WH-XB700

Život s technologií EXTRA BASS™

Ve sluchátkách WH-XB700 EXTRA BASS™ se snoubí výjimečný zvuk basů s úžasně čistými vokály, dokonalou bezdrátovou svobodou a bezkonkurenčním pohodlím a praktičností.

MOC

3 499,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Logo EXTRA BASS
Vynikající basy pro hluboký, výrazný zvuk

Sluchátka WH-XB700 jsou součástí řady vybavené technologií EXTRA BASS™ od společnosti Sony. Vylepšují nízké frekvence pro vynikající zvuk basů, zachovávají však čisté vokály a každou skladbu pozvedají na vlnách dunivých rytmů.

Bezdrátová svoboda díky technologiím NFC a Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Ikona 30hodinové výdrže baterie
Dlouhá výdrž baterie pro nepřetržitý poslech

Nabíjení po dobu zhruba 4 hodin vám poskytne celodenní provoz s dobou přehrávání o délce přibližně 30 hodin, takže můžete poslouchat všechny skladby či mixy, které chcete.

Obrázek životního stylu zachycující sluchátka WH-XB700 při rychlém nabíjení
Rychlé nabíjení, když máte naspěch

Pokud se vaše sluchátka vybíjejí, rychlé 10minutové nabití vám poskytne až 90 minut přehrávání. To se hodí zejména, když pospícháte a přesouváte se z jednoho místa na druhé.

Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu

Ať už vyznáváte jakýkoli styl, tato sluchátka WH-XB700 s jednoduchým, elegantním a sofistikovaným designem a výrazným jednobarevným odstínem na krytu basů s ním bez problémů sladíte. Měkké polstrované náušníky poskytují dlouhotrvající pocit pohodlí a skvěle se hodí pro chvíle, kdy chcete svá oblíbená alba poslouchat pořád dokola.

Snímek životního stylu muže, který volá handsfree pomocí sluchátek WH-XB700
Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree

Přepínejte bez námahy mezi skladbami a hovory, aniž byste museli sluchátka sejmout. Stačí stisknout multifunkční tlačítko na levém sluchátku a vestavěný mikrofon vám umožní volat handsfree z vybraných smartphonů.

Logo aplikace Sony | Headphones Connect
Nastavte si zvuk podle sebe

Dokonalý zvuk pro každou skladbu. Inovativní aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní upravit si úroveň basů a nabízí předvolby pro klub, halu, arénu nebo venkovní prostředí.

Logo aplikací Google Assistant a Amazon Alexa
Buďte chytřejší díky hlasovým asistentům Google Assistant, Amazon Alexa a Siri

Organizujte svůj den hlasovými příkazy. Připojte se na svém smartphonu k hlasovému asistentovi prostřednictvím vestavěného mikrofonu. Bavte se, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a další.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.

Osobní zážitek jako v kině

S televizorem BRAVIA XR™ a bezdrátovým vysílačem WLA-NS7

S televizorem BRAVIA XR a těmito sluchátky, která využívají bezdrátový vysílač WLA-NS7, si vychutnáte vzrušující zážitek poskytovaný technologií Dolby Atmos® a 360° prostorový zvuk, který se přizpůsobí vašim uším.  

Muž sedící na pohovce v obývacím pokoji a poslouchající sluchátka pomocí bezdrátového vysílače
360 Spatial Sound Personalizer

Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka po připojení k televizorům BRAVIA XR™ vytvoří prostorové zvukové pole na míru.

Bezdrátový vysílač WLA-NS7 se sluchátky na skříni, připojený k nástěnnému televizoru BRAVIA
Požitek z technologie Dolby Atmos

Díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR™ sluchátka kolem vás uspořádá virtuální reproduktory, takže si můžete naplno vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Nechte se unést rytmem basů. Sluchátka WH-XB700 EXTRA BASS™ kombinují výkonný zvuk technologie EXTRA BASS™ s čistými vokály, technologií Bluetooth®, dlouhou životností baterie, elegantním designem a pohodlím a praktičností při každodenním použití.
  • Technologie EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk

  • Poslech jedním dotykem pomocí technologií Bluetooth® a NFC

  • Životnost baterie až 30 hodin s funkcí rychlého nabíjení

  • Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu

  • Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree

REPRODUKTOR
30 mm (kulatý typ)
S-Master HX
Ne
FREKVENČNÍ ODEZVA (KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH®)
20–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
PASIVNÍ PROVOZ
Ano
NFC
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů