MOC

3 049,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™
Snímky modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™
Snímky modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™
Model Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™ v akci
Bohaté basy, podpora chytrých telefonů

Poslouchejte dunivé rytmy a přijímejte hovory

Každou basovou linku, každý úder bicích pocítíte s razancí. V uzavřených náušnících, které dobře sedí kolem ucha, se skrývají výkonné 40mm neodymové reproduktory poskytující vyvážený zvuk i při vysoké hlasitosti. Telefonní hovory můžete přijímat v režimu handsfree díky ovladači a mikrofonu na kabelu.

40mm reproduktor
Intenzivní basy

Dunící taneční rytmy pocítíte díky výkonnému reproduktoru celým tělem.

Velmi široký frekvenční rozsah
Široká frekvenční odezva

Poslouchejte nízké basy a vysoké vokály díky širšímu rozsahu zvuku.

Basy pocítíte na vlastním těle

Vraťte hudbě říz v podobě dynamických a vyvážených rytmických linek. Pocítíte větší hloubku a průzračnost ve všem, co posloucháte, a to při vysokých hlasitostech.

Technologie Bass booster
Utěsněný zvuk

Funkce Advanced Direct Vibe Structure vytváří kolem uší pevné zvukové těsnění, kterým neprojde žádný hluboký tón. Technologie zesilovač basů zvýrazňuje nízkofrekvenční zvuky a zajišťuje tak hluboké a vyvážené rytmické linky.

Ovládání odezvy basů
Vychutnejte si rázný rytmus

Funkce ovládání odezvy basů využívá k reprodukci věrných a nezkreslených basových tónů speciální ventilační otvory. Tyto otvory optimalizují zvukové vlny nízkých frekvencí a pomáhají přesně reprodukovat hluboké rytmy.

Buďte pánem hudby

Velký 40mm reproduktor s vysoce výkonným neodymovým magnetem dokonale vyvažuje výkon a přesnost od dunivých bicích po výrazná kytarová sóla.

Nízké frekvence až do 3 Hz
Ještě hlubší

Díky schopnosti sluchátek přehrávat hluboké frekvence až do 3 Hz si budete moct vychutnávat důrazné basové rytmické tóny.

Zatížitelnost 1000 mW
Síla basů

Hlasová cívka OFC poskytuje vysokou zatížitelnost 1000 mW a zaručuje nepřetržitě dunivé basy.

Naprosté pohodlí

Noste sluchátka hodiny díky provedení kolem uší

Tato sluchátka jsou připravena na tancování a disponují mostem přes hlavu s měkkým polstrováním a náušníky kolem uší, které zajišťují pohodlné nošení všude, kde chcete poslouchat hudbu. Kryt je vyroben z hliníku. Tento lehký a zároveň tuhý materiál zajišťuje špičkový vzhled a potlačuje vibrace, díky čemuž jsou údery bicích hluboké a rázné.

Náušníky s odlehčením tlaku

Náušníky jsou robustní a dobře utěsní zvuk. Polstrování uleví od tlaku a tvarově ideálně padne kolem uší, dokonale je izoluje od okolního ruchu a udrží hudbu uvnitř.

Náušníky s odlehčením tlaku
Kompaktní na cesty

Poslouchejte oblíbenou hudbu kdekoli. Díky zasouvacímu kovovému mostu přes hlavu a otočným skládacím náušníkům snadno uložíte sluchátka v kufru nebo brašně.

Dokonalá pro váš smartphone

Zůstaňte v kontaktu i během poslechu hudby

Kabel je opatřen praktickým ovladačem a mikrofonem. Na svém smartphonu se systémem Android nebo zařízení iPhone tedy můžete přijímat hovory handsfree, ať jste kdekoliv.

Vlastní nastavení poslechu

Pomocí aplikace Sony SmartKey můžete na chytrém telefonu Xperia™ snadno nastavit funkce přehrávání hudby. Přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb a změna hlasitosti – to vše přímo ze sluchátek.

Správa hovorů

Upravte si tlačítko hovorů u chytrého telefonu Xperia™. Přijímejte a ukončujte hovory nebo si měňte hlasitost pomocí ovládání na kabelu. To vše díky aplikaci Sony SmartKey.

Specifikace a funkce

Každou basovou linku, každý úder bicích pocítíte s razancí. V uzavřených náušnících, které dobře sedí kolem ucha, se skrývají výkonné 40mm neodymové reproduktory poskytující vyvážený zvuk i při vysoké hlasitosti. Telefonní hovory můžete přijímat v režimu handsfree díky ovladači a mikrofonu na kabelu.
  • Kompatibilita s chytrými telefony, dálkové ovládání a mikrofon na kabelu

  • Technologie EXTRA BASS pro zvuk jako v klubu

  • Ovládání odezvy basů omezuje výrazné zkreslení basové linky

  • Otočné provedení ideální na cesty

  • Kabel – lícna, délka 1,2 m

Reproduktor
40mm dynamický (kulatý typ)
Frekvenční odezva
3–28 000 Hz
Délka kabelu
1,2 m
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů