Přejít k obsahu
Snímky modelu Sluchátka 1AM2
Snímky modelu Sluchátka 1AM2
Snímky modelu Sluchátka 1AM2
Snímky modelu Sluchátka 1AM2

Funkce

Poslouchejte hudbu se zvukem s vysokým rozlišením přesně podle záměru autora 

Díky zvuku s vysokým rozlišením můžete svou sbírku digitální hudby posunout na novou úroveň. Digitálním nahráváním hudby vyšších frekvencí, než která se používá u disků CD, vám zvuk s vysokým rozlišením umožní zajistit záznam blížící se původní studiové nahrávce a vychutnat si hudbu přesně podle představ interpreta.

Membrána z polymerů z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou zajišťuje větší přesnost

Membrána z polymerů z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou nabízí konzistentnější a přesnější zvuk v celém frekvenčním rozsahu než u konvenčního reproduktoru LCP. Vysoké frekvence, které jsou jedinečnou součástí zvuku s vysokým rozlišením, jsou kvalitnější díky přidané stabilitě a jednotnější ztráta zvukové energie do krytu reproduktoru během přenosu zajišťuje věrnější a autentičtější zvuk. 

Široká frekvenční odezva pro plný zvukový rozsah

Širokopásmový frekvenční rozsah – sahající od 3 Hz po 100 kHz – je přizpůsoben široké nabídce hudebních stylů. Takto široká frekvenční odezva podporuje i náročné zvukové formáty, které vyžadují mnohem širší spektrum. Díky tomu mohou být tyto formáty přesně reprodukovány bez ostrých přechodů nebo frekvencí se sklonem charakteristiky, což hudbu oživí a dodá jí realistický zvuk.

Vzorkovaná mřížka pro plynulé vysoké frekvence

Mřížky pomáhají chránit membránu sluchátek a jsou vyrobeny speciálně tak, aby propouštěly velmi vysoké frekvence bez „zabarvování“ zvuku. Vzorek mřížky je založeny na Fibonacciho posloupnosti a díky tomu zajišťuje, že žádná frekvence není zesílena nebo potlačena. Výsledkem je plynulý, vytříbený zvuk napříč celým frekvenčním rozsahem.

Součástí dodávky je vyvážený propojovací kabel pro sluchátka

Na rozdíl od klasických kabelů sluchátek, které sdílejí zemnicí vodič, vyvážený propojovací kabel s průměrem 4,4 mm zcela odděluje signály levého a pravého kanálu. Tím minimalizuje ztráty při přenosu signálu a následné zhoršení kvality zvuku, což omezuje zkreslení a překrývání zvuku.

Stříbrem potažená bezkyslíkatá měď

Sluchátka MDR-1AM2 využívají stříbrem potažené kabely z bezkyslíkaté mědi k minimalizaci odporu a ztráty při přenosu signálu. Výsledkem je menší ztráta kvality zvuku, zřetelnější detaily a čistší výšky.

Výrazné basy díky ovládání odezvy basů

Integrované ovládání odezvy basů vylepšuje přechodné vlastnosti basového zvuku a vytváří přesný rytmus.

Náušníky snižující tlak pro pohodlné nošení

Měkké náušníky z polstrované syntetické kůže snižující tlak byly navrženy tak, aby se kopírovaly tvar uší a pohodlně padly. Hladké materiály a bezešvé přechody jsou pohodlné a odolné a nabízejí hodiny příjemného poslechu.

Skládací provedení s uzavřenou konstrukcí izoluje zvuk uvnitř

Krycí design s uzavřenou zadní částí ovine ucho tak, aby hudba neprocházela ven a okolní šum zase dovnitř ucha. Pečlivě zpracovaná akustika zajišťuje přímý přenos zvuku do uší, takže uslyšíte i ty nejjemnější tóny. Pocítíte také každý takt, protože design s uzavřenou zadní částí přispívá k maximálnímu zvýraznění basových linek v hudbě.

Mimořádně lehká konstrukce pro hodiny pohodlí

Mimořádně lehká konstrukce sluchátek MDR-1AM2 odlehčuje tlak na vaše uši, takže můžete hodiny pohodlně poslouchat. 

Otočná konstrukce usnadňuje cestování

Tato sluchátka si s sebou můžete vzít kamkoli. Díky otočnému designu se snadno skladují i na cestách. Mušle lze složit naplocho, aby se snadno vešly do tašky nebo do vaku, který je součástí dodávky.

Specifikace
Díky vylepšenému akustickému designu a materiálům zachytí tato sluchátka pro poslech zvuku ve vysokém rozlišení podstatu každé skladby. Vy tak uslyšíte hudbu, která se maximálně přibližuje původní studiové nahrávce. Zvuk bude od hlubokých basů po vysoké vokály vždy věrně podaný a autentický.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Citlivý reproduktor s vrstvou polymeru z tekutých krystalů pro čistý zvuk

  • Kompatibilita se smartphony – dálkový ovladač s mikrofonem na kabelu

  • Výrazné basy díky ovládání odezvy basů

  • Otočné provedení je ideální na cesty

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí