PŘEHRÁVAČE DVD

Přehrávač DVD s technologií vylepšení obrazu

DVP-SR760H
Pohled zpředu na přehrávač disků DVD DVP-SR760H

MOC

1 530,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Pohled zpředu na přehrávač disků DVD DVP-SR760H
Tříčtvrteční pohled na přehrávač disků DVD DVP-SR760H
Tříčtvrteční pohled na přehrávač disků DVD SR760H

Nový pohled na oblíbené filmy

Skvělá volba pro všechny, kdo mají velké sbírky disků DVD nebo filmů uložených v počítači nebo na paměťovém úložišti. Tento přehrávač důmyslně převádí obsah filmů ve standardním rozlišení na vyšší rozlišení, takže nabízí poutavější divácký zážitek. Výsledkem je hladší obraz a kvalita blížící se HD.

Přibližte se k vysokému rozlišení

Dívejte se na oblíbenou klasiku ve zcela nové podobě nebo sledujte moderní trháky s ještě ostřejším obrazem a živějším podáním. Zvyšte standardní rozlišení disků DVD téměř na kvalitu Full HD 1080p a vytvořte si tak zážitky, které vás doslova vtáhnou do akce.

Osvoboďte své digitální filmy i hudbu

Ponořte se do filmů i hudby a vychutnejte si oblíbenou klasiku na velké obrazovce s prostorovým zvukem a rozhraním USB. Připojením notebooku nebo přesunutím souborů na paměťovou kartu získáte rychlý přístup ke své filmové knihovně.

Příjemné uklizené prostředí

Přestože vám bude stačit jen jeden jediný kabel, i tak vás čeká vysoce kvalitní obraz a zvuk díky rozhraní HDMI®. Kompaktní velikost přehrávače a jeho čisté linie jsou ideální všude tam, kde není místa nazbyt.

Funkce

Užívejte si čistší, ostřejší obraz a zvuk

Filmy na discích DVD vypadají a zní lépe díky výstupu HDMI®, díky němuž se kvalita přiblíží až k vysokému rozlišení.

Přehrávání široké škály formátů

Můžete přehrávat z mnoha zdrojů včetně disků CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL a formátů JPEG, mp3, MPEG-4WMA, AAC, LPCM a Xvid.

Možnost rychlého nebo pomalého přehrávání se zvukem

Filmy můžete se zvukem i obrazem přehrávat přibližně 1,5násobkem normální rychlosti. Nebo přehrávání zpomalit, abyste mohli lépe sledovat sportovní akce.

Zapamatování pozice až na šesti discích DVD

Sledovat můžete začít přesně od momentu, kde jste posledně skončili. Tento přehrávač si pamatuje místa pro pokračování až na šesti naposledy přehrávaných discích.

Sledujte vlastní prezentaci s hudbou

Prohlížejte si své obrázky v prezentaci s hudbou na pozadí podle vlastního výběru.

Ovládání přehrávače a televizoru jediným dálkovým ovladačem

Pomocí dálkového ovladače pro televizor můžete na systému přehrávat obsah nebo upravovat nastavení, včetně zapnutí a vypnutí, kanálů a hlasitosti.

Prostorově úsporný kompaktní design

Tento přehrávač vtěsnal mnoho funkcí do kompaktního, stylového a pouhých 270 mm širokého těla.

Specifikace

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů