MOC

10 599,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Obecné funkce

Typ sluchátek
Uzavřená, dynamická
Reproduktor
40 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
Magnet
Neodym
Membrána
Polymery z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou
Frekvenční odezva
4–40 000 Hz
Frekvenční odezva (aktivní ovládání) 
4–40 000 Hz
Frekvenční odezva (komunikace přes Bluetooth®)
20 Hz–20 000 Hz (44,1kHz vzorkování) / 20 Hz–40 000 Hz (LDAC 96kHz vzorkování, 990 kb/s)
Citlivost (dB/mW)
105 dB / mW (1 kHz) (připojení přes kabel pro sluchátka se zapnutou jednotkou), 101dB / mW (1 kHz) (připojení přes kabel pro sluchátka s vypnutou jednotkou)
Typ kabelu
Jednostranný (odnímatelný)
Délka kabelu
Kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, vlákna z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor)
Přípojka
Pozlacený stereofonní minikonektor typu L
Styl nošení
Uzavřená
NFC
Ano
Technologie DSEE Extreme
Ano
Pasivní ovládání
Ano

Baterie

Doba nabíjení baterie
Přibl. 3 hodiny (plné nabití)
Metoda nabíjení baterie
Rozhraní USB
VÝDRŽ BATERIE (PŘI NEPŘETRŽITÉM PŘEHRÁVÁNÍ HUDBY ULOŽENÉ V INTERNÍ PAMĚTI)
Max. 30 hodin (zapnutá technologie pro potlačení okolního hluku), max. 38 hodin (vypnutá technologie pro potlačení okolního hluku)
Výdrž baterie (čekací doba)
Max. 30 hodin (zapnutá technologie pro potlačení okolního hluku), max. 200 hodin (vypnutá technologie pro potlačení okolního hluku)

Specifikace technologie Bluetooth®

Verze Bluetooth®
Verze: 5,0
Efektivní dosah
Přímá viditelnost přibl. 10 m
Frekvenční rozsah
Pásmo 2,4 GHz (2,4000–2,4835 GHz)
Profil
A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Podporované zvukové formáty
SBC, AAC, LDAC
Podporovaný typ ochrany obsahu
SCMS-T

Potlačení okolního hluku

Přepínač ZAPNOUT/VYPNOUT redukci šumu
Ano
Osobní optimalizace NC
Ano
Optimalizováno pro atmosférický tlak
Ano
Režim okolního zvuku
Ano
Režim Rychlá pozornost
Ano

Přenosný zesilovač sluchátek

Ovládání hlasitosti
Dotykový snímač

Procesor/vysílač

Vstup(y)
Kompletní technické údaje budou brzy k dispozici, Stereofonní konektor mini jack

Barevná provedení

whitesilverblack

Obsah balení

  • Pouzdro na přenášení
  • Zástrčkový adaptér pro použití v letadle
  • Kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m)
  • Kabel USB: Type-CTM (přibl. 20 cm)
Placeholder

Funkce

Sluchátka WH-1000XM4 ve vlaku

Sluchátka se špičkovou technologií pro potlačení okolního hluku

Ať už letíte, nebo odpočíváte v kavárně, sluchátka WH-1000XM4 vám poskytnou naši dosud nejlepší úroveň potlačení okolního hluku, přičemž zachovají ještě více zvuku ve vysokých a středních frekvencích.

Čip HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku

Technologie, která se skrývá za potlačením okolního hluku

Technologie duálního snímače hluku, která využívá dva mikrofony na každé mušli, zachycuje okolní hluk a předává data HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku. HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku pak s využitím nového algoritmu aplikuje zpracování potlačení okolního hluku v reálném čase na řadu akustických prostředí. Ve spolupráci s novým systémem Bluetooth Audio SoC (System on Chip) snímá a upravuje hudební a hlukové signály, stejně jako akustické charakteristiky mezi jednotkou měniče a ušima, a to s četností více než 700krát za sekundu. 

Sluchátka WH-1000XM4 v letadle

Optimalizace potlačení okolního hluku

Sluchátka WH-1000XM4 jsou vybavena dvěma technologiemi, které maximalizují výkon potlačení okolního hluku. Jedinečná funkce optimalizace podle atmosférického tlaku poskytuje optimální zvuk ve vysoké nadmořské výšce, zatímco funkce osobní optimalizace potlačení okolního hluku analyzuje jedinečné zvukové charakteristiky ovlivněné velikostí hlavy, brýlemi a vlasy a poté přizpůsobuje zvuk na míru.

Pohled na sluchátka WH-1000XM4 z levého profilu

Ovládání okolního zvuku

Upravte okolní zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect tak, aby byl potlačen rušivý hluk, ale současně bylo možné nadále poslouchat důležité zvuky, jako jsou dopravní hlášení, když jste na cestách.

Sluchátka WH-1000XM4 na nástupišti

Bezdrátová svoboda, prvotřídní zvuk

Technologie LDAC umožňuje přenášet přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné zvukové rozhraní BLUETOOTH®, takže si můžete vychutnat kvalitní zvuk s vysokým rozlišením blízký přehrávání pomocí kabelového připojení.

Logo zvuku s vysokým rozlišením a bezdrátového zvuku s vysokým rozlišením

Zvuk, kterému můžete věřit

Analogový zesilovač integrovaný do HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku poskytuje bezkonkurenční poměr signál-šum, a zajišťuje tak nízké zkreslení a kvalitní zvuk pro přenosná zařízení. Díky 40mm měničům s membránami z polymerů z tekutých krystalů (LCP) sluchátka dokonale zvládají výrazné basy a dokáží reprodukovat celý rozsah frekvencí až do 40 kHz.

Logo DSEE Extreme

Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase 

Díky technologii Edge-AI (Artificial Intelligence), která byla vyvinuta společně se společností Sony Music Entertainment, zvyšuje technologie DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a poskytovat tak bohatší a úplnější zážitek z poslechu.

Sluchátka WH-1000XM4 v restauraci

Funkce Speak-to-Chat pro každodenní pohodlí

Jakmile s někým hovoříte, funkce Speak-to-Chat zastaví hudbu a přestane potlačovat okolní zvuk, abyste mohli mluvit. To je užitečné, pokud chcete ponechat sluchátka zapnutá nebo nemáte volné ruce. Tato chytrá funkce, založená na technologii Precise Voice Pickup pro přesné snímání hlasu, používá pět zabudovaných mikrofonů a pokročilé zpracování zvukového signálu k rozpoznávání vašeho hlasu. A až váš rozhovor skončí, hudba se začne znovu automaticky přehrávat.

Sluchátka WH-1000XM4 ve vlaku

Funkce adaptivního nastavení zvuku se automaticky přizpůsobí vašemu okolí a chování

Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která se naučí rozpoznávat často navštěvovaná místa, jako je třeba vaše pracoviště nebo oblíbená kavárna, a přizpůsobí zvuk pro dokonalý zážitek z poslechu. Dále automaticky zjistí, co právě děláte – například jdete, čekáte nebo cestujete – a poté upraví nastavení okolního zvuku podle dané situace. 

Sluchátka WH-1000XM4 na ulici

Sluchátka, která na vás reagují

Snímač přiblížení ve vašich sluchátkách dokáže zjistit, zda máte nebo nemáte sluchátka nasazena, a poté odpovídajícím způsobem přizpůsobí přehrávání s ohledem na úsporu energie baterie. Když si sundáte sluchátka, hudba se automaticky pozastaví. Až si sluchátka znovu nasadíte, přehrávání hudby se automaticky obnoví.

Sluchátka WH-1000XM4 s režimem Rychlá pozornost

Rychlá pozornost

Potřebujete rychle slyšet hlasy nebo zvuky kolem sebe? Stačí položit ruku na kryt a okamžitě se sníží hlasitost hudby a vy uslyšíte okolní zvuky.

Detailní snímek mušle sluchátek WH-1000XM4

Pohodlné celodenní nošení

Sluchátka WH-1000XM4 spojují styl a pohodlí. Mimořádně měkké náušníky z pěnového uretanu zmírňují tlak tím, že jej rovnoměrně rozkládají, a zvyšují styčnou plochu náušníku, čímž zajišťují stabilní upevnění. A díky nízké hmotnosti konstrukce téměř zapomenete, že je máte na sobě.

Logo 35hodinové výdrže baterie

Energie na celý den a rychlé nabití

Díky výdrži baterie dosahující 30 hodin budete mít energii i na dlouhých cestách. A pokud bude třeba baterii rychle dobít, volitelný napájecí adaptér vám umožní získat výdrž na 5 hodin za pouhých 10 minut.

Sluchátka WH-1000XM4 s funkcí hlasového asistenta

Buďte díky Hlasovému asistentovi chytřejší

Organizujte svůj den pouhými hlasovými příkazy. Užívejte si zábavu, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a mnoho dalšího.

Sluchátka WH-1000XM4 s funkcí telefonování v režimu handsfree

Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukem 

Telefonování v režimu handsfree umožňuje hovořit bez omezení. Nechte telefon být a mluvte po dvojitém klepnutí. Díky technologii Precise Voice Pickup, která kombinuje pět vestavěných mikrofonů se zpracováním zvukového signálu, poskytují sluchátka WH-1000XM4 kvalitnější reprodukci hlasu pro obě zúčastněné osoby. 

Sluchátka WH-1000XM4 s funkcí dotykového ovládání

Ovládání na dosah ruky

Změňte skladbu, zvyšte nebo snižte hlasitost a přijímejte nebo uskutečňujte hovory pouhým klepnutím nebo přejetím prstem po panelu.

Logo Headphones Connect

Aplikace Sony | Headphones Connect

Díky aplikaci Sony | Headphones Connect vám funkce ovládání okolního zvuku umožní nastavit hlasitost zvuku na pozadí a nabídne možnost slyšet pouze hlasy. Pomocí ekvalizéru zase můžete přizpůsobit úrovně zvuku podle hudby, kterou posloucháte.

Sluchátka WH-1000XM4 v restauraci

Vícebodové připojení

K zajištění celkového pohodlí lze sluchátka WH-1000XM4 spárovat současně se dvěma zařízeními Bluetooth. Sluchátka pak při příchozím hovoru rozpoznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se k němu připojí. Bude také možné sluchátka rychle a plynule přepnout na jedno z těchto dvou zařízení pouhým dotknutím se tlačítka.

Složená sluchátka WH-1000XM4

Otočná skládací konstrukce

Sluchátka lze složit, takže se výborně vejdou do kompaktního pouzdra. 

Sluchátka WH-1000XM4 s kabelem v pouzdru na přenášení

Přenosné pouzdro s kabelem

Dodávané přenosné pouzdro je odolné a obsahuje kabel, který lze při poslechu připojit.