SLUCHÁTKA

Bezdrátová sluchátka CH500

WH-CH500

Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka CH500

bluegrayblack

MOC

1 300,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka CH500
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka CH500
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka CH500
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka CH500
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka CH500

Funkce

Bezdrátový přenos pomocí připojení Bluetooth®

Své oblíbené skladby streamujte bezdrátově pomocí připojení Bluetooth®. Po bezdrátovém spárování smartphonu nebo tabletu s těmito sluchátky si můžete užít hudbu a dokonce ovládat seznamy skladeb a hlasitost přímo z vašich sluchátek.

Technologie NFC™ jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Díky technologii NFC™ (Near Field Communication) je složité nastavení minulostí. Pro rychlé a bezproblémové připojení se stačí dotknout zařízením s technologií NFC™ značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat obsah pomocí Bluetooth®. Nemáte NFC™? Žádný problém. Pomocí nabídky nastavení zařízení můžete připojení Bluetooth® navázat i manuálně.

Celodenní poslech díky bezdrátové výdrži baterie až 20 hodin

Poslouchejte hudbu celý den. Vestavěná lithium-iontová baterie zajišťuje napájení až po dobu dvaceti hodin a dá se nabíjet přes port Micro USB.

Díky 30mm reproduktorům uslyšíte vše

Užijte si více detailů ve všech svých oblíbených skladbách díky 30mm kopulovitým reproduktorům, díky nimž získáte dynamický zvuk linoucí se z kompaktních a lehkých jednotek.

Otočná konstrukce usnadňuje cestování

Tato sluchátka si s sebou můžete vzít kamkoli. Otočný design pro jednoduché a bezpečné uložení na cestách. Mušle lze složit naplocho, aby se snadno vešly do kufru nebo do tašky.

Vestavěný mikrofon pro hlasové ovládání a hovory handsfree

Mluvte s přáteli nebo používejte hlasové ovládání, aniž byste museli vytáhnout telefon z kapsy nebo tašky. Stisknutím a podržením tlačítka přehrávání na vašich sluchátkách aktivujete na systémech Android nebo iOS hlasové ovládání a pomocí kvalitního vestavěného mikrofonu můžete snadno volat v režimu handsfree.

Vyberte si barvu

Vyberte si barvu, která se k vám nejlépe hodí. Na výběr máte mezi černou, šedou nebo modrou variantou.

Specifikace
Bezdrátová sluchátka vyrobená pro celodenní poslech. Snadno streamujte díky připojení BLUETOOTH® s technologií NFC™ jedním dotykem a poslouchejte hudbu nepřetržitě až 20 hodin. 30mm reproduktor nabízí hluboké basy a díky kompatibilitě se smartphony poskytuje snadné hlasové ovládání a volání handsfree.
  • Jednoduché připojení Bluetooth® díky technologii NFC™ jedním dotykem

  • 30mm jednotka ovladače

  • Až 20 hodin provozu

  • Snadné volání handsfree a hlasové ovládání pomocí mikrofonu

  • Otočné provedení pro snadné cestování

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí