SLUCHÁTKA

Bezdrátová sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™

WH-XB700

Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™

blueblack

MOC

3 873,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™

Funkce

Technologie EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk

Sluchátka WH-XB700 jsou součástí řady vybavené technologií EXTRA BASS™ od společnosti Sony. Vylepšují nízké frekvence pro vynikající zvuk basů, zachovávají však čisté vokály a každou skladbu pozvedají na vlnách dunivých rytmů.

Technologie NFC a Bluetooth® pro okamžitou možnost připojení

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Dlouhá výdrž baterie pro nepřetržitý poslech

Nabíjení po dobu zhruba 4 hodin vám poskytne celodenní provoz s dobou přehrávání o délce přibližně 30 hodin, takže můžete poslouchat všechny skladby či mixy, které chcete.

Rychlé nabíjení, když máte naspěch

Pokud se vaše sluchátka vybíjejí, rychlé 10minutové nabití vám poskytne až 90 minut přehrávání. To se hodí zejména, když pospícháte a přesouváte se z jednoho místa na druhé.

Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu

Ať už vyznáváte jakýkoli styl, tato sluchátka WH-XB700 s jednoduchým, elegantním a sofistikovaným designem a výrazným jednobarevným odstínem na krytu basů s ním bez problémů sladíte. Měkké polstrované náušníky poskytují dlouhotrvající pocit pohodlí a jejich otočná konstrukce se skvěle hodí pro chvíle, kdy chcete svá oblíbená alba poslouchat pořád dokola.

Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree

Hovory můžete uskutečňovat i při poslechu hudby – stačí stisknout multifunkční tlačítko umístěné mezi dvěma dalšími tlačítky na sluchátkách a vestavěný mikrofon vám umožní volat handsfree z vybraných smartphonů. Přepínejte snadno mezi skladbami a hovory, aniž byste museli sluchátka sejmout.

Nastavte si zvuk podle sebe

Nastavte dokonalý zvuk pro každou skladbu. Inovativní aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní upravit si úroveň basů a nabízí předvolby pro klub, halu, arénu nebo venkovní prostředí.

Buďte díky Hlasovému asistentovi chytřejší

Ovládejte svůj den pouze hlasovými příkazy. Připojte se k hlasovému asistentovi na svém smartphonu prostřednictvím vestavěného mikrofonu sluchátek. Bavte se, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a mnoho dalšího.

Specifikace
Nechte se unést rytmem basů. Sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™ kombinují výkonný zvuk technologie EXTRA BASS™ s čistými vokály, technologií Bluetooth®, dlouhou životností baterie, elegantním designem a pohodlím a praktičností při každodenním použití.
  • Technologie EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk

  • Poslech jedním dotykem pomocí technologií Bluetooth® a NFC

  • Životnost baterie až 30 hodin s funkcí rychlého nabíjení

  • Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu

  • Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree

Reproduktor
30 mm (kulatý typ)
S-Master HX
Ne
Frekvenční odezva
5–22 000 Hz (JEITA)
Frekvenční odezva (komunikace přes Bluetooth®)
20–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Pasivní ovládání
Ano
NFC
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí