SYSTÉMY HI-FI

Systém Hi-Fi s technologií BLUETOOTH®

CMT-X5CD / CMT-X5CDB
Obrázek modelu Systém Hi-Fi s technologií BLUETOOTH®

FM/AM

CMT-X5CD

MOC

8 034,40 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

DAB/FM

CMT-X5CDB

Cena není dostupná

Snímky modelu Systém Hi-Fi s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Systém Hi-Fi s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Systém Hi-Fi s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Systém Hi-Fi s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Systém Hi-Fi s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Systém Hi-Fi s technologií BLUETOOTH®
Výrazný zvuk pro každou příležitost

Od nejnovějších písní po vaše oblíbená alba na discích CD

Tento mini systém Hi-Fi „vše v jednom“ dodá hudbě hloubku a čistotu. Dva pasivní zářiče spolu s digitálním zesilovačem S-Master a režimem ClearAudio+ obnovují a zdokonalují zvukovou stopu. Nechte svou ložnici, kuchyni nebo třeba studio prostoupit oblíbenou hudbou, kterou můžete přehrávat prostřednictvím vestavěného přehrávače disků CD, bezdrátového streamování a přes rozhraní USB.

Dva 10W reproduktory
Výkonný zvuk

Celkový výkon ze dvou širokopásmových reproduktorů dosahuje 40 W a basovým linkám dodávají na síle dvojité pasivní zářiče.

Technologie Bluetooth® a NFC
Možnosti bezdrátového připojení

Přehrávejte své skladby z chytrého telefonu či tabletu pomocí připojení NFC jedním dotykem a streamováním prostřednictvím Bluetooth®.

Přehrávač disků CD
Všechny oblíbené skladby

Projděte si zase svou sbírku disků CD díky přehrávači, který je umístěn v horní části systému, a poslouchejte oblíbené rádiové pořady díky FM tuneru.

Velké basy v malém provedení

I přes kompaktní rozměry, které šetří místo, systém reprodukuje bohaté basy. Lehká a přesto tuhá konstrukce reproduktorů se slídovou membránou zajišťuje výrazný zvuk s minimálním zkreslením. Dva pasivní zářiče zvýrazňují nízké tóny z reproduktorů s celou šířkou frekvenčního pásma a posilují basy.

Digitální zesilovač S-Master
Věda lepšího zvuku

Digitální zpracování S-Master obnovuje, optimalizuje a dolaďuje zvukové signály, takže si můžete vychutnat opravdu čistý zvuk, který věrně reprodukuje originální zdroj.

Režim ClearAudio+
Poslech nahlas a čistě

Poslechněte si hudbu v dokonalé čistotě díky režimu ClearAudio+, který v sobě kombinuje audiotechnologie od společnosti Sony optimalizující přehrávání hudby z různých zdrojů.

Ekvalizér s možností vlastního nastavení a přednastavenými volbami
Přizpůsobte zvuk svému vkusu

Ekvalizér nabízí možnost vlastního nastavení a přednastavené volby. Zvuk si můžete přizpůsobit manuálně a dostat z oblíbené hudby maximum, nebo vybrat přednastavenou volbu podle žánru.

Uslyšíte více detailů v každé skladbě

Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)

Technologie DSEE zlepšuje digitální audio uložené v komprimovaných formátech (mp3, ACC, ATRAC a WMA). Obnovuje vysoké a hluboké tóny ztracené při kompresi a zajišťuje bohatší zvuk, který je bližší kvalitě disků CD.

DSEE
Technologie NFC a Bluetooth®
Svoboda poslechu

Poslech jedním dotykem díky technologii NFC a Bluetooth®

Dotkněte se stereosystému chytrým telefonem s technologií NFC a jste okamžitě připojeni. Pak už jen stačí bezdrátově streamovat skladby přes Bluetooth®. Připojení přes Bluetooth® je možné navázat i klasicky manuálně.

S aplikací SongPal je dálkové ovládání inteligentní

Celý hudební svět ve vašich rukou

Aplikace SongPal umožňuje snadné a intuitivní ovládání poslechu. Jednoduše si ji nainstalujte do mobilního telefonu a získejte kontrolu nad přehráváním hudby, nastavením zařízení a dalšími prvky – prostřednictvím jediné aplikace.

Aplikace SongPal
Design, který mluví sám za sebe

Model CMT-X5CD v působivém provedení je spojením stylu a obsahu. Výrazné křivky dotváří elegantní tvar, který bude v každém prostoru působit harmonicky.

Kompaktní design
Hodí se téměř kamkoli

Minisystém CMT-X5CD měří jen 385 mm. Je tak ideální pro poličky na knihy, kuchyňské pracovní desky a noční stolky.

Přehrávač disků CD v horní části
Vše v jednom

Získejte kompletní soustavu Hi-Fi v kompaktním provedení typu vše v jednom s přehrávačem disků CD v horní části a vestavěným rádiovým tunerem.

Zapojte a můžete přehrávat

Díky dvěma různým vstupům si můžete vychutnat poslech všech svých digitálních skladeb v bohatém a vyváženém zvuku prostřednictvím širokopásmových reproduktorů systému Hi-Fi.

Port USB
Přehrávání a nabíjení USB

Zapojte do portu USB jednotku USB nebo přehrávač mp3 a vychutnejte si všechny své digitální skladby. Zároveň můžete nabíjet tablet či chytrý telefon.

Vstup AUX
Analogový vstup

Pomocný audio vstup vám umožňuje připojení digitálních přehrávačů hudby k dokovací stanici s reproduktorem a snadný přístup k hudbě (kabel není součástí balení).

Specifikace a funkce

Užijte si hloubku a čistotu hudby z tohoto minisystému Hi-Fi typu vše v jednom. Dva pasivní zářiče spolu s digitálním zesilovačem S-Master a režimem ClearAudio+ obnovují a vylepšují zvuk. Díky vestavěnému přehrávači disků CD, bezdrátovému streamování a přehrávání přes rozhraní USB můžete svoji oblíbenou hudbu přehrávat v ložnici, kuchyni i pracovně. 
  • Vylepšení DSEE obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Digitální zesilovač S-Master pro čistou kvalitu zvuku

  • Hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky technologii ClearAudio+ 

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem  

  • Přenášení a ovládání přímo z chytrého telefonu s aplikací SongPal 

Velikost reproduktoru
Rozměr jednotky s plným rozsahem (65 mm)
Výstupní výkon
Celkový výkon 40 W
Vstupní a výstupní konektory
Analogový vstup audia, Port USB, Výstup předního reproduktoru (2) (vestavěný reproduktor)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů