SLUCHÁTKA DO UŠÍ

Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100

WI-C100
Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100

bluecreamwhiteblack

MOC

1 249,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Předčí vaše očekávání

Sluchátka WI-C100 mění význam základních bezdrátových sluchátek. Zásluhou kvalitínho zvuku nabízejí sluchátka bohatý zážitek z poslechu, zatímco 25h výdrž baterie a odolnost proti postříkání vodou zajistí, že budete moci bez obav vyrazit ven. Sluchátka jsou kompatibilní s aplikací Sony | Headphones Connect, abyste si mohli přizpůsobit zvuk.

Ikona 25hodinové výdrže baterie a 10minutového rychlého nabíjení pro 90 minut přehrávání
Dlouhá výdrž baterie až 25 hodin

Vychutnejte si až 25 hodin nepřerušované hudby. A pokud se vaše sluchátka vybíjejí, rychlé 10minutové nabití vám poskytne až 60 minut přehrávání.

Užijte si přirozenější hudbu

Při kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají bohatost a detail. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce. 

Logo DSEE

Ilustrace znázorňující uživatelské rozhraní ekvalizéru v aplikaci Sony | Headphones Connect.
Přesně takový zvuk, jaký si přejete

Přizpůsobte si zvuk podle svých osobních preferencí. Zvolte si z celé řady přednastavení a slaďte sluchátka s žánrem hudby, který posloucháte, nebo vytvořte a uložte vlastní přednastavení pomocí funkce ekvalizéru v aplikaci Sony | Headphones Connect.

Skvěle vyvážené ladění

Ladění zvuku je navrženo tak, aby bylo skvěle vyvážené od nízkých frekvencí po ty vysoké a vokály zněly přirozeně a jasně. Sluchátka WI-C100 si tak poradí s každým hudebním žánrem.

Snímek znázorňující bezdrátová sluchátka do uší WI-C100 v černé barvě
Ikona krytí IPX4
Stříkající voda a pot – žádný problém

Díky odolnosti proti vodě na úrovni krytí IPX4 vaše sluchátka nezastaví stříkance vody ani pot – takže ani při pohybu nemusíte přestat poslouchat.

Přirozeně padnou do vašeho života

Sluchátka WI-C100 jsou lehká a snadno přenosná a díky flexibilnímu pásku na krk se dají na cestách ještě snáze vložit do tašky.

Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100 v černé barvě
Pohodlný a dobře padnoucí

Sluchátka WI-C100 vám díky zavěšení za krk nespadnou, zatímco kryt kopírující kontury ucha vám zajistí maximální pohodlí.

Detailní snímek tlačítek na bezdrátových sluchátkách do uší WI-C100
Snadné ovládání pomocí tlačítek

Sluchátka WI-C100 se snadno ovládají a jsou vybavena tlačítkem pro přehrávání a pozastavení hudby, změnu skladby a přizpůsobení hlasitosti a také pro příjem hovorů. Pro vaše pohodlí byl nově navržen design tlačítek, který má výraznější tvar, což usnadňuje jejich stisknutí.

Logo Bluetooth®
Stabilní bezdrátové připojení

Rozlučte se se zamotanými dráty – s bezdrátovou technologií Bluetooth® můžete své zařízení bezdrátově připojit a vychutnat si stabilní poslech bez přerušení.

Různé předměty na stole, včetně sluchátek WI-C100 v černé barvě, smartphonu Xperia, brýlí a láhve s vodou
Telefonování v režimu handsfree s čistým zvukem

Vestavěný mikrofon a funkce telefonování v režimu handsfree pro vysoce kvalitní a pohodovou konverzaci. Telefon ani nebudete muset vytáhnout z kapsy.

Ikona hlasového asistenta
Kompatibilní s hlasovým ovládáním

Dvojitým stisknutím tlačítka na sluchátkách WI-C100 se spojíte s hlasovým asistentem svého smartphonu, takže můžete najít cestu, přehrávat hudbu či komunikovat s kontakty.

Logo funkce Fast Pair
Najděte sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Díky funkci Swift Pair je spárování sluchátek se zařízeními se systémem Android™ snadné. Jediným klepnutím na okno s pokyny spárujete sluchátka WI-C100 rychle a bez námahy se zařízeními se systémem Android™ prostřednictvím funkce Bluetooth®. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, navíc snadno najdete prozvoněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu.

Ikona funkce Swift Pair
Připojte se k počítači pomocí Swift Pair

Funkce Swift Pair umožňuje rychlé a snadné párování sluchátek WI-C100 s počítačem se systémem Windows 11 a Windows 10 prostřednictvím připojení Bluetooth®. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.

Osobní zážitek jako v kině s televizorem BRAVIA XR™

S televizorem BRAVIA XR a bezdrátovým vysílačem WLA-NS7

S televizorem BRAVIA XR a sluchátky WI-C100, která využívají bezdrátový vysílač WLA-NS7, si vychutnáte vzrušující zážitek poskytovaný technologií Dolby Atmos® a 360° prostorový zvuk, který se přizpůsobí vašim uším.

Muž sedí s nasazenými sluchátky na pohovce a vychutnává si prostorový zvuk
360 Spatial Sound Personalizer

Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachytí a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka WI-C100 po připojení k televizorům BRAVIA XR vytvoří prostorové zvukové pole na míru.

Přenosný reproduktor SRS-NS7 na skříňce s bezdrátovým vysílačem WLA-NS7 připojeným k nástěnnému televizoru BRAVIA
Požitek z technologie Dolby Atmos

Díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR kolem vás sluchátka WI-C100 ideálně uspořádají virtuální reproduktory, a vy si tak vychutnáte technologii Dolby Atmos naplno. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo uprostřed dění.

Obrázek tří misek naplněných udržitelnými materiály
Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty navrženy tak, aby byly stylové, ale také chrání životní prostředí. Jednotlivý obalový materiál sluchátek WI-C100 obsahuje méně než 5 % plastů, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Specifikace a funkce

Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100 jsou pohodlná a snadno se používají a kombinují dlouhou výdrž baterie a rychlé nabíjení s vysoce kvalitním, přizpůsobitelným zvukem. Díky krytí IPX4 jsou také odolná proti vodě a navíc jsou kompatibilní s aplikací Sony | Headphones Connect.
  • Životnost baterie až 25 hodin

  • Technologie DSEE™ obnovuje frekvence ztracené kompresí a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce

  • Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect

  • Odolné proti potu a postříkání vodou díky ochraně třídy IPX4

  • Snadné volání v režimu handsfree a hlasové ovládání

REPRODUKTOR
9 mm
FREKVENČNÍ ODEZVA (KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH®)
20–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
NFC
Ne
DSEE
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů