UBP-X800

Přineste si kino domů

S tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray se budete cítit jako v kině. Rozlišení 4K UHD vám nabídne obraz pro velké plátno a technologie Dolby Atmos® a DTS:X vytvoří realistickou filmovou atmosféru.

Logo 4K HDR
Zvýšení rozlišení na úroveň 4K v reálném čase

Vychutnejte si Blu-ray s nejlepší kvalitou obrazu 4K Ultra HD. Díky funkci zvýšení rozlišení na úroveň 4K uvidíte v nádherné kvalitě 4K i všechny detaily.

Jedinečné šasi Sony
Vyrobeno pro čistý zvuk

Díky zvuku s vysokým rozlišením a zvýšení rozlišení DSEE HX si vychutnáte naprosto čistý zvuk.

USB, HDMI a optický i analogový výstup
Všestranné připojení

Připojte se prostřednictvím dvojího konektoru HDMI pro oddělené výstupy audia a videa, portu USB, digitálního koaxiálního výstupu, Wi-Fi® a sítě LAN.

Logo zvuku s vysokým rozlišením
Přesně podle představ interpreta

Vychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.

Přibližte se ještě více skutečnosti

4K Ultra HD Blu-ray™

Nechte se vtáhnout přímo do děje filmů a seriálů. 4K Ultra HD Blu-ray™ zobrazuje vše s většími detaily než dříve, takže máte pocit, že sledujete skutečnou realitu.

Sledujte Inferno ve 4K Ultra HD

Objevujte nové hloubky reality

Vysoký dynamický rozsah 4K

Vysoký dynamický rozsah (HDR) nabízí mnohem více detailů. V kombinaci s čistotou rozlišení 4K oživuje HDR dříve skryté oblasti novým jasem, stíny a barvami.

Obrázek ilustrující kvalitu obrazu se signálem HDR
SIGNÁL HDR
Obrázek ilustrující kvalitu obrazu se signálem SDR
SIGNÁL SDR

HDR versus SDR

Signály HDR nabízí až stokrát vyšší jas než standardní signál (SDR). Dokáží tak výrazně zvýšit maximální jas, ale přitom zachovat hlubokou a detailní černou, čímž poskytují zcela nový zážitek ze sledování.

Přirozené barvy přírody

Podpora nového barevného prostoru BT.2020 umožňuje přístup k mnohem širší paletě barev, než nabízí klasický televizní signál. Velmi široký barevný prostor umožňuje reprodukci nasycenějších a realističtějších barev od hluboké mořské modři až po přírodní zeleň a živou červenou.

Přirozené barvy přírody
BAREVNÝ PROSTOR BT.2020
Přirozené barvy přírody
BAREVNÝ PROSTOR REC.709
Zvuk,
který vás unese

Technologie Dolby Atmos® a DTS:X vám přinášejí realistický zvuk jako v kině

Se špičkovými zvukovými kodeky Dolby Atmos® a DTS:X, které jsou oblíbené v kinech po celém světě, uslyšíte úder blesku, jekot sirén i troubení klaksonů všude kolem sebe a s překvapivou čistotou. 

Ghostbusters nyní k dispozici na 4K Ultra HD

Logo Dolby Atmos®
Dolby Atmos®

Technologie Atmos zachází se zvuky jako se samostatnými objekty. Pouští je mimo klasické kanály a umožňuje jim pohyb všude kolem vás, což vytváří dojem hluboce pohlcujícího zvuku.

Logo DTS:X
DTS:X

Technologie DTS:X dokáže vytvořit neomezený počet zvukových objektů, které se v reálném čase přizpůsobují vašim reproduktorům a dodávají působivý efekt každému filmovému soundtracku.

Ideální doplněk domácího kina 

Spárujte model UBP-X800 s přijímačem STR-DN1080 a získáte dokonalý zážitek ze sledování domácího kina. Krása se skrývá v detailech, od stylově sladěného designu až po vytříbenou kvalitu obrazu a zvuku.

Ilustrativní graf zvuku s vysokým rozlišením

3,2x více přenesených dat

Získejte z každé skladby to nejlepší

Tak jako je rozdíl mezi videem v rozlišení HD a 4K, i skladby se zvukem s vysokým rozlišením nabízejí mnohem vyšší kvalitu než klasický formát mp3 nebo hudba z disků CD. Umožní vám slyšet každý nádech, dotyk nástroje nebo tón.

Technologie zvýšení rozlišení DSEE HX

Vyzkoušejte vylepšení frekvence a dynamického rozsahu formátu mp3 a jiné komprimované hudby (a také disků CD) téměř na vysoké rozlišení a užívejte si plnohodnotný zážitek jako s původní nahrávkou.

Graf zvýšení rozlišení DSEE HX
Vyztužené šasi s pevným rámem
Jedinečné šasi Sony

Naše jedinečné vyztužené šasi s pevným rámem nabízí stabilní oporu, která eliminuje i nepatrné vibrace a poskytuje efektivní elektrické odstínění, abyste si mohli užívat prvotřídní zvuk a kvalitní obraz.

Přehrávejte si vše, co chcete

Možnosti UBP-X800 sahají mnohem dále než k přehrávání 4K UHD disků Blu-ray Disc™. Můžete sledovat, poslouchat a streamovat téměř cokoli, například formáty videa ve vysokém rozlišení či zvuku s vysokým rozlišením nebo celou řadu streamovacích služeb.

Loga kompatibilních formátů disků
Špičková disková jednotka

Chcete se pohupovat do rytmu hudby ze své sbírky disků Super Audio CD? Žádný problém. Zařízení UBP-X800 zvládne přehrát téměř jakýkoli disk.

Loga kompatibilních formátů zvuku
Nikdy nekončící potěšení z hudby

Přehrávač UBP-X800 podporuje pestrou paletu 24bitových zvukových formátů špičkové kvality, od AAC přes WAV po DSD 11,2 MHz a spoustu dalších.

Loga kompatibilních formátů streamování
Streamujte a přehrávejte veškerý obsah

Přehrávejte filmy přes USB nebo z domácí sítě. Tento přehrávač Blu-ray podporuje všechny běžné typy videosouborů, takže se budete moci kdykoli podívat na své oblíbené filmy.

Přirozená základna pro vaše nejlepší vybavení

Všestranné připojení pro všechna vaše špičková zařízení

Vezměte všechny své audio a videopřístroje a propojte je se zařízením UBP-X800. Ideální model pro domácí filmovou zábavu a hudební streamovací služby, například Spotify, který disponuje kvalitními možnostmi připojení, jež potěší každého milovníka technologií.

Všechna vaše zábava na jediném místě

Využijte rychlé a stabilní streamování z celé řady služeb. Díky bezdrátové dvoupásmové technologii MIMO nabízí přehrávač UBP-X800 streamování videa v rozlišení až 4K a silnější signál, i když jste na okraji dosahu bezdrátové sítě.

Soukromá projekce se sluchátky

The 5th Wave nyní k dispozici na 4K Ultra HD

Ponořte se hlouběji do oblíbené zábavy

Bezdrátový zvuk Bluetooth® pro soukromé sledování

I při soukromé projekci si můžete vychutnat maximální efekt každého filmového okamžiku. Model UBP-X800 podporuje přenos zvuku přes Bluetooth®, abyste si mohli dopřát soukromou zábavu se svými oblíbenými bezdrátovými sluchátky Bluetooth®.

Zřetelné dialogy

Simultánní přenos zvuku přes HDMI a Bluetooth®

Vychutnejte si dokonalou čistotu dialogů a soundtracků, ať jste blízko nebo daleko. Přehrávač UBP-X800 odesílá zvuk do televizoru prostřednictvím HDMI a zároveň do bezdrátového reproduktoru prostřednictvím Bluetooth®.

Dva lidé sledující televizi, jeden blízko, druhý daleko

The Magnificent Seven nyní k dispozici na 4K Ultra HD

Logo LDAC
LDAC

Technologie LDAC přenáší třikrát více dat než normální Bluetooth® a podporuje tak vysoce kvalitní zvuk.

Logo Wi-Fi®
Wi-Fi®

Díky integrované technologii Wi-Fi® můžete pomocí aplikace Sony | Music Center (dříve SongPal) streamovat zvuk do všech koutů svého domova a užívat si plynulý a kvalitní bezdrátový poslech.

Specifikace a funkce

S tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray se budete cítit jako v kině. Rozlišení 4K UHD vám nabídne obraz pro velké plátno a technologie Dolby Atmos® a DTS:X vytvoří realistickou filmovou atmosféru.
  • Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™

  • Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů

  • Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku

  • Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru

  • Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů