WH-XB700

Život s technologií EXTRA BASS™

Ve sluchátkách WH-XB700 EXTRA BASS™ se snoubí výjimečný zvuk basů s úžasně čistými vokály, dokonalou bezdrátovou svobodou a bezkonkurenčním pohodlím a praktičností.

SLUCHÁTKA

Bezdrátová sluchátka WH-XB700 s funkcí Bluetooth®

WH-XB700

Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka WH-XB700 s funkcí Bluetooth®

blueblack

MOC

3 873,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Vynikající basy pro hluboký, výrazný zvuk

Sluchátka WH-XB700 jsou součástí řady vybavené technologií EXTRA BASS™ od společnosti Sony. Vylepšují nízké frekvence pro vynikající zvuk basů, zachovávají však čisté vokály a každou skladbu pozvedají na vlnách dunivých rytmů.

Bezdrátová svoboda díky NFC a Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Ikona 30hodinové výdrže baterie

Dlouhá výdrž baterie pro nepřetržitý poslech

Nabíjení po dobu zhruba 4 hodin vám poskytne celodenní provoz s dobou přehrávání o délce přibližně 30 hodin, takže můžete poslouchat všechny skladby či mixy, které chcete.

Obrázek životního stylu zachycující sluchátka WH-XB700 při rychlém nabíjení

Rychlé nabíjení, když máte naspěch

Pokud se vaše sluchátka vybíjejí, rychlé 10minutové nabití vám poskytne až 90 minut přehrávání. To se hodí zejména, když pospícháte a přesouváte se z jednoho místa na druhé.

Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu

Ať už vyznáváte jakýkoli styl, tato sluchátka WH-XB700 s jednoduchým, elegantním a sofistikovaným designem a výrazným jednobarevným odstínem na krytu basů s ním bez problémů sladíte. Měkké polstrované náušníky poskytují dlouhotrvající pocit pohodlí a skvěle se hodí pro chvíle, kdy chcete svá oblíbená alba poslouchat pořád dokola.

Snímek životního stylu muže, který volá handsfree pomocí sluchátek WH-XB700

Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree

Přepínejte bez námahy mezi skladbami a hovory, aniž byste museli sluchátka sejmout. Stačí stisknout multifunkční tlačítko na levém sluchátku a vestavěný mikrofon vám umožní volat handsfree z vybraných smartphonů.

Obrázek člověka používajícího aplikaci Sony | Headphones Connect ve svém smartphonu

Nastavte si zvuk podle sebe

Dokonalý zvuk pro každou skladbu. Inovativní aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní upravit si úroveň basů a nabízí předvolby pro klub, halu, arénu nebo venkovní prostředí.

Logo aplikací Google Assistant a Amazon Alexa

Buďte díky Hlasovému asistentovi chytřejší

Ovládejte svůj den pouze hlasem. Připojte se k hlasovému asistentovi na smartphonu prostřednictvím mikrofonu ve sluchátkách. Bavte se, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a mnoho dalšího.

Specifikace a funkce
Nechte se unést rytmem basů. Sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™ kombinují výkonný zvuk technologie EXTRA BASS™ s čistými vokály, technologií Bluetooth®, dlouhou životností baterie, elegantním designem a pohodlím a praktičností při každodenním použití.
  • Technologie EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk

  • Poslech jedním dotykem pomocí technologií Bluetooth® a NFC

  • Životnost baterie až 30 hodin s funkcí rychlého nabíjení

  • Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu

  • Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree

Reproduktor
30 mm (kulatý typ)
S-Master HX
Ne
Frekvenční odezva (komunikace přes Bluetooth®)
20–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Pasivní ovládání
Ano
NFC
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí