MDR-1000X

Bezkonkurenční potlačení okolního hluku

Díky špičkovému potlačení okolního hluku vám tato sluchátka, která vyhrála cenu What Hi-Fi?, umožní si zcela nerušeně užívat hudbu. Poslouchejte v mimořádném tichu nebo si zvuk přizpůsobte svému prostředí.

SLUCHÁTKA

Bezdrátová sluchátka 1000X s technologií pro potlačení okolního hluku

MDR-1000X

Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka 1000X s technologií pro potlačení okolního hluku

creamblack

MOC

11 036,41 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

5 hvězd a Nejlepší sluchátka potlačující okolní hluk od 100 liber od What Hi-FI?

Magazín What Hi-Fi? byl založen v roce 1976 a je to největší nezávislý průvodce, který vám pomůže při koupi Hi-Fi a produktů domácí zábavy.

Nechejte se pohltit hudbou

Užívejte si bezkonkurenční potlačení okolního hluku bez ohledu na to, kde a kdy tam jste a co děláte.

Váš vlastní svět. I ten okolní.

S technologií SENSE ENGINE™ budete mít zvuk plně pod kontrolou

Poslouchejte jen to, co slyšet chcete, a nic jiného. SENSE ENGINE™ vám přináší svobodu se pouhým dotykem ponořit do světa hudby nebo se z něj vrátit.  

Skutečně nefalšovaný zvuk

Poslouchejte hudbu, která zůstává věrná původnímu záznamu, díky zvuku s vysokým rozlišením. Funkce S-Master HXTM, optimalizovaná pro zvuk s vysokým rozlišením, snižuje zkreslení a umožňuje užívat si všech jemných detailů v hudbě.

Tato sluchátka mají také výkonné 40mm měniče s membránou z polymerů z tekutých krystalů (LCP), takže zvládají silné basy a dokáží reprodukovat celou škálu frekvencí do 40 kHz. 

Obnovte všechny komprimované soubory

Technologie DSEE HX (Digital Sound Enhancement Engine HX) zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních souborů (MP3, ACC, ATRAC a WMA) tak, že se bude blížit vysokému rozlišení. Technologie DSEE HX obnovuje širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a reprodukuje vaše digitální hudební soubory s bohatým a přirozeným zvukem. 

DSEE HX

Vysoce kvalitní bezdrátový poslech s technologií LDAC

Technologie LDAC umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti: 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®, díky čemuž si můžete bezdrátově vychutnat obsah se zvukem s ve výjimečné kvalitě blízké zvuku s vysokým rozlišením.

Náušníky ze syntetické kůže

Prvotřídní kůže

Kryt a náušníky z měkké umělé kůže jsou velice luxusní na pohled i na dotek. Koncovky pevně sedí v uších a umožňují hodiny pohodlného poslechu.

Konstrukce s otočným skládáním

Cestovní provedení

Díky otočným skládacím náušníkům snadno sluchátka uložíte do kufru, batohu nebo dodaného pouzdra.  

Potáhnutí prstem a klepnutí

Potáhnutí prstem a klepnutí

Pouhým dotykem na panelu gest na náušnících můžete zastavit nebo spustit přehrávání, přeskočit mezi skladbami, změnit hlasitost nebo aktivovat funkce hlasové asistence vašeho smartphonu.

Specifikace a funkce
Díky špičkové technologii pro potlačení okolního hluku vám tato sluchátka umožní zcela nerušený poslech. Poslouchejte naprosto nerušeně nebo si přizpůsobte zvuk svému okolí.
  • Technologie pro digitální potlačení okolního hluku

  • Vysoce kvalitní bezdrátový zvuk s technologií LDAC

  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • 40mm reproduktor HD pro dynamický rozsah

  • Membrána z polymerů z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou minimalizuje zkreslení

Reproduktor
40 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
Frekvenční odezva
4–40 000 Hz
Délka kabelu
Kabel pro sluchátka (přibl. 1,5 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor)

Obsah balení

Pouzdro na přenášení, Zástrčkový adaptér pro použití v letadle, Kabel pro sluchátka (přibl. 1,5 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor), Kabel USB

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů