WH-XB700

Život s technologií EXTRA BASS™

Ve sluchátkách WH-XB700 EXTRA BASS™ se snoubí výjimečný zvuk basů s úžasně čistými vokály, dokonalou bezdrátovou svobodou a bezkonkurenčním pohodlím a praktičností.

SLUCHÁTKA

Bezdrátová sluchátka WH-XB700 s funkcí Bluetooth®

WH-XB700
Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka WH-XB700 s funkcí Bluetooth®

blueblack

MOC

3 499,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Logo EXTRA BASS
Vynikající basy pro hluboký, výrazný zvuk

Sluchátka WH-XB700 jsou součástí řady vybavené technologií EXTRA BASS™ od společnosti Sony. Vylepšují nízké frekvence pro vynikající zvuk basů, zachovávají však čisté vokály a každou skladbu pozvedají na vlnách dunivých rytmů.

Bezdrátová svoboda díky technologiím NFC a Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Ikona 30hodinové výdrže baterie
Dlouhá výdrž baterie pro nepřetržitý poslech

Nabíjení po dobu zhruba 4 hodin vám poskytne celodenní provoz s dobou přehrávání o délce přibližně 30 hodin, takže můžete poslouchat všechny skladby či mixy, které chcete.

Obrázek životního stylu zachycující sluchátka WH-XB700 při rychlém nabíjení
Rychlé nabíjení, když máte naspěch

Pokud se vaše sluchátka vybíjejí, rychlé 10minutové nabití vám poskytne až 90 minut přehrávání. To se hodí zejména, když pospícháte a přesouváte se z jednoho místa na druhé.

Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu

Ať už vyznáváte jakýkoli styl, tato sluchátka WH-XB700 s jednoduchým, elegantním a sofistikovaným designem a výrazným jednobarevným odstínem na krytu basů s ním bez problémů sladíte. Měkké polstrované náušníky poskytují dlouhotrvající pocit pohodlí a skvěle se hodí pro chvíle, kdy chcete svá oblíbená alba poslouchat pořád dokola.

Snímek životního stylu muže, který volá handsfree pomocí sluchátek WH-XB700
Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree

Přepínejte bez námahy mezi skladbami a hovory, aniž byste museli sluchátka sejmout. Stačí stisknout multifunkční tlačítko na levém sluchátku a vestavěný mikrofon vám umožní volat handsfree z vybraných smartphonů.

Logo aplikace Sony | Headphones Connect
Nastavte si zvuk podle sebe

Dokonalý zvuk pro každou skladbu. Inovativní aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní upravit si úroveň basů a nabízí předvolby pro klub, halu, arénu nebo venkovní prostředí.

Logo aplikací Google Assistant a Amazon Alexa
Buďte chytřejší díky hlasovým asistentům Google Assistant, Amazon Alexa a Siri

Organizujte svůj den hlasovými příkazy. Připojte se na svém smartphonu k hlasovému asistentovi prostřednictvím vestavěného mikrofonu. Bavte se, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a další.

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechejte se pohltit zvukem, který je tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo ve studiu během nahrávání. Díky technologii 360 Reality Audio je hudba podmanivější než kdy dřív.

Tato sluchátka podporují technologii 360 Reality Audio.

Osobní zážitek jako v kině

S televizorem BRAVIA XR™ a bezdrátovým vysílačem WLA-NS7

S televizorem BRAVIA XR a těmito sluchátky, která využívají bezdrátový vysílač WLA-NS7, si vychutnáte vzrušující zážitek poskytovaný technologií Dolby Atmos® a 360° prostorový zvuk, který se přizpůsobí vašim uším.  

Muž sedící na pohovce v obývacím pokoji a poslouchající sluchátka pomocí bezdrátového vysílače
360 Spatial Sound Personalizer

Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka po připojení k televizorům BRAVIA XR™ vytvoří prostorové zvukové pole na míru.

Bezdrátový vysílač WLA-NS7 se sluchátky na skříni, připojený k nástěnnému televizoru BRAVIA
Požitek z technologie Dolby Atmos

Díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR™ sluchátka kolem vás uspořádá virtuální reproduktory, takže si můžete naplno vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Nechte se unést rytmem basů. Sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™ kombinují výkonný zvuk technologie EXTRA BASS™ s čistými vokály, technologií Bluetooth®, dlouhou životností baterie, elegantním designem a pohodlím a praktičností při každodenním použití.
  • Technologie EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk

  • Poslech jedním dotykem pomocí technologií Bluetooth® a NFC

  • Životnost baterie až 30 hodin s funkcí rychlého nabíjení

  • Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu

  • Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree

Reproduktor
30 mm (kulatý typ)
S-Master HX
Ne
Frekvenční odezva (komunikace přes Bluetooth®)
20–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Pasivní ovládání
Ano
NFC
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů