Sony Global – Support by Sony – Aplikace „Support by Sony“ obsahuje KOMPONENTY NA BÁZI VOLNÉHO SOFTWARU

  S aplikací Support by Sony už nikdy nepropásnete žádnou aktualizaci

  Aplikace Support by Sony vám zpřístupní různé informace o vašem produktu od společnosti Sony. Využijte svůj produkt na maximum: Získejte upozornění o aktualizacích firmwaru a přečtěte si různé materiály podpory, například návody k použití a často kladené otázky. Přidejte si svůj produkt od společnosti Sony do aplikace Support by Sony jako záložku a už nikdy nepropásnete jedinou aktualizaci.   
  Stáhnout aplikaci Support by Sony
  Připraveno během chvilky
  Vyhledejte svůj produkt od společnosti Sony a přidejte jej do aplikace
  • 1Vyhledejte svůj produkt.
  • 2Klepnutím na možnost [Add] (Přidat) produkt přidejte do záložek.
  • 3Získejte rychlý přístup k informacím podpory.

  Najděte různé informace o podpoře během okamžiku

  Přidáním produktu od společnosti Sony získáte možnost rychle vyhledat informace o podpoře, které vám pomohou při řešení problémů. Klepněte na svůj produkt a zobrazí se vám stránka podpory, na které najdete různé informace včetně často kladených otázek, návodů k použití a dalších materiálů.

  Získejte upozornění o aktualizacích

  Po přidání produktu společnosti Sony do záložek získáte přístup k důležitým informacím a budete rovněž upozorněni v případě aktualizací firmwaru.

  Přidejte svůj produkt od společnosti Sony do záložek prostřednictvím technologie NFC

  Pouze pro smartphony se systémem Android

  Pokud je váš produkt od společnosti Sony a smartphone vybaven technologií NFC, spusťte aplikaci „Support by Sony“ a poté smartphone přiložte k symbolu technologie NFC na produktu od společnosti Sony. Ihned se vám zobrazí stránka podpory, na které můžete svůj produkt přidat do aplikace jedním stiskem a bez vyhledávání.