MOC

6 400,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Ilustrace produktu
Ilustrace produktu
Ilustrace produktu
Ilustrace produktu
Ilustrace produktu
Ilustrace produktu
Ilustrace produktu
Ilustrace produktu
Ilustrace produktu
Bezdrátový mikrofon ideální pro natáčení vlogů

Bezdrátový mikrofon ECM-W2BT vám usnadní natáčení vlogů a rozhovorů. Díky bezdrátovému připojení bude natáčení bezproblémové a mikrofon vám zajistí čistý zvuk bez ohledu na prostředí, nasměrování mikrofonu nebo vzdálenosti od mikrofonu. 

Vysoce kvalitní zvuk 
Snímek osoby hovořící během natáčení do vysílače
Zachycení čistého zvuku ze všech směrů

Mikrofon ECM-W2BT lze pomocí spony umístit do blízkosti úst mluvčího. Všesměrová vložka mikrofonu také pomáhá čistě zachytit hlas, ať už přichází odkudkoliv, takže si nemusíte lámat hlavu s tím, jak jednotku natočit.

Produktový snímek mikrofonu ECM-W2BT připevněného k fotoaparátu α7C
Účinné potlačení šumu během zvukového přenosu

Na rozdíl od analogového zvukového přenosu si nemusíte dělat starosti s rušením kabelového signálu. Mikrofon ECM-W2BT spárujte přes patici Multi Interface (MI) s kompatibilním fotoaparátem Sony podporujícím Digital Audio Interface a užijte si digitální zvuk bez šumu.

Produktový snímek zobrazující přepínač pro tlumení šumu
Snadná optimalizace zvuku z jakéhokoli zdroje

Díky funkci tlumení snadno nastavíte hlasitost nahrávání tak, aby co nejvíce vyhovovaly zdroji. Pouhým přepnutím snížíte úroveň velmi hlasitých zvuků nebo naopak zvýšíte hlasitost těch tichých. Snadno tak u každého zvuku dosáhnete optimální úrovně. 

Snímek osoby nasazující ochranu proti větru na mikrofon ECM-W2BT
Čistý zvuk dokonce i venku ve větru 

Mikrofon se pyšní ochranou proti větru, díky které můžete pohodlně nahrávat venku. Na mikrofon stačí nasadit ochranu proti větru a okamžitě efektivně ztlumíte šum větru a zvuky dýchání. Tím dosáhnete jasného a vyrovnaného zvuku i venku za větrného počasí.

Snímek kodeku Bluetooth AptX Low Latency pro bezdrátový přenos zvuku
Stabilní přenos mezi mikrofonem a přijímačem

Přenos mezi mikrofonem a přijímači zajišťuje kodek Bluetooth® Qualcomm® aptX™ Low Latency, který poskytuje nízkou latenci a maximální zvukovou kvalitu. Díky němu se nemusíte obávat, že budete muset kvůli přerušování nahrávaného zvuku celé nahrávání opakovat. Nízká latence vám navíc umožní mnohem lépe sladit zvukovou stopu se záznamem obrazu.  

[1] Qualcomm® aptX™ Low Latency

Maximálně spolehlivé, bezproblémové natáčení
Ilustrace znázorňující maximální vzdálenost připojení až 200 metrů
Stabilní záznam zvuku

Vylepšené bezdrátové připojení má v porovnání s tradičními sestavami dvojnásobnou kapacitu, takže výrazně snižuje riziko přerušení zvukového proudu, dokonce i v rušném prostředí s bohatou bezdrátovou aktivitou. V místě s dobrou viditelností bez překážek je komunikace možná na vzdálenost až 200 metrů, což umožňuje větší flexibilitu při nastavování fotoaparátu a zvuku.

[1] Až 200 m v místech s dobou viditelností.

Dlouhé natáčení díky výjimečné výdrži baterie 

Zásluhou dlouhé výdrže baterie mikrofonu ECM-W2BT si nemusíte dělat starosti s výdrží, dokonce ani během dlouhého natáčení venku. Při spárování s fotoaparáty s podporou zdroje napájení přes patici MI můžete bezdrátově natáčet až devět hodin.

Ilustrace znázorňující maximální devítihodinovou výdrž baterie při bezdrátovém připojení
Snímek osoby používající mikrofon ECM-W2BT venku u vody
Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti

Díky konstrukci odolné proti prachu a vlhkosti je mikrofon ECM-W2BT jako dělaný pro pohodlné nahrávání venku. Spoje a kryty portů jsou opatřeny ochranou proti povětrnostním vlivům, které maximalizují odolnost mikrofonu proti prachu a vlhkosti.

Jeden mikrofon, více možných nastavení
Snímek dvou osob zaznamenávajících svoje hlasy pomocí vysílače i přijímače mikrofonu ECM-W2BT
Podpora natáčení ve dvou lidech 

Mikrofon ECM-W2BT se postará o všechny vaše zvukové potřeby i během natáčení ve dvou lidech (jeden člověk před fotoaparátem, druhý za ním). Kromě hlavního bezdrátového mikrofonu je k dispozici také vnitřní mikrofon v přijímači, takže lze natáčet nejen zvuk člověka před fotoaparátem, ale i zvuk člověka obsluhujícího fotoaparát. 

Snadno lze natáčet i videa s více osobami

Umístěte mikrofon doprostřed. Jako stojan poslouží například ochranný držák konektoru dodaný s jednotkou. Všesměrový mikrofon zachytí zvuk od každého, dokonce i v případě natáčení více osob. 

Snímek mikrofonu ECM-W2BT na stole, který používá dodávaný držák jako stojan
Produktový snímek 3,5mm stereofonního minikonektoru na vysílači
Rozšiřitelnost díky 3,5mm minikonektoru

Dodejte svým vlogům punc profesionality pomocí přirozenější zvukové stopy. Mikrofon lze rozšířit pomocí 3,5mm stereofonního minikonektoru na vysílači a je možné k němu připojit mikrofon ECM-LV1 pro dosažení kvalitního stereofonního zvuku.

Osoba připojující mikrofon ECM-W2BT ke kompatibilnímu fotoaparátu pomocí 3,5mm stereofonního minikonektoru
Flexibilní možnosti připojení

Kromě jednoduchého připojení k fotoaparátům Sony vybaveným paticí MI lze mikrofon ECM-W2BT připojit také k celé řadě jiných fotoaparátů a zařízení. Prostřednictvím výstupu 3,5mm stereofonního minikonektoru lze přijímač připojit k fotoaparátům, počítači, diktafonům nebo zařízením s analogovým zvukovým vstupem. 

Osoba používající model ECM-W2BT s mikrofonem ECM-LV1
Dokonalé párování s mikrofonem ECM-LV1

Černé, jednoduché a nenápadné provedení mikrofonu ECM-LV1 ladí s jakýmkoli typem oblečení, což umožňuje bezproblémový záznam zvuku. Sponu otočnou o 360 stupňů lze umístit kamkoli na šaty.

Přenosný a praktický 
Snímek osoby vytahující mikrofon ECM-W2BT z kapsy
Kompaktní a lehké provedení pro maximální mobilitu

Mikrofon ECM-W2BT je lehký a snadno se přenáší, přičemž jeho vynikající mobilitu oceníte zejména při natáčení venku. Hmotnost mikrofonu je jen 27 gramů (1,0 oz), zatímco přijímač váží 28 gramů (1,0 oz), takže vás během natáčení nebudou nijak zatěžovat.

Snímek osoby používající fotoaparát s mikrofonem ECM-W2BT bez propojujících kabelů
Snadná bezdrátová konfigurace pro pohodové natáčení

S fotoaparátem Sony vybaveným paticí MI jde vše bezdrátově, takže už nebudete muset řešit problematickou kabeláž a nežádoucí odpojení. Digitální zvukové rozhraní dostupné na kompatibilních fotoaparátech rovněž zaručuje křišťálově čistý a kvalitní digitální zvuk. 

Produktový snímek zobrazující přepínače
Pohodlně nastavitelné režimy zachycování zvuku

Díky přepínači na přijímači si můžete vybrat ze tří dostupných režimů zachycování – jen mikrofon, jen přijímač nebo kombinace mikrofonu a přepínače. 

Produktový snímek zobrazující kontrolku LINK
Ochrana před nezdařeným záznamem

Přijímač mikrofonu ECM-W2BT je vybaven jasnými indikátory LED, abyste mohli být během záznamu v klidu. Kontrolka LINK ukazuje stav komunikace mezi mikrofonem a přijímačem, zatímco kontrolka POWER udává zbývající úroveň nabití baterie.

Produktový snímek mikrofonu ECM-W2BT s vysílačem a přijímačem uloženými společně v dodávaném ochranném držáku
Snadné přenášení

Ochranný držák konektoru mikrofonu ECM-W2BT se dá použít pro společné přenášení přijímače a mikrofonu. Držák je navržen pro snadné použití přijímače a mikrofonu zároveň. Navíc funguje jako praktická úložná jednotka, když si s sebou chcete mikrofon ECM-W2BT někam vzít. 

Specifikace a funkce

Zlepšete kvalitu záznamu a dopřejte si větší všestrannost s bezdrátovým mikrofonem ECM-W2BT ideálním pro vlogování. Díky bezdrátovému připojení a všesměrovému provedení, optimalizovanému k zachycování lidského hlasu z jakéhokoli úhlu, se můžete spolehnout na čistý zvuk, a to bez obav z okolního hluku nebo orientace mikrofonu.
  • Bezdrátový mikrofon ideální pro vlogování

  • Mikrofon je kompatibilní s digitálním zvukovým rozhraním patice MI pro nízkou úroveň šumu a vysoce kvalitní zvuk.

  • Duální záznam z mikrofonu přijímače i vysílače pro snadné zachycení hlasu člověka za fotoaparátem i před ním, a to bez dalšího vybavení

  • Spolehlivé připojení i v rušném prostředí

  • Díky integrované baterií a funkci napájení z fotoaparátu získáte až 9 hodin bezdrátového připojení

Přečtěte si informace o našich energeticky úsporných funkcích a o našem závazku vůči životnímu prostředí ve snaze zachovat udržitelnou budoucnost Navštivte náš web o ekologii

Hodnocení

Názor uživatelů