SLUCHÁTKA

Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100

WI-C100
Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100

bluecreamwhiteblack

MOC

1 249,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100
Snímky modelu Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100

Funkce

Nabité funkcemi

Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100 se skutečně vyplatí díky široké škále funkcí, včetně dlouhé výdrže baterie, vysoce kvalitního zvuku, odolnosti proti postříkání vodou a kompatibilitě s aplikací Sony | Headphones Connect. 

Dlouhá výdrž baterie až 25 hodin

Vychutnejte si až 25 hodin nepřerušované hudby. A pokud se vaše sluchátka vybíjejí, rychlé 10minutové nabití vám poskytne až 60 minut přehrávání.

Užijte si přirozenější hudbu

Při kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají bohatost a detail. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce. [A] Obnovení [B] Obnovení kvalitního zvuku

Přesně takový zvuk, jaký si přejete

Přizpůsobte si zvuk podle svých osobních preferencí. Zvolte si z celé řady přednastavení a slaďte sluchátka s žánrem hudby, který posloucháte, nebo vytvořte a uložte vlastní přednastavení pomocí funkce ekvalizéru v aplikaci Sony | Headphones Connect.

Skvěle vyvážené ladění

Ladění je skvěle vyvážené od nízkých frekvencí po ty vysoké a vokály zní přirozeně a jasně. Sluchátka WI-C100 si tak poradí s každým hudebním žánrem.

Stříkající voda a pot – žádný problém

Díky odolnosti proti vodě na úrovni krytí IPX4 vaše sluchátka nezastaví stříkance vody ani pot – takže ani při pohybu nemusíte přestat poslouchat.

Stabilní bezdrátové připojení

Rozlučte se se zamotanými dráty – s bezdrátovou technologií Bluetooth® můžete své zařízení bezdrátově připojit a vychutnat si stabilní poslech bez přerušení.

Telefonování v režimu handsfree s čistým zvukem

Vestavěný mikrofon a funkce telefonování v režimu handsfree pro vysoce kvalitní a pohodovou konverzaci. Telefon ani nebudete muset vytáhnout z kapsy.

Přirozeně padnou do vašeho života

Sluchátka WI-C100 jsou lehká a snadno přenosná a díky flexibilnímu pásku na krk se dají na cestách ještě snáze vložit do tašky.

Pohodlný a dobře padnoucí

Skvěle vyvážený tvar kolem krku zajišťuje, že vám skvěle padnou, zatímco kryt kopíruje kontury ucha pro maximální pohodlí.

Snadné ovládání pomocí tlačítek

Sluchátka WI-C100 se snadno ovládají a jsou vybavena tlačítkem pro přehrávání a pozastavení hudby, změnu skladby a přizpůsobení hlasitosti a také pro příjem hovorů. Pro vaše pohodlí byl nově navržen design tlačítek, který má výraznější tvar, což usnadňuje jejich stisknutí.

Kompatibilní s hlasovým ovládáním

Jediným stisknutím tlačítka se spojíte s hlasovým asistentem svého smartphonu, takže můžete mimo jiné najít správnou cestu, přehrávat hudbu či komunikovat s kontakty.

Najděte sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Díky funkci Swift Pair je spárování sluchátek se zařízeními se systémem Android™ snadné. Jediným klepnutím na okno s pokyny spárujete sluchátka WI-C100 rychle a bez námahy se zařízeními se systémem Android™ prostřednictvím funkce Bluetooth®. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, navíc snadno najdete prozvoněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu.

Připojte se k počítači pomocí Swift Pair

Funkce Swift Pair umožňuje rychlé a snadné párování sluchátek WI-C100 s počítačem se systémem Windows 11 a Windows 10 prostřednictvím připojení Bluetooth®. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechte se pohltit zvukem, který je všude kolem vás. Zvukem, který je stejně tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo se účastnili nahrávání interpreta ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba podmanivá a skutečná jako nikdy předtím. Tato sluchátka vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio.

360 Spatial Sound Personalizer

Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka po připojení k televizorům BRAVIA XR vytvoří prostorové zvukové pole na míru.

Požitek z technologie Dolby Atmos

Díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR sluchátka kolem vás vytvoří ideální uspořádání virtuálních reproduktorů, takže si můžete naplno vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.

Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty navrženy tak, aby byly stylové, ale také chrání životní prostředí. Jednotlivý obalový materiál sluchátek WI-C100 obsahuje méně než 5 % plastů, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Specifikace

Bezdrátová sluchátka do uší WI-C100 jsou pohodlná a snadno se používají a kombinují dlouhou výdrž baterie a rychlé nabíjení s vysoce kvalitním, přizpůsobitelným zvukem. Díky krytí IPX4 jsou také odolná proti vodě a navíc jsou kompatibilní s aplikací Sony | Headphones Connect.
  • Životnost baterie až 25 hodin

  • Technologie DSEE™ obnovuje frekvence ztracené kompresí a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce

  • Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect

  • Odolné proti potu a postříkání vodou díky ochraně třídy IPX4

  • Snadné volání v režimu handsfree a hlasové ovládání

Reproduktor
9 mm
Frekvenční odezva (komunikace přes Bluetooth®)
20–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
NFC
Ne
DSEE
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí