SLUCHÁTKA

Bezdrátová sluchátka MDR-ZX220BT

MDR-ZX220BT

Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka MDR-ZX220BT

bluegrayblack

MOC

2 173,16 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka MDR-ZX220BT
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka MDR-ZX220BT
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka MDR-ZX220BT
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka MDR-ZX220BT
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka MDR-ZX220BT

Funkce

Bezdrátový přenos pomocí Bluetooth®

Streamujte své oblíbené skladby bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Spárujte s těmito sluchátky Bluetooth® smartphone nebo tablet a můžete na nich přímo ovládat přehrávané skladby i hlasitost hudby ze zařízení.

Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Díky technologii NFC (Near Field Communication) je složité nastavení minulostí. Pro bezproblémové připojení se stačí dotknout zařízením s technologií NFC značky N na těle zařízení, a poté můžete začít streamovat obsah pomocí Bluetooth®. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Pomocí nabídky nastavení zařízení se můžete manuálně připojit k Bluetooth®.

Díky 30mm reproduktorům uslyšíte vše

Užijte si více detailů ve všech svých oblíbených skladbách díky 30mm kopulovitým reproduktorům, díky nimž získáte dynamický zvuk v kompaktní a lehké konstrukci.

Delší poslech díky 8hodinovému bezdrátovému přehrávání

Poslouchejte hudbu celý den. Vestavěná lithium-iontová baterie nabízí až osm hodin provozu (v závislosti na nastavení) a lze ji dobíjet přes rozhraní Micro USB. 

Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree

Přijímejte hovory a zadávejte hlasové příkazy – i když je váš telefon uložený v kapse nebo tašce. Díky vysoce kvalitnímu integrovanému mikrofonu budete moci snadno volat a přijímat hovory na smartphonu.

S otočným skládacím designem se dobře cestuje

Tato sluchátka si s sebou můžete vzít kamkoli. Díky otočnému skládacímu provedení se sluchátka snadno uskladňují, když je nepoužíváte nebo když cestujete. Mušle lze složit naplocho, aby se snadno vešly do kufru nebo do tašky.

Specifikace
  • Jednoduché připojení přes Bluetooth® díky NFC jedním dotykem

  • 30mm jednotka ovladače

  • Až 8 hodin provozu

  • Dobíjení rozhraním USB, kabel je součástí balení

Frekvenční odezva
20 Hz – 20 000 Hz
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů