SLUCHÁTKA MDR-XB950AP EXTRA BASS™

Kompletní specifikace a funkce

MDR-XB950AP

MOC

3 049,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

Hmotnost
245 g (bez kabelu)

Obecné funkce

Typ Closed
Ano
Reproduktor
40mm dynamický (kulatý typ)
Typ Dynamic
Ano
Impedance (ohm)
40 Ω při 1 kHz
Frekvenční odezva
3–28 000 Hz
Citlivost (dB/mW)
106 dB/mW
Typ kabelu
Typ Y
Délka kabelu
1,2 m
Přípojka
Pozlacený čtyřvodičový minikonektor ve tvaru L
Styl nošení
Na uši, Čelenka

Mikrofon

Směr mikrofonu do linkového vstupu
Všesměrový

Barevná provedení

black

Obsah balení

  • Návod k použití
Placeholder

Funkce

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™

Funkce Advanced Direct Vibe Structure pro vyvážené basy

Díky funkci Advanced Direct Vibe Structure, kterou jsou sluchátka vybavena, si budete moci vychutnat vyváženou basovou odezvu – ať je váš styl hudby jakýkoli. Každý náušník sluchátek obsahuje dvě pružné membrány, přední a zadní, které jsou pevně utěsněné, aby izolovaly basové linky a vznikala plynulá, rezonující odezva dolní části rozsahu.  

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™

Výrazné basy díky funkci Beat Response Control

Technologie ovládání odezvy basů poskytuje sevřenou, hlubokou basovou odezvu, což se dokonale hodí pro hudební styly zaměřené na dolní část rozsahu. Ventilační otvor maximalizuje proudění vzduchu v nízkém frekvenčním pásmu, optimalizuje účinnost membrány, a umožňuje tak přesnější reprodukci basových rytmů.  

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™

Dynamické neodymové reproduktory nabízejí přesný zvuk

Lehké 40mm dynamické jednotky neodymových reproduktorů umožňují sluchátkům poskytovat působivou rytmickou odezvu i v těch nejnáročnějších skladbách. Díky kombinaci s vysoce citlivou membránou můžete zvýšit hlasitost sluchátek (bez nutnosti zesilovače), a přesto si užívat čistý, přesný zvuk napříč celým spektrem.

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™

Široká frekvenční odezva pro plný zvukový rozsah

Širokopásmový frekvenční rozsah – sahající od 3 Hz po 28 kHz* – je přizpůsoben současné hudbě s výraznými basy. Dolní 3Hz část frekvenčního rozsahu zvýrazní každou silnou subbasovou notu, zatímco na vysokém 28kHz konci rozsahu si budete moci užívat nádherně zřetelné vokální melodie. * Pouze pasivní provoz; 20 Hz až 20 kHz A2DP

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™

Vysoká citlivost pro hlasitý a jasný zvuk

Tato sluchátka s vysokou citlivostí 106 dB/mW jsou vysoce výkonná při převodu elektrických signálů na akustické. To znamená, že při poslechu hudby ze stejného zdroje a při stejné úrovni hlasitosti uslyšíte napříč celým zvukovým spektrem (v porovnání s méně citlivými sluchátky) hlasitější zvuk. 

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™

Náušníky snižující tlak uzavřou zvuk uvnitř

 Oválný design náušníků s polstrováním snižujícím tlak byl vytvořen tak, aby odpovídal tvaru uší, dokonale padl a současně propustil minimum zvuku. Mimořádně silné polstrování s bezešvými spoji 3D uzavřou zvuk uvnitř a odráží jej směrem do uší. Díky tomu uslyšíte více hudby a méně rušivých zvuků okolí s maximálním zvýrazněním basových linek.  

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™

S otočným skládacím designem se dobře cestuje

Ideální pro ty, kdo žijí stále na cestách. Díky zasouvacímu kovovému mostu přes hlavu a otočnému skládacímu designu sluchátka snadno uložíte, když je nepoužíváte nebo když jste na cestách. Náušníky lze složit naplocho, aby se snadno vešly do kufru nebo do tašky.  

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™

Kovový most přes hlavu pohodlně sedí 

Kovový most přes hlavu s měkkým polstrováním pomáhá zajistit, aby sluchátka dokonale a pohodlně seděla, ať vás hudba zanese kamkoli. Rovněž dodává sluchátkům elegantní vzhled a styl.

Obrázek modelu Sluchátka MDR-XB950AP EXTRA BASS™

Hliníkový pás pro působivé basy 

Lehký, ale pevný hliníkový pás na horní straně krytu potlačuje nežádoucí vibrace, a napomáhá tak zachování hlubokých, působivých basů. 

Ovladač a mikrofon na kabelu pro telefonování v režimu handsfree

Díky ovladači na kabelu a vestavěnému mikrofonu na kabelu sluchátek můžete z chytrého telefonu se systémem Android nebo telefonu iPhone telefonovat handsfree během poslechu hudby. Přepínejte snadno mezi skladbami a hovory, aniž byste museli sluchátka sejmout.