MOC

5 859,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Sluchátka do uší XBA-N1AP
Snímky modelu Sluchátka do uší XBA-N1AP
Lepší zřetelnost, menší provedení

Tato sofistikovaná sluchátka do uší nabízejí celé zvukové spektrum. Využívají systém hybridních reproduktorů HD, který nabízí i v malém provedení drobné detaily a umožňuje vychutnat si každý tón a nápěv v jasnějším zvuku.  

Zvuk s vysokým rozlišením
Zvuk s vysokým rozlišením

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením.     

Systém hybridních reproduktorů HD
Systém hybridních reproduktorů HD

Dynamický reproduktor pro hutné basy a čisté středy je zkombinovaný s reproduktorem s technologií Balanced Armature, která zajišťuje úchvatné výšky.  

Koncovky Triple Comfort
Koncovky Triple Comfort

Tyto koncovky vyrobené z tvrdého silikonu a měkkého pěnového silikonu se dodávají ve třech velikostech pro pohodlný poslech.     

Vyvážený výkon

U systému hybridních reproduktorů HD je zvuk optimalizovaný na všech frekvencích.

9mm dynamický reproduktor vytváří stabilně mohutné basy a čisté středy, aniž by docházelo k oslabení jako u jiných reproduktorů, zatímco vzduchotěsný reproduktor s technologií Balanced Armature poskytuje přirozený zvuk ve vysokých frekvencích po delší dobu. Oba reproduktory společně zajišťují stabilní zvukovou odezvu na všech frekvencích.

Zvuk s vysokým rozlišením

3,2x více přenesených dat

Získejte z každé skladby to nejlepší

Stejně jako když přejdete z videa ve standardním rozlišení na video v rozlišení HD, i skladby se zvukem ve vysokém rozlišení jsou mnohem kvalitnější než v souborech mp3 nebo na discích CD a umožňují vám slyšet každý úder bubnu a každý tón. 

Propracovanost v malém

Precizní zvuková technologie se pojí s malým provedením. Tato lehká sluchátka dodávaná s pouzdrem na přenášení nepředstavují při přenášení žádnou zátěž. 

Naprosté pohodlí

Koncovky Triple Comfort dodávané ve třech velikostech díky širokému výběru tvarů pohodlně padnou. Jejich kombinace tvrdého silikonu a speciálně vyvinutého pěnového silikonu zajišťuje pohodlí a stabilitu odpovídající kvalitám zvuku.

Vylepšení kabelů

Vyměňte kabely a využijte výhod vysoce kvalitních volitelných kabelů, které zajistí ještě věrnější zvuk. Vyvážený kabel s odděleným levým a pravým zemnícím vodičem redukuje přeslechy.

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechejte se pohltit zvukem, který je tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo ve studiu během nahrávání. Díky technologii 360 Reality Audio je hudba podmanivější než kdy dřív.

Tato sluchátka podporují technologii 360 Reality Audio.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Tato sofistikovaná sluchátka do uší nabízejí celé zvukové spektrum. Využívají systém hybridních reproduktorů HD, který nabízí i v malém provedení drobné detaily a umožňuje vychutnat si každý tón a nápěv v jasnějším zvuku.
  • Možnost zvuku ve vysokém rozlišení

  • Systém hybridních reproduktorů HD pro hluboké basy a čisté výšky

  • Ovládání odezvy basů omezuje výrazné zkreslení basové linky

  • Pohodlné, dobře padnoucí silikonové koncovky

  • Lehké provedení pro cestování s hudbou

Reproduktor
Hybridní
Frekvenční odezva
4–40 000 Hz
Délka kabelu
Přibl. 1,2 m

Obsah balení

Spona, Pouzdro na přenášení, Kabel pro sluchátka, Seřizovač délky, Hybridní koncovky sluchátek (SS/S/M/L), Koncovky Triple Comfort (S/M/L)

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů