7.1K SOUNDBAR S TECHNOLOGIEMI WI-FI®/BLUETOOTH®

Kompletní specifikace a funkce

HT-ST9

MOC

43 210,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

VELIKOST HLAVNÍ JEDNOTKY – POUZE TĚLO (Š X V X H) 
113 x 8,8 x 13,3 cm
HMOTNOST HLAVNÍ JEDNOTKY – POUZE TĚLO 
7,2 kg
VELIKOST SUBWOOFERU (Š X V X H) 
24,9 x 40,3 x 42,6 cm
HMOTNOST SUBWOOFERU 
16 kg

Obsah balení

  • Podložka
  • Optický kabel
  • Barevný štítek pro kartonovou krabici (3 kusy)
  • Baterie
  • Registrační karta zákazníka
  • Záruční list
  • Průvodce rychlým nastavením
  • Příručka s pokyny
Placeholder

Zesilovač

A/V Sync
ANO
Kanály zesilovače
7.1ch
Techn. S-Force PRO Front Surround
Technologie S-Force PRO Front Surround
LPCM (2K / 5.1K / 7.1K) přes HDMI®
ANO
Výstupní výkon (celkový)
800 W

Subwoofer

Typ subwooferu
Bezdrátový subwoofer
Systém reproduktorů
Pasivní zářič
Reproduktor subwooferu
Kužel 180 mm

Rozhraní

Vstupní a výstupní konektory
Analogový vstup zvuku (včetně TV CEC), Ethernet, Přenos Bluetooth®, Příjem Bluetooth®, USB-A
Analogový vstup audia
1
Vstupy HDMI
3
Výstup HDMI (ARC)
1
Vstupní a výstupní konektory
1

Audioformáty

Dolby® TrueHD/Dolby® Digital+
ANO / ANO
Systém souborů USB paměti (FAT32, NTFS)
Ano (FAT32, NTFS, exFAT)
LPCM
LPCM – 2k, LPCM – 5.1k, LPCM – 7.1k
Modulace PCM
96k/24Bit PCM
Systém DTS®
DTS-HD™, DTS 96/24™, Systém DTS®
DTS® HD Master Audio
ANO
Dolby®
Dolby® Digital, Dolby® Digital+, Dolby® Dual Mono, Dolby® TrueHD

Funkce zvuku

Režim zvuku
Film, Fotbal, Hudební, Režim ClearAudio+, Standardní

Video funkce

BRAVIA® SYNC™ (ovládání CEC)
ANO
Průchod HDMI® kompatibilní s 3D
ANO
Deep Color
ANO

Bezdrátové funkce

Vestavěné rozhraní Wi-Fi®
Ano (2,4 GHz/5 GHz) 11a/b/g/n

Detaily

Spotřeba energie
SOUNDBAR: 60 W, SUBWOOFER: 30 W
Dálkový ovladač
RMT-AH111E

Eco funkce a úspora energie

Spotřeba energie (v režimu vypnutí)
0,1 W
Spotřeba energie (v pohotovostním režimu)
0,5 W
Spotřeba energie (v pohotovostním režimu sítě) – Konektory
5,4 W (Ethernet) / 2,3 W (HDMI® CEC) / 5,2 W (Wi-Fi®) / 1,1 W (Bluetooth®) / 7,3 W (všechny konektory a sítě jsou připojeny)
Pohotovostní režim aktivován
Po 20 minutách
Pohotovostní režim sítě aktivován – Konektory
Po 20 minutách (Ethernet, HDMI CEC, Wi-Fi®, Bluetooth®)
Vypínač zapínání/vypínání bezdrátové sítě (sítí)
Wi-Fi®: HOME (domů) -> Setup (nastavení) -> Network Settings (nastavení sítě) -> Internet Setting (nastavení internetu) -> Wired Setup (nastavení kabelového připojení) -> … /Bluetooth®: HOME (domů) -> Setup (nastavení) -> Bluetooth Settings (nastavení Bluetooth) -> Bluetooth Mode (režim Bluetooth) -> Vypnuto

Funkce

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

7.1kanálový systém nabízí pohlcující prostorový zvuk

Nechte se pohltit bohatým a detailním 7.1kanálovým prostorovým zvukem. Tři koaxiální reproduktory (dva z nich jsou vybaveny super tweetery) dokáží reprodukovat přesný zvuk ve středních až vysokých frekvencích a jsou určeny pro přehrávání detailního zvuku s vysokým rozlišením. Naše speciální syntezační technologie Wave-front využívá celé reproduktorové pole a dokáže zvuk přesně umístit do prostoru. Nabízí tak pohlcující zvuk s dokonalou přesností.  

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Zvuk jako v kině s technologií S-Force Pro Front Surround

Užijte si strhující zážitek s virtuálním prostorovým zvukem. Technologie S-Force PRO Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln – a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatý a vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Technologie Dolby® TrueHD pro zvuk podle představ režiséra 

Užívejte si bezkonkurenční kvalitu s technologií Dolby® TrueHD, která poskytuje bezztrátový zvuk u veškerých filmů i hudby. Protože reprodukuje zvuk, který je identický se zvukem původní studiové nahrávky, zachovává u disků Blu-ray Disc™ a stahovaného obsahu nesrovnatelnou věrnost zvuku. 

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

DTS-HD™ pro přesnost studiové nahrávky 

Vychutnejte si doma přesný, detailní zvuk. Díky kodeku DTS-HD Master Audio si budete moci vychutnat původní, nekomprimované zvukové záznamy u svých oblíbených disků Blu-ray Disc™ a streamovaných filmů – přesně podle představ režiséra. DTS®-HD audio s vysokým rozlišením také přináší intenzivní, detailní reprodukci hudebních vystoupení, čímž zajišťuje každému tónu kvalitu blízkou studiové nahrávce.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Několik portů HDMI pro snadné připojení

Pomocí tří vstupů a jednoho výstupu HDMI můžete připojit přijímač internetové TV, přehrávač Blu-ray Disc™, herní konzoli a další zařízení. Můžete si užívat všechny výhody domácího kina na jediném místě a nepotřebujete samostatný přijímač.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Port USB pro přehrávání zvuku s vysokým rozlišením 

Vychutnejte si čisté a detailní přehrávání zvuku s vysokým rozlišením. Port USB poskytuje stabilní připojení pro bezztrátový zvuk včetně DSD a zvukových kodeků 24 bitů/192 kHz s vysokou přenosovou rychlostí. Stačí jen připojit jednotku USB nebo přenosný hudební přehrávač a můžete si užívat optimální reprodukci zvuku s vysokým rozlišením. Můžete také přehrávat řadu dalších kodeků, například mp3, AAC nebo WMA. 

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Přenos signálu 4K pro 4K obsah 

Zachovejte na obrazovce kvalitu 4K zdroje. Funkce přenosu signálu 4K vám umožní „přenášet“ a zobrazovat data 4K na 4K televizoru či projektoru bez jakéhokoli zhoršení kvality obrazu. Díky schopnosti reprodukce zážitku v rozlišení 4K je tento soundbar ideálním partnerem pro televizory a přehrávače 4K a představuje pevný základ vašeho domácího zábavního systému i do budoucna.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí poslech hudby bez kompromisů, a to zejména díky záznamu hudby s vyšší frekvencí než v případě disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence i přesnosti rychlosti přenosu každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Digitální zesilovač S-Master HX: maximální čistota zvuku 

Vychutnejte si zvuk ve vysokém rozlišení s digitálním zesilovačem S-Master HX. Zesilovač S-Master HX využívá zjednodušenou, úplnou cestu signálu a vysokofrekvenční metodu tvarování spektra kvantizačního šumu. Dokáže tak reprodukovat i nejjemnější detaily a široký frekvenční rozsah, který hudba i filmy vyžadují. Spolupracuje s nejmodernějšími formáty zvuku s vysokým rozlišením, abyste si mohli vychutnat hudbu přesně podle představ interpreta.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Technologie DSEE HX obnoví vaše hudební soubory 

Za hranice kvality CD. Technologie DSEE HX staví na naší patentované technologii DSEE zvyšující rozlišení komprimovaných audiosouborů na úroveň blížící se zvuku s vysokým rozlišením. Obnovením detailů původní nahrávky, které byly ztraceny v průběhu komprese, zajistí technologie DSEE HX zážitek z poslechu bohatého zvuku studiové kvality u veškeré vaší hudby. 

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Režim ClearAudio+ obohatí vaši hudbu

Unikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje výstup a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku bez ohledu na to, zda se věnujete počítačové hře, posloucháte hudbu nebo sledujete film.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Koaxiální reproduktory se zvukem v plném rozsahu

Koaxiální reproduktory nového typu nabízejí mimořádný zvukový výkon v tenkém a kompaktním provedení soundbaru. Díky spojení basového a výškového reproduktoru do společného dvoupásmového zařízení lze reprodukovat mnohem větší frekvenční rozsah. Nedochází tak k žádné ztrátě detailů a při poslechu se cítíte téměř jako na živém představení.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Super tweetery pro vzletné výšky 

Vychutnejte si čisté výšky v hudební produkci i v mluveném slovu. Umístěním výškových reproduktorů se širokým rozptylem před vlastní reproduktory vytvoříte široké zvukové pole, které si zachovává stejně vysokou kvalitu v celé místnosti. Tóny o vysoké frekvenci jsou reprodukovány s čistotou a detaily zvuku s vysokým rozlišením, takže si můžete užívat realistický a pohlcující zvuk, kdekoli se usadíte.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Membrána z karbonového vlákna tvoří pevnou konstrukci reproduktoru

Prostřednictvím membrány z karbonového vlákna dokáže každý reproduktor zajistit zvuk s minimálním zkreslením v celém frekvenčním rozsahu. Díky své pevnosti je karbonové vlákno mimořádně odolný materiál, dokonale vhodný na výrobu kuželových membrán reproduktorů. Vzduch se může bez zkreslení vlnit i při nízkých frekvencích a zvuková reprodukce je čistá a bohatá na detaily.  

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Reproduktory Magnetic Fluid: vysoký výkon, malé rozměry

Pokud eliminujeme konvenční tlumiče reproduktoru a nahradíme je technologií reproduktorů Magnetic Fluid, velikost reproduktoru se výrazně sníží, aniž by došlo ke snížení přesnosti a úrovně detailu. S technologií Magnetic Fluid, původně vyvinutou pro NASA, můžete umístit reproduktory se skvělým zvukem do menšího prostoru, což je ideální řešení pro tenké televizory a jiné kompaktní, špičkové reproduktory

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Vychutnejte si kvalitnější streamování přes Bluetooth® s kodekem LDAC

LDAC je nový kodek, který společnost Sony vyvinula pro streamování vysoce kvalitního zvuku prostřednictvím technologie Bluetooth®. Podporuje až třikrát větší rychlost přenosu než klasické streamování Bluetooth®, používá vzorkovací frekvence až 96 kHz a využívá efektivnější systém kódování. Výsledek? Fantastický zvuk s menší kompresí, který i po bezdrátovém přenosu kvalitou převyšuje reprodukci z disku CD.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Streamování přes Bluetooth® pro váš poslech 

Zvuk ze soundbaru můžete streamovat přímo do sluchátek prostřednictvím technologie Bluetooth® a užívat si tak pohodlný bezdrátový poslech. Tato funkce je kompatibilní s vysoce kvalitními kodeky LDAC, SBC a AAC a je určena pro soukromou zábavu – stačí jen nasadit sluchátka a užívat si film na velké obrazovce, aniž byste rušili své okolí. 

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Poslech jedním dotykem pro okamžité přehrávání hudby

Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se dotknout smartphonem nebo jiným zařízením* s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat hudbu. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně v nastavení Bluetooth®. *Zobrazit kompatibilní zařízení

Vyhledat kompatibilní zařízení

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Bezdrátové streamování přes Bluetooth®

Streamujte své oblíbené skladby a aplikace bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Spárujte svůj smartphone nebo tablet s tímto soundbarem vybaveným technologií Bluetooth® a užijte si hudbu. Ovládat seznamy skladeb a hlasitost můžete navíc přímo ze svého zařízení.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Snadné streamování s vestavěnou technologií Wi-Fi®  

Pomocí vestavěné funkce Wi-Fi® můžete procházet a přehrávat si hudbu i filmy z chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku. Připojte se k domácí síti a užijte si poslech své domácí sbírky hudby nebo streamujte zvuk z oblíbených hudebních služeb online přímo do soundbaru.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Jednoduchý způsob přenosu hudby do reproduktorů

Chromecast built-in vám umožňuje streamovat z vašich oblíbených hudebních aplikací z osobního zařízení do reproduktorů. Stačí klepnout na tlačítko přenosu v hudební aplikaci v telefonu nebo tabletu se systémem Android, na iPhonu nebo iPadu, na notebooku Mac® či notebooku se systémem Windows nebo na zařízení Chromebook a vybrat reproduktor nebo skupinu reproduktorů.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal 

Stáhněte si aplikaci SongPal pro smartphone a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Stačí se připojit pomocí technologie Bluetooth® nebo Wi-Fi® a všechny své oblíbené skladby budete mít na dosah, ať už jsou uložené v počítači, na serveru nebo v oblíbené hudební službě online. S pomocí aplikace si můžete také upravit nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Poslech ve více místnostech osvobodí vaši hudbu 

Poslech ve více místnostech naplní váš domov oblíbenou hudbou. Použijte aplikaci SongPal k seskupení vybraných soundbarů a reproduktorů Sony a můžete streamovat hudbu z počítače nebo domácí sítě do různých místností svého domova. Ideální způsob, jak si vychutnat oblíbenou hudbu, i když se chcete pohybovat po bytě.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Herní režim pro strhující svět her 

Pozvedněte svůj herní svět na novou úroveň – vyzkoušejte herní režim vytvořený ve spolupráci s vývojáři her pro PlayStation®. Tento speciální zvukový režim je vyladěn tak, aby vylepšoval každý zvuk, výstřel i explozi a dokázal vás vtáhnout přímo do středu akce, abyste si mohli své hry maximálně užívat.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Režim Fotbal vytvoří atmosféru jako na tribuně

Zápasy nikdy nezněly tak pěkně. Pomocí akustických dat zachycených na brazilském fotbalovém stadionu vylepšuje tento speciální režim přirozený okolní šum při sportovních událostech: budete mít pocit, že jste součástí davu. 

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Živý hudební zážitek s režimem Digital Music Arena 

Rozjeďte to s režimem Digital Music Arena a dopřejte si u sebe doma jedinečnou akustiku londýnské O2 Arény. Naši technici využili pro měření akustické charakteristiky arény osmibodový mikrofon a delší pulzní signály a poté zvukové pole přesně zrekonstruovali. Výsledek? Unikátní zvuk ve stylu arény ve vašem obývacím pokoji.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Kvalitní provedení a špičkový vzhled 

Každý detail zařízení HT-ST9 je pečlivě promyšlen. Výsledkem jsou přesné a ostré linie a dokonalý vzhled. Jednotlivé prvky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů; tělo z lisovaného hliníku chrání sedm reproduktorů (z toho tři koaxiální) z karbonového vlákna, které se starají o bohatý zvuk ve stylovém designu. Díky odnímatelné mřížce si můžete zvolit, zda chcete reproduktory chránit, nebo je raději vystavíte na odiv.

Obrázek modelu 7.1k soundbar s technologiemi Wi-Fi®/Bluetooth®

Bezdrátový subwoofer pro flexibilní nastavení

S hlubokými a výraznými basy dodáte filmům na působivosti. Bezdrátový 18cm (7,1") subwoofer můžete umístit kamkoli do místnosti a díky reproduktoru s pasivním zářičem si můžete užívat bohaté, zvučné basy s vylepšenými hlubokými tóny. Kompaktní a stylově vyrobená skříň splyne s jakýmkoli interiérem.

Zrcadlení jedním dotykem pro zobrazení displeje vašeho smartphonu na televizoru BRAVIA®

Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se dotknout smartphonem nebo tabletem Xperia™ s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete bezdrátově zrcadlit displej mobilního zařízení na velké obrazovce připojené k vašemu video zařízení. Znásobte svou radost s rodinou a přáteli při společném sledování videí, procházení internetu či vybírání příští dovolenkové destinace na mapě. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně.

Vyhledat kompatibilní zařízení