RX10 II

Profesionálně. Rychlostí blesku.

Nový fotoaparát RX10 II se zoomem a složeným obrazovým snímačem CMOS typu 1.0 s připojenou pamětí zachytí i skrytá zákoutí představivosti. Objevte realistické fotografie a filmy v rozlišení 4K .

MOC

38 628,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Je dostupný nový software.

Vylepšete svůj fotoaparát a užijte si ještě pohodlnější fotografování.

Přibližte si neznámé pohledy.

Povzbuďte svou představivost maximálně realistickým formátem 4K .

Proslulý fotoaparát RX10 II Sony s velkým zoomem nabízí nepřeberné možnosti fotografování a filmování – první složený obrazový snímač CMOS typu 1.0 s připojenou pamětí na světě. S jeho pomocí pořídíte úchvatné videozáznamy v rozlišení 4K nebo až 40x zpomalený záznam a vytvoříte nádherné fotografie. Na scénu přichází zcela nový fenomén mimořádně realistických fotografií. Podívejte se zblízka.

Svět superrychlého snímání

Vítejte v úžasném světě superrychlého snímání. Vynikající zpomalené záběry – dříve dostupné pouze u profesionálních fotoaparátů. Neuvěřitelně rychlé akce zachycené bez zkreslení. Vstupte do světa 1/32000sekundového zobrazování. Zázraky na počkání.

Sony l Fotogalerie
Další ukázkové snímky
Složený obrazový snímač CMOS typu 1.0 s čipem DRAM
 • Srdce vysokorychlostního snímání
 • Složené provedení s čipem DRAM
 • Vysokorychlostní čtení
 • Závěrka omezující zkreslení
Velmi přesné nahrávání v režimu 4K

Ohromte diváky, překvapte sami sebe.

Vychutnejte si přesné nahrávání v režimu 4K s minimálním zkreslením obrazu. Profesionální kodek XAVC S zajišťuje záznam s vysokou kódovací rychlostí a čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning zajišťuje vysoké rozlišení. Dokážete tak nahrávat mimořádně realistické filmy s detaily a čistotou, které lidské oko nedokáže postřehnout.

Dopřejte své fantazii svobodu.

Podívejte se na svět novýma očima v režimu 40x zpomaleného záznamu.

Technologie nahrávání vysokou snímkovou rychlostí (HFR) až 960 sn./s, původně vyhrazená profesionálním přístrojům, umožňuje přehrávání rychlých pohybů, které lidské oko nedokáže postřehnout, v mimořádně pomalém režimu. Funkce nabízí různá nastavení podle typu aktivit a umožňuje nahrávání profesionálních videozáznamů skrytého světa kolem nás.

Mimořádně rychlé snímání
Mimořádně rychlé snímání

Svět zázraků zachycený při 1/32000 s.

Mimořádně rychlá závěrka omezující zkreslení až do 1/32000 s umožňuje zachytit i velmi rychlý pohyb bez zkreslení obrazu efektem pohybující se clony.

Snímejte i za jasného světla.

Mimořádně vysoká rychlost závěrky 1/32000 s

Mimořádně rychlá závěrka omezující zkreslení nabízí různé možnosti snímání až do EV 19. Můžete fotografovat i za velmi jasných podmínek dokonce i s rozostřeným pozadím.

Snímejte i za jasného světla.
1/2000 s
Snímejte i za jasného světla.
1/32000 s
Rychlé inteligentní automatické ostření až 0,09 s.
Rychlé inteligentní automatické ostření až 0,09 s.

Rychlá a přesná reakce vám umožní zachytit prchavé okamžiky

Model RX10 II nabízí rychlé inteligentní automatické ostření s vysokorychlostní a přesnou detekcí kontrastu. Optimalizovaná efektivní komunikace mezi objektivem a ovládacími prvky zajišťuje rychlejší reakci.

Bohatá představivost

Široká perspektiva pro vyjádření vlastních představ.

Zásluhou výkonného objektivu ZEISS® Vario-Sonnar® T* s pevnou ohniskovou vzdáleností F2,8 v celém rozsahu zoomu si můžete dopřát ostré výsledky v každé scéně a každém snímku. Mimořádná čistota objektivu promění vaše fotografie v umělecká díla.

Čistota a přesnost
Čistota a přesnost

Základní požadavek každého, kdo to s fotografováním myslí vážně.

Hledáček OLED Tru-Finder™ s vysokým kontrastem nabízí úžasné rozlišení ekvivalentní 2359 tisícům bodů. Jasný a dobře viditelný obraz od okraje k okraji vám umožní plně se soustředit na fotografovaný objekt.

Klasika i modernost.

Potěšení pro profesionály a inspirace pro nadšence.

Klasické profesionální ovládací prvky, například ruční kroužek clony, zaručují osvědčenou spolehlivost. Důmyslně vytvořené tělo nabízí například odolnost proti prachu a vlhkosti. Model RX10 II kombinuje běžné i speciální funkce, které předčí vaše očekávání.

 • Pohled ze strany
 • Pohled shora
 • Pohled zezadu
Upgrade ke stažení

Aplikace PlayMemories Camera Apps dodají fotoaparátu chytré funkce.

Dopřejte si další funkce jako Smart Remote Control (umožňující dálkové ovládání závěrky) nebo aplikace pro úpravu a přidávání efektů, a využijte možnost připojení přes Wi-Fi®/NFC.

*Poznámka: Dostupnost služeb závisí na oblasti.

Upgrade ke stažení
Funkce aplikace Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit
Funkce aplikace Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit

Vylepšete své fotografie s počítačovými aplikacemi Imaging Edge. S funkcí „Remote“ můžete ovládat a sledovat snímání. Funkce „Viewer“ pro prohlížení, hodnocení a vyběr fotografie z knihoven snímků. Funkce „Edit“ slouží k vyvolávání formátu RAW do fotografií. Získejte to nejlepší ze souborů Sony RAW a spravujte efektivněji svou tvorbu.

Capture one express (for Sony)
Capture One for Sony

Capture One Express (for Sony) je bezplatný software umožňující vyvolávání z formátu RAW, správu a skvělé nástroje pro editaci. Placená verze softwaru Capture One Pro (for Sony) nabízí více nástrojů pro editaci a funkci propojeného fotografování. 

iMovie
Kompatibilní s iMovie a Final Cut Pro X

Tento produkt je kompatibilní s aplikacemi Final Cut Pro X a iMovie.

Specifikace a funkce
Fotoaparát RX10 II je vybaven novým složeným snímačem CMOS s připojenou pamětí, který nabízí nepřekonatelné rozlišení 4K, závěrku s rychlostí 1/32000, mimořádně zpomalené nahrávání a další funkce. Je vhodný do terénu a poslouží všem, kteří se o fotografování vážně zajímají. Objektiv s velkou světelností, široké možnosti zoomu a další důležité funkce jsou převzaty z modelu RX10.
 • 20,2MP složený obrazový snímač CMOS typu 1.0 s čipem DRAM

 • Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* 24–200 mm se světelností F2,8

 • Procesor BIONZ X pro úchvatné detaily a redukci šumu

 • Rozlišení 4K UHD , – čtyřikrát více detailů oproti rozlišení Full HD

 • Mimořádně zpomalený záznam až 40x

Typ snímače
Snímač CMOS Exmor RS® typu 1,0 (13,2 mm x 8,8 mm)
Počet pixelů (efektivních)
20,2 MP
Citlivost ISO (fotografie)(doporučená citlivost)
Automaticky: (citlivost ISO 100–12800, volitelná s horním a dolním limitem), 100 / 125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1000 / 1250 / 1600 / 2000 / 2500 / 3200 / 4000 / 5000 / 6400 / 8000 / 10000 / 12800 (rozšiřitelná na ISO 64/80), Vícesnímková redukce šumu: Automaticky (ISO 100–12800), 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12800 / 25600

Obsah balení

Sada dobíjecích baterií NP-FW50, Napájecí adaptér (AC-UB10C/UB10D), Kabel Micro USB, Popruh přes rameno,Krytka objektivu, Krytka patice, Kryt na objektiv, Držák okuláru, Příručka s pokyny

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů