Soundbar HT-ST9

Nová definice domácího audia

Strhující filmový prostorový zvuk se snoubí se zvukem s vysokým rozlišením. Se soundbarem HT-ST9 zažijete dokonalý zvuk bez ohledu na to, zda zrovna sledujete film nebo posloucháte hudbu.

SOUNDBARY

7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

HT-ST9
Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

MOC

43 210,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Pocit akce všude kolem vás

7.1kanálová technologie S-Force PRO Front Surround

Náš virtuální prostorový zvuk kombinuje digitální zpracování signálu a technologii Wave-front a napodobuje tak přirozené, trojrozměrné zvukové pole – to vše pomocí jediného soundbaru a subwooferu.

Podívejte se na video

Prozkoumejte soundbar HT-ST9 a objevte kouzlo 7.1kanálového prostorového zvuku, který se skrývá v tomto modelu s podporou zvuku s vysokým rozlišením.

Dolby® TrueHD
Dolby® TrueHD

Vychutnejte si čistý a dokonale věrný zvuk z bezztrátového komprimovaného formátu Dolby® TrueHD.

DTS®-HD
DTS®-HD

Oživte své filmy i hudbu dynamickým prostorovým zvukem formátu DTS®-HD.

Připojte se

Vaše domácí kino lze nyní snadno rozšířit. Díky 3 vstupům HDMI®, 1 výstupu HDMI® ARC, vstupu USB a optickým digitálním a analogovým konektorům budete mít dostatek možností pro připojení všech vašich zařízení.

Přenos 4K

Zachovejte kvalitu 4K od zdroje až po obrazovku – funkce přenosu signálu 4K umožňuje, aby data soundbarem procházela bez ztráty kvality obrazu, a navíc je kompatibilní s technologií HDCP 2.2.

Přenos 4K
Co je zvuk s vysokým rozlišením?

Za pojmem „zvuk s vysokým rozlišením“ se skrývá několik digitálních procesů, které umožňují překódování a následné přehrávání hudby s vyššími vzorkovacími frekvencemi, než jsou ty standardně užívané u disků CD.

Co je zvuk s vysokým rozlišením?
44,1 KHZ / 16 BITŮ [CD]
Co je zvuk s vysokým rozlišením?
96 KHZ / 24 BITŮ [VYSOKÉ ROZLIŠENÍ]
S-Master HX
Digitální zesilovač S-Master HX

Náš zesilovač S-Master HX používá digitální technologii, čímž eliminuje vliv analogových komponent a snižuje úroveň šumu ve fázi zpětné vazby pro maximální čistotu zvuku.

DSEE HX
Digital Sound Enhancement Engine HX

Pomocí technologie DSEE HX lze zvýšit rozlišení dokonce i v případě hudby ze služeb pro online streamování, a dosáhnout tak bohatého zvuku, který se blíží kvalitě zvuku s vysokým rozlišením.

Režim ClearAudio+
Režim ClearAudio+

Od herního režimu až po filmový nebo hudební režim – režim ClearAudio+ automaticky přizpůsobí nastavení zvuku tak, aby vyhovovala čemukoli, co právě sledujete či posloucháte.

Vytvořeno pro výjimečný zvuk

Každá část soundbaru HT-ST9, od konstrukce reproduktorů až po dokonale doladěné zvukové technologie, byla navržena pro dosažení nejvyšší možné kvality zvuku.

Připojte se ke své hudbě

Streamovat vaši oblíbenou hudbu v kvalitě a s detaily, jaké si zaslouží, je snadné díky kombinaci bezdrátových technologií a vysoce kvalitních zvukových kodeků.

Vysoce kvalitní bezdrátové streamování zvuku

Pozvedněte streamování hudby na novou úroveň. Kodek LDAC vyvinula společnost Sony a ve srovnání s běžným streamováním prostřednictvím Bluetooth® podporuje až trojnásobnou přenosovou rychlost. Technologie LDAC kombinuje efektivní kódování a vzorkovací frekvenci 96 kHz, čímž umožňuje zachytit více detailů a vychutnat si poslech v kvalitě převyšující zvuk z disku CD.

Bezdrátový poslech v soukromí

Vychutnejte si zvuk bezdrátově a nerušte přitom ostatní

Streamujte hudbu ze soundbaru do libovolného bezdrátového zařízení s technologií Bluetooth®, včetně nejnovějších sluchátek s vysokým rozlišením a kompatibilitou s kodekem LDAC.

Bezdrátový poslech v soukromí
NFC
Okamžité připojení

Díky technologii NFC jedním dotykem můžete soundbar rychle připojit k vybraným smartphonům.

Soundbar Bluetooth® pro bezdrátové streamování
Streamování Bluetooth®

Streamujte hudbu bezdrátově ze smartphonu, tabletu nebo notebooku prostřednictvím technologie Bluetooth®.

Wi-Fi®
Bezdrátové streamování

Připojte se k internetu prostřednictvím vestavěné technologie Wi-Fi® a streamujte zvuk z notebooku nebo mobilního zařízení.

Snadný přístup k hudbě

Užijte si snadný přístup k bohatému výběru hudby díky technologii Chromecast built-in (dříve Google Cast™) a službě Spotify Connect.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Služba Spotify
Spotify Connect

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify pomocí audiozařízení a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.

Streamujte pomocí technologie Chromecast built-in

Streamujte hudbu, podcasty a rozhlasové vysílání z více než 100 audio aplikací, včetně YouTube Music a dalších.

Sjednoťte svou hudbu

Snadné streamování díky nové aplikaci SongPal

Aplikace SongPal umožňuje snadné a intuitivní ovládání při poslechu. Pokud používáte některý z vybraných smartphonů, jednoduše si nainstalujte aplikaci SongPal a získáte tak kontrolu nad přehráváním hudby, nastavením zařízení a dalšími prvky.

Aplikace SongPal
Poslouchejte hudbu v jiné místnosti

Nechte se provázet stejnou úžasnou skladbou v celém domě. Poslech ve více místnostech je řízen aplikací SongPal. Využijte aplikaci SongPal Link k seskupení vybraných soundbarů a reproduktorů Sony a můžete streamovat hudbu z různých hudebních služeb, smartphonu, počítače nebo sítě DLNA do různých místností svého domova[.

Vylepšete svou zábavu

Ať sledujete oblíbený film, hrajete nejnovější hru nebo posloucháte klasické hudební album, soundbar HT-ST9 zvuk vylepší a přinese vám jedinečný požitek z dokonalé zábavy, která vás pohltí.

Design, který zapůsobí

Každá součást soundbaru HT-ST9 byla ve fázi návrhu pečlivě promyšlena a při jeho výrobě byly použity výhradně nejkvalitnější materiály. Elegantní hliníkové tělo ukrývá 7 reproduktorů z karbonových vláken a 3 koaxiální reproduktory a dohromady tvoří soundbar, který kombinuje bohatý zvuk a špičkový vzhled.

Sony Design Čisté linie

Symfonie audiovizuálních a interiérových prvků. Seznamte se s příběhy ze zákulisí designové inspirace.

Specifikace a funkce

Pohlcující zvuk jako v kině v kombinaci s výjimečným zvukem s vysokým rozlišením. Se zařízením HT-ST9 si můžete vychutnat dokonalý zvuk při sledování, poslechu i hraní her. Kvalitní zpracování i design – každý jednotlivý prvek je navržen tak, aby vám dokázal zajistit výjimečný zážitek z domácí zábavy.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Převzorkování DSEE HX obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

  • S režimem Fotbal zažijete atmosféru stadionu

  • Hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky technologii ClearAudio+ 

Kanály zesilovače
7.1ch
Vstupní a výstupní konektory
Analogový vstup zvuku (včetně TV CEC), Ethernet, Přenos Bluetooth®, Příjem Bluetooth®, USB-A
VELIKOST HLAVNÍ JEDNOTKY – POUZE TĚLO (Š X V X H) 
113 x 8,8 x 13,3 cm
VELIKOST SUBWOOFERU (Š X V X H) 
24,9 x 40,3 x 42,6 cm
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů