth®. Technologie LDAC™ dokáže objem přenášených dat ztrojnásobit, takže se vaše zážitky z bezdrátového poslechu veškeré hudby dostanou na zcela novou úroveň.  

Technologie DSEE™ automaticky obnovuje detaily digitální hudby

Vylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost a detail. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE™) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.

Režim ClearAudio+ obohatí vaši hudbu

Unikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje výstup a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku bez ohledu na to, zda se věnujete počítačové hře, posloucháte hudbu nebo sledujete film.

Funkce Wireless Party Chain s bezdrátovým připojením Bluetooth®

S funkcí Wireless Party Chain můžete všude poslouchat stejnou skladbu. Připojte až 10 kompatibilních bezdrátových reproduktorů pomocí technologie Bluetooth® a synchronizujte hudbu i osvětlení tak, aby všichni mohli tančit ve stejném rytmu.

Vestavěná baterie vám umožní přehrávat hudbu kdekoli

Chcete uspořádat večírek venku nebo na místě bez elektřiny? Vestavěná baterie vás našlápne, i když nemáte připojení do zásuvky a nechá vás přehrávat hudbu až 16 hodin nebo 3,5 hodiny při maximální hlasitosti. Nebo můžete zapnout režim Stamina, ve kterém se hlasitost mírně sníží, ale doba přehrávání se zvýší až na pět hodin.

Světla LED vytvoří atmosféru večírku

Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením LED. Světla LED okolo reproduktorů nabízí vícebarevné režimy od čistě bílé až po duhu. Barevná světla reproduktorů osvětlují vše zezadu a stroboskopická světla vytvářejí efekt atmosféry v klubu. Světla jsou synchronizována s rytmem hudby, takže odpovídají hudebnímu doprovodu.

Jedna jednotka pro co nejsnazší přenos

Díky kompaktnímu provedení si model GTK-XB90 můžete vzít s sebou a užít si večírek, kdekoli chcete. Ať už trávíte čas s přáteli doma nebo si chcete vyrazit na večírek někam jinam, maximální přenosnost a praktičnost kompaktního provedení s integrovanou rukojeti se vám vždycky bude hodit.

Světla s nekonečnými zrcadly vytvářejí skvělé vizuální efekty

Vychutnejte si intenzivní světelné efekty s nekonečnými zrcadly. Jsou rozmístěna okolo světel reproduktorů a nekonečným odrážením světel tam a zpět vytvářejí atmosféru sršící energií.

Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music Center a Fiestable

Ovládejte nastavení pro večírek snadno z tanečního parketu pomocí aplikace Sony | Music Center. Plug-in Fiestable vám umožní bezdrátově měnit barvu světel reproduktorů nebo aktivovat DJ efekty. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem vám na vše stačí pár jednoduchých pohybů zápěstí. Máte možnost si také vybrat své oblíbené seznamy skladeb ze smartphonu a ve správný okamžik pustit další píseň, aniž byste museli na stanoviště DJ.

Vstup pro mikrofon vám umožní živé vstupy

Chcete-li večírek moderovat, stačí zapojit mikrofon. GTK-XB90 vloží váš hlas přímo do mixu.

Plynulé streamování pomocí technologií NFC™ a Bluetooth®

Technologie NFC™ (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC™ a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte NFC™? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

S možností připojení více zařízení může hudbu ovládat více přátel

Díky GTK-XB90 můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony pomocí technologie Bluetooth®. Všichni budete moci přehrávat skladby ze svých hudebních knihoven a budete tak mít ještě větší výběr.

Zapojte a přehrávejte přes port USB

Port USB umožňuje připojení zařízení USB, smartphonu nebo tabletu a přehrávání libovolných digitálních souborů. Je kompatibilní s formáty mp3, WMA a WAV, takže můžete udržovat zábavu v proudu se svými oblíbenými seznamy skladeb. Model GTK-XB90 dokonce po zapojení do zásuvky dobíjí vaše přehrávací zařízení, takže budete mít stále dostatek energie.

Režim Party Chain vám umožní rozšířit systém reproduktorů

Dodejte výkon svému zvukovému systému. Propojte více stereosystémů audiokabelem a užijte si bohatší zvukový výstup. Aktivujte jedno zařízení jako „hostitele“ („Party Host“) a synchronizujte hudbu s dalšími propojenými systémy.

Vstup/výstup zvuku

Možnost připojení audiovizuálního zařízení pomocí vstupu a výstupu zvuku. Připojením televizoru nebo dodatečného reproduktoru pořádně vylepšíte zvuk domácí zábavy.

Specifikace
Prožijte zážitky z klubu nebo festivalu znovu s modelem GTK-XB90. Zvuk EXTRA BASS™ vyvolá taneční náladu a skvělé osvětlení s nekonečnými zrcadly vizuálně oživí hudbu. S vestavěnou dobíjecí baterií můžete rozjet zábavu i bez zásuvky.
  • Technologie EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk

  • Dobíjecí baterie vám umožní pořádat večírek kdekoli

  • Světla s nekonečnými zrcadly vytvářejí klubovou atmosféru

  • Ovládejte zvukové a světelné efekty pomocí aplikace Sony | Music Center

  • Připojte více reproduktorů pomocí bezdrátového režimu Party Chain

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí