Přejít k obsahu
SLUCHÁTKA

h.ear on 2 Mini Wireless

WH-H800

Obrázek modelu h.ear on 2 Mini Wireless

redgoldgreenblueblack

MOC

6 123,80 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu h.ear on 2 Mini Wireless
Snímky modelu h.ear on 2 Mini Wireless
Snímky modelu h.ear on 2 Mini Wireless
Snímky modelu h.ear on 2 Mini Wireless
Snímky modelu h.ear on 2 Mini Wireless
Snímky modelu h.ear on 2 Mini Wireless
Snímky modelu h.ear on 2 Mini Wireless
Snímky modelu h.ear on 2 Mini Wireless

Funkce

V nabídce v různých barvách

Sluchátka h.ear on 2 Mini Wireless se vyrábí v mnoha jedinečných barvách, které dokonale zapadnou do vašeho života i stylu.

Kompaktní skládací provedení a pohodlné náušníky pro snadné přenášení a používání

Měkké, polstrované náušníky umožňují pohodlný celodenní poslech a kompaktní most přes hlavu je vhodný pro každý tvar hlavy i typ účesu. Sluchátka můžete pohodlně složit do přiloženého pouzdra a vzít si je kamkoli s sebou.

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí podání hudby interpretů bez kompromisů, a to zásluhou záznamu hudby s vyšší frekvencí než u disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence zvuku i přesnosti přenosové rychlosti každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.

Technologie LDAC™: pro přenos obsahu se zvukem s vysokým rozlišením

Technologie LDAC™ podporuje několik přenosových rychlostí v závislosti na vaší bezdrátové síti. Můžete si užívat obsah se zvukem s vysokým rozlišením ve výjimečné kvalitě blízké zvuku s vysokým rozlišením díky přenosu v maximální přenosové rychlosti: 990 kb/s (přibližně třikrát větší objem dat než běžné rozhraní Bluetooth®). Technologie LDAC™ poskytuje lepší zážitek z bezdrátového poslechu veškeré vaší hudby, takže zní přesně podle představ interpreta.

Obnovte všechny komprimované soubory

Technologie DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine HX) zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních hudebních souborů tak, že se bude blížit vysokému rozlišení. Technologie DSEE HX™ obnovuje širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a reprodukuje vaše digitální hudební soubory s bohatým a přirozeným zvukem. 

Poslouchejte déle díky životnosti baterie až 24 hodin

Ideální společník při dojíždění nebo na celodenní poslech. Při plném nabití máte k dispozici až 24 hodin hudby nebo telefonních hovorů. A v poslechu můžete pokračovat, i když se vám vybije baterie – stačí připojit dodávaný kabel pro sluchátka.

Další nastavení pak doladíte přímo v telefonu

Aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní vyladit si hudbu podle svého gusta díky výběru různých předvoleb a nastavitelnému ekvalizéru. Při výběru předvolby prostorového zvuku máte na výběr z různých stylů zvuku: club (klub), hall (hala), arena (aréna) nebo outdoor (venku).

Technologie NFC™ jedním dotykem pro okamžité připojení

S technologiemi NFC™ (Near Field Communication) a BLUETOOTH® se ke své hudbě připojíte snadno a rychle. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC™ a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování. Nemáte NFC™? Žádný problém. V nastavení zařízení se připojte pomocí technologie Bluetooth® a můžete začít.

Specifikace
Vezměte si svůj styl i zvuk všude s sebou. Sluchátka h.ear on 2 Mini Wireless disponují neuvěřitelným zvukem s vysokým rozlišením a kvalitnějším streamováním přes BLUETOOTH® prostřednictvím technologie LDAC™. Kompaktní, lehká a pohodlná sluchátka jsou k dispozici v různých barvách, které dokonale ladí s vaším stylem.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Technologie DSEE HX™ zvýší kvalitu hudby na kvalitu blízkou zvuku s vysokým rozlišením

  • Kompaktní skládací provedení pro pohodlné používání i přenášení

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

  • Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect

Reproduktor
40mm, kulatý typ
Frekvenční odezva
5 až 40 000 Hz
Délka kabelu
1,2 m

Obsah balení

Vak na přenášení, Propojovací kabel, Kabel USB

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí