Objektivy α
Objektivy Sony s bajonetem E
Objektivy Sony s bajonetem E pro náročné tvůrce videí

Způsob, kterým dnešní tvůrci natáčí filmy, se zcela změnil. Díky požadavkům na vysoké rozlišení, vyšší snímkovou frekvenci, vzdálenému ovládání, a ručnímu snímání jsou teď automatické ostření a stabilizace obrazu mnohem důležitější. Společnost Sony proto vyslyšela přání zákazníků a zkonstruovala kamery a objektivy tak, aby pracovaly v harmonii a jejich maximální výkon uspokojil tvůrčí nároky. Podívejte se na video originálních objektivů Sony při natáčení filmu.

Portrét ženy pořízený v noci
Přesné ostření pro všestranné možnosti snímání

Několik možností ostření pro jakoukoli situaci. Automatické ostření sleduje objekty v rozlišení až 4K při 120p s malou hloubku ostrosti. Manuální ostření s lineární odezvou nabízí přesné manuální ovládání. A asistent automatického zaostřování kombinuje to nejlepší z obou možností a umožňuje okamžitou aktivaci manuálního ostření ideálního k vyjádření uměleckého záměru.

Detailní záběr objektivu
Motorový zoom pro jedinečné přiblížení

Na rozdíl od objektivů s manuálním zoomem nabízejí objektivy Sony vybavené motorovým zoomem tiché ovládání, díky němuž je pohyb plynulý i při malých rychlostech. Kroužek pro ovládání zoomu, páčka, a dálkové ovládání pro bezkonkurenční možnosti.

Fotograf při focení muže venku s fotoaparátem pro snímání z ruky
Maximální stabilizace obrazu pro snímání z ruky

Nejnovější fotoaparáty Sony jsou vybaveny vestavěnou optickou stabilizací obrazu vylepšenou o aktivní režim, která umožňuje stabilní snímání z ruky bez dalšího vybavení. Kombinace fotoaparátů a objektivů přímo od společnosti Sony poskytuje výjimečnou stabilizaci obrazu.

Detailní záběr objektivu
Plynulé ovládání clony pro vyjádření čisté hloubky ostrosti

Vybrané objektivy Sony podporují hladké a tiché nastavení clony. Dosáhnete pravého filmového efektu bokeh. S vestavěným elektronickým variabilním ND filtrem ve vybraných fotoaparátech Sony lze hloubku ostrosti pohodlně ovládat při udržení expozice.

Objektivy, které změní svět

Rostoucí výkony fotoaparátů mění požadavky a nároky na objektivy. Objektivy řady Sony G Master stanovují nové hranice výkonnosti objektivů, které vyhoví nárokům fotoaparátů. Spojují vysoké rozlišení, atraktivní efekt bokeh a rychlé a současně přesné automatické ostření tak, aby při fotografování i nahrávání poskytovaly nové tvůrčí možnosti.

Rozhovor s konstruktéry objektivu
Ilustrace produktu
G Master

Objektivy poskytují vysoké rozlišení a skvělý efekt bokeh pro špičkový výkon v na dlouhou dobu nejpokročilejších fotoaparátech.

Ilustrace produktu
Objektiv G

Objektivy G Lens s vysokou světelností disponují řadou vylepšení zajišťujících výjimečný výkon. Speciální sklo minimalizuje změny barev, k nimž může docházet při nízkých clonových číslech. Kruhová clona umožňuje vytvoření krásně rozostřeného pozadí.

Ilustrace produktu
Objektivy ZEISS®

Společnost Sony vytvořila řadu objektivů se společností ZEISS®, aby vám poskytla více než 160 let znalostí a zkušeností v oboru. Speciální sklo, antireflexní povrchové úpravy a sofistikovaná výroba vám přinášejí profesionální a kreativní nástroje.

Terminologie k objektivům α

Seznamte se s nejnovějšími technologiemi

Propojení snímků a představivosti

PRO MAJITELE