WH-1000XM4 

POUZE HUDBA.
NIC JINÉHO.

Jen vy a sluchátka WH-1000XM4. Sluchátka nabízejí chytřejší způsob, jak si užít ještě čistší zvuk s menším množstvím šumu, a nabízí také chytrou technologii poslechu, která automaticky upraví váš zážitek.

SLUCHÁTKOVÝ PÁSEK

Bezdrátová sluchátka WH-1000XM4 s technologií pro potlačení okolního hluku

WH-1000XM4
Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka WH-1000XM4 s technologií pro potlačení okolního hluku

bluewhiteplatinumsilverblack

Od

MOC

10 599,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Splyňte se svou hudbou

Objevte, jak sluchátka WH-1000XM4 spojují naši nejpokročilejší technologii pro potlačení okolního hluku se špičkovou kvalitou zvuku a řadou chytrých vlastností pro bezkonkurenční zážitek z poslechu.

Prohlédněte si sluchátka WH-1000XM4
Hlavní funkce
Sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku ve vlaku
Technologie pro potlačení hluku
Prvotřídní zvuk na nástupišti
Prvotřídní zvuk
sluchátka s chytrými technologiemi v restauraci
Technologie chytrého poslechu
Technologie pro potlačení hluku

Ať už letíte na dlouhou vzdálenost nebo odpočíváte v kavárně, sluchátka WH-1000XM4 vám poskytnou pokročilou úroveň potlačení okolního hluku, přičemž zachovají ještě více zvuku ve vysokých a středních frekvencích.

Technologie, která to dokáže

Technologie duálního snímače hluku, která využívá dva mikrofony na každé mušli, zachycuje okolní hluk a předává data HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku. HD procesor QN1 pak aplikuje zpracování potlačení okolního hluku v reálném čase na řadu akustických prostředí. Ve spolupráci s novým systémem Bluetooth® Audio SoC (System on Chip) snímá a upravuje hudební a hlukové signály, stejně jako akustické charakteristiky mezi jednotkou měniče a ušima, a to s četností více než 700krát za sekundu.

Čip HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku
Optimalizace potlačení okolního hluku

Sluchátka WH-1000XM4 jsou vybavena technologiemi, které maximalizují výkon potlačení okolního hluku, a to technologií Personal Noise Cancelling Optimiser a technologií Atmospheric Pressure Optimising navrženou speciálně pro cestování letadlem.

Ovládání okolního zvuku

Upravte okolní zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect tak, aby byl potlačen rušivý hluk, ale současně bylo možné nadále poslouchat důležité zvuky, jako jsou dopravní hlášení, když jste na cestách.

Detail levé mušle sluchátek WH-1000XM4
Bezdrátová svoboda, prvotřídní zvuk

Technologie LDAC umožňuje přenášet přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné zvukové rozhraní BLUETOOTH®, takže si můžete vychutnat kvalitní zvuk s vysokým rozlišením blízký přehrávání pomocí kabelového připojení.

Zobrazení vnitřních částí sluchátek WH-1000XM4 v rozloženém stavu
Zvuk, kterému můžete věřit

Analogový zesilovač integrovaný do HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku poskytuje bezkonkurenční poměr signál-šum, a zajišťuje tak nízké zkreslení a kvalitní zvuk pro přenosná zařízení. Díky 40mm měničům s membránami z polymerů z tekutých krystalů (LCP) sluchátka dokonale zvládají výrazné basy a dokáží reprodukovat celý rozsah frekvencí až do 40 kHz.

Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase

Díky technologii Edge-AI (Artificial Intelligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme™ rozlišení digitálních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a poskytovat tak úplnější zážitek z poslechu.

Logo DSEE Extreme
Technologie chytrého poslechu pro dokonalejší poslech

Sluchátka WH-1000XM4 používají řadu chytrých technologií k vytváření zážitku z bezproblémového poslechu v režimu handsfree. Například stačí, abyste začali v režimu Speak-to-Chat mluvit, a automaticky se pozastaví hudba, nebo si můžete užít adaptivní přehrávání díky snímači přiblížení a dvěma snímačům zrychlení, které detekují, zda máte sluchátka nasazena nebo nikoli.

Funkce Speak-to-Chat pro každodenní pohodlí

Jakmile s někým hovoříte, funkce Speak-to-Chat zastaví hudbu a přestane potlačovat okolní zvuk, abyste mohli mluvit. To je užitečné, pokud chcete ponechat sluchátka zapnutá nebo nemáte volné ruce. Tato chytrá funkce, založená na technologii Precise Voice Pickup pro přesné snímání hlasu, používá pět zabudovaných mikrofonů a pokročilé zpracování zvukového signálu k rozpoznávání vašeho hlasu. A až váš rozhovor skončí, hudba se začne znovu automaticky přehrávat.

Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláte

Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu.

Sluchátka WH-1000XM4 cestující autobusem
Cestování

Nechte se na svých cestách unášet oblíbenými skladbami, aniž by vás rušil hluk v pozadí.

Sluchátka WH-1000XM4 pohybující se po ulici
Pěšky

Vnímejte všechno kolem sebe, od ulice po kancelář, a vychutnávejte si přitom hudbu.

Sluchátka WH-1000XM4 čekající na nástupišti
Čekání

Při čekání můžete poslouchat důležitá oznámení, aniž byste zaznamenali další hluk v pozadí.

Naučí se vaše oblíbená místa

V průběhu času se adaptivní nastavení zvuku naučí rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako je vaše pracoviště, tělocvična nebo oblíbená kavárna, a přizpůsobí zvuk dané situaci.

Mapa
Sluchátka, která na vás reagují

Snímač přiblížení a dva snímače zrychlení ve vašich sluchátkách dokáží zjistit, zda máte nebo nemáte sluchátka nasazena, a poté odpovídajícím způsobem přizpůsobí přehrávání s ohledem na úsporu energii baterie.

Sluchátka WH-1000XM4 kolem krku v kavárně
Pozastavte hudbu

Když si sundáte sluchátka, hudba se automaticky pozastaví.

Používání sluchátek WH-1000XM4 v kavárně
Pokračujte v přehrávání

Jakmile si sluchátka znovu nasadíte, přehrávání hudby se automaticky obnoví.

Režim Rychlá pozornost v kavárně
Rychlá pozornost

Potřebujete rychle slyšet hlasy nebo zvuky kolem sebe? Stačí položit ruku na kryt a okamžitě se sníží hlasitost hudby a vy uslyšíte okolní zvuky.

Pohodlné celodenní nošení

Sluchátka WH-1000XM4 spojují styl a pohodlí. Mimořádně měkké náušníky z pěnového uretanu zmírňují tlak tím, že jej rovnoměrně rozkládají, a zvyšují styčnou plochu náušníku, čímž zajišťují stabilní upevnění. A díky nízké hmotnosti konstrukce téměř zapomenete, že je máte na sobě.

Energie na celý den a rychlé nabití

Díky výdrži baterie dosahující 30 hodin budete mít energii i na dlouhých cestách. A pokud bude třeba baterii rychle dobít, volitelný napájecí adaptér vám umožní získat výdrž na 5 hodin za pouhých 10 minut.

Bezproblémová obsluha

Vše od ovládání hudby po přístup k hlasovému asistentovi nebo uskutečňování hovorů v režimu hands-free je nyní díky sluchátkům WH-1000XM4 neuvěřitelně snadné.

Sluchátka WH-1000XM4 s funkcí hlasového asistenta
Buďte díky Hlasovému asistentovi chytřejší

Získejte pomoc hands-free. Chcete-li aktivovat hlasového asistenta, stačí říct „OK Google“ nebo „Alexa“. Užijte si zábavu, spojte se s přáteli, získejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení či si nastavte upomínky. Funkce sluchátek, jako je potlačení okolního hluku, lze ovládat hlasem.

Sluchátka WH-1000XM4 s funkcí telefonování v režimu handsfree
Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukem 

Telefonování v režimu handsfree umožňuje hovořit bez omezení. Nechte telefon být a mluvte po dvojitém klepnutí. Díky technologii Precise Voice Pickup, která kombinuje pět vestavěných mikrofonů se zpracováním zvukového signálu, poskytují sluchátka WH-1000XM4 kvalitnější reprodukci hlasu pro obě zúčastněné osoby. 

Sluchátka WH-1000XM4 s dotykovým ovládáním
Ovládání na dosah ruky

Změňte skladbu, zvyšte nebo snižte hlasitost a přijímejte nebo uskutečňujte hovory pouhým klepnutím nebo přejetím prstem po panelu.

Aplikace Sony | Headphones Connect

Díky aplikaci Sony | Headphones Connect vám funkce ovládání okolního zvuku umožní nastavit hlasitost zvuku na pozadí a nabídne možnost slyšet pouze hlasy. Pomocí ekvalizéru zase můžete přizpůsobit úrovně zvuku podle hudby, kterou posloucháte.

Logo Headphones Connect
Vícebodové připojení

K zajištění celkového pohodlí lze sluchátka WH-1000XM4 spárovat současně se dvěma zařízeními Bluetooth. Sluchátka pak při příchozím hovoru rozpoznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se k němu připojí. Bude také možné sluchátka rychle a plynule přepnout na jedno z těchto dvou zařízení pouhým dotknutím se tlačítka.

Muž se sluchátky WH-1000XM4 v restauraci
Logo Fast Pair

Sluchátka WH-1000XM4 podporují funkci Fast Pair od Google. Umožní vám zjistit, kde jste svá sluchátka WH-1000XM4 nechali, tak, že přehraje tón nebo v aplikaci Find My Device ve vašem smartphonu zjistí jejich poslední známou polohu.

Sluchátka WH-1000XM4 složená dovnitř
Otočná skládací konstrukce

Sluchátka lze složit, takže se výborně vejdou do kompaktního pouzdra.

Sluchátka WH-1000XM4 s kabelem v pouzdru na přenášení
Přenosné pouzdro s kabelem

Dodávané přenosné pouzdro je odolné a obsahuje kabel, který lze při poslechu připojit.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.

Osobní zážitek jako v kině

S televizorem BRAVIA XR™ a bezdrátovým vysílačem WLA-NS7

S televizorem BRAVIA XR a těmito sluchátky, která využívají bezdrátový vysílač WLA-NS7, si vychutnáte vzrušující zážitek poskytovaný technologií Dolby Atmos® a 360° prostorový zvuk, který se přizpůsobí vašim uším.  

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Sluchátka WH-1000XM4 jsou inteligentní a intuitivní, nabízejí další vylepšení naší pokročilé technologii pro potlačení okolního hluku, výjimečnou kvalitu zvuku a funkci inteligentního poslechu, která se přizpůsobí vašemu chování a okolí.
  • Díky HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku, systému Bluetooth Audio SoC a duálnímu snímači hluku vás nebude nic rušit.

  • Osobní optimalizace odstranění šumu a optimalizace atmosférického tlaku

  • Vysoce kvalitní zvuk díky technologiím DSEE Extreme™ a LDAC

  • Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky přizpůsobí nastavení okolního zvuku vašemu okolí a chování

  • Bezdrátová svoboda díky technologii BLUETOOTH®

REPRODUKTOR
40 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
DSEE Extreme
Ano
FREKVENČNÍ ODEZVA
4–40 000 Hz
FREKVENČNÍ ODEZVA (KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH®)
20 Hz–20 000 Hz (44,1kHz vzorkování) / 20 Hz–40 000 Hz (LDAC 96kHz vzorkování, 990 kb/s)
FREKVENČNÍ ODEZVA (AKTIVNÍ PROVOZ)
4–40 000 Hz
PASIVNÍ PROVOZ
Ano
NFC
Ano
DÉLKA KABELU
Kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, vlákna z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů