RX10 II

Profesionálně. Rychlostí blesku.

Nový fotoaparát RX10 II se zoomem a složeným obrazovým snímačem CMOS typu 1.0 s připojenou pamětí zachytí i skrytá zákoutí představivosti. Objevte realistické fotografie a filmy v rozlišení 4K .

MOC

38 628,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Je dostupný nový software.

Vylepšete svůj fotoaparát a užijte si ještě pohodlnější fotografování.

Přibližte si neznámé pohledy.

Povzbuďte svou představivost maximálně realistickým formátem 4K .

Proslulý fotoaparát RX10 II Sony s velkým zoomem nabízí nepřeberné možnosti fotografování a filmování – první složený obrazový snímač CMOS typu 1.0 s připojenou pamětí na světě. S jeho pomocí pořídíte úchvatné videozáznamy v rozlišení 4K nebo až 40x zpomalený záznam a vytvoříte nádherné fotografie. Na scénu přichází zcela nový fenomén mimořádně realistických fotografií. Podívejte se zblízka.

Svět superrychlého snímání

Vítejte v úžasném světě superrychlého snímání. Vynikající zpomalené záběry – dříve dostupné pouze u profesionálních fotoaparátů. Neuvěřitelně rychlé akce zachycené bez zkreslení. Vstupte do světa 1/32000sekundového zobrazování. Zázraky na počkání.

Sony l Fotogalerie
Další ukázkové snímky
Složený obrazový snímač CMOS typu 1.0 s čipem DRAM
Velmi přesné nahrávání v režimu 4K

Ohromte diváky, překvapte sami sebe.

Vychutnejte si přesné nahrávání v režimu 4K s minimálním zkreslením obrazu. Profesionální kodek XAVC S zajišťuje záznam s vysokou kódovací rychlostí a čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning zajišťuje vysoké rozlišení. Dokážete tak nahrávat mimořádně realistické filmy s detaily a čistotou, které lidské oko nedokáže postřehnout.

Mimořádně rychlé snímání
Mimořádně rychlé snímání

Svět zázraků zachycený při 1/32000 s.

Mimořádně rychlá závěrka omezující zkreslení až do 1/32000 s umožňuje zachytit i velmi rychlý pohyb bez zkreslení obrazu efektem pohybující se clony.

Snímejte i za jasného světla.

Mimořádně vysoká rychlost závěrky 1/32000 s

Mimořádně rychlá závěrka omezující zkreslení nabízí různé možnosti snímání až do EV 19. Můžete fotografovat i za velmi jasných podmínek dokonce i s rozostřeným pozadím.

Snímejte i za jasného světla.
1/2000 s
Snímejte i za jasného světla.
1/32000 s
Rychlé inteligentní automatické ostření až 0,09 s.
Rychlé inteligentní automatické ostření až 0,09 s.

Rychlá a přesná reakce vám umožní zachytit prchavé okamžiky

Model RX10 II nabízí rychlé inteligentní automatické ostření s vysokorychlostní a přesnou detekcí kontrastu. Optimalizovaná efektivní komunikace mezi objektivem a ovládacími prvky zajišťuje rychlejší reakci.

Bohatá představivost

Široká perspektiva pro vyjádření vlastních představ.

Zásluhou výkonného objektivu ZEISS® Vario-Sonnar® T* s pevnou ohniskovou vzdáleností F2,8 v celém rozsahu zoomu si můžete dopřát ostré výsledky v každé scéně a každém snímku. Mimořádná čistota objektivu promění vaše fotografie v umělecká díla.

Čistota a přesnost
Čistota a přesnost

Základní požadavek každého, kdo to s fotografováním myslí vážně.

Hledáček OLED Tru-Finder™ s vysokým kontrastem nabízí úžasné rozlišení ekvivalentní 2359 tisícům bodů. Jasný a dobře viditelný obraz od okraje k okraji vám umožní plně se soustředit na fotografovaný objekt.

Klasika i modernost.

Potěšení pro profesionály a inspirace pro nadšence.

Klasické profesionální ovládací prvky, například ruční kroužek clony, zaručují osvědčenou spolehlivost. Důmyslně vytvořené tělo nabízí například odolnost proti prachu a vlhkosti. Model RX10 II kombinuje běžné i speciální funkce, které předčí vaše očekávání.

Upgrade ke stažení

Aplikace PlayMemories Camera Apps dodají fotoaparátu chytré funkce.

Dopřejte si další funkce jako Smart Remote Control (umožňující dálkové ovládání závěrky) nebo aplikace pro úpravu a přidávání efektů, a využijte možnost připojení přes Wi-Fi®/NFC.

*Poznámka: Dostupnost služeb závisí na oblasti.

Upgrade ke stažení
Funkce aplikace Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit
Funkce aplikace Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit

Vylepšete své fotografie s počítačovými aplikacemi Imaging Edge. S funkcí „Remote“ můžete ovládat a sledovat snímání. Funkce „Viewer“ pro prohlížení, hodnocení a vyběr fotografie z knihoven snímků. Funkce „Edit“ slouží k vyvolávání formátu RAW do fotografií. Získejte to nejlepší ze souborů Sony RAW a spravujte efektivněji svou tvorbu.

Capture one (for Sony)
Capture One for Sony

Capture One Express (for Sony) je bezplatný software umožňující vyvolávání z formátu RAW, správu a skvělé nástroje pro editaci. Placená verze softwaru Capture One Pro (for Sony) nabízí více nástrojů pro editaci a funkci propojeného fotografování. 

Ilustrace
Imaging Edge™ Webcam

Aplikace Imaging Edge Webcam usnadňuje používání fotoaparátu Sony jako webové kamery s rozsáhlou kompatibilitou pro působivé živé streamování a pořádání konferencí.

iMovie
Kompatibilní s iMovie a Final Cut Pro X

Tento produkt je kompatibilní s aplikacemi Final Cut Pro X a iMovie.

Specifikace a funkce

Fotoaparát RX10 II je vybaven novým složeným snímačem CMOS s připojenou pamětí, který nabízí nepřekonatelné rozlišení 4K, závěrku s rychlostí 1/32000, mimořádně zpomalené nahrávání a další funkce. Je vhodný do terénu a poslouží všem, kteří se o fotografování vážně zajímají. Objektiv s velkou světelností, široké možnosti zoomu a další důležité funkce jsou převzaty z modelu RX10.
  • 20,2MP složený obrazový snímač CMOS typu 1.0 s čipem DRAM

  • Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* 24–200 mm se světelností F2,8

  • Procesor BIONZ X pro úchvatné detaily a redukci šumu

  • Rozlišení 4K UHD , – čtyřikrát více detailů oproti rozlišení Full HD

  • Mimořádně zpomalený záznam až 40x

Typ snímače
Snímač CMOS Exmor RS® typu 1,0 (13,2 mm x 8,8 mm)
Počet pixelů (efektivních)
20,2 MP
Citlivost ISO (fotografie)(doporučená citlivost)
Automaticky: (citlivost ISO 100–12800, volitelná s horním a dolním limitem), 100 / 125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1000 / 1250 / 1600 / 2000 / 2500 / 3200 / 4000 / 5000 / 6400 / 8000 / 10000 / 12800 (rozšiřitelná na ISO 64/80), Vícesnímková redukce šumu: Automaticky (ISO 100–12800), 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12800 / 25600

Obsah balení

Sada dobíjecích baterií NP-FW50, Napájecí adaptér (AC-UB10C/UB10D), Kabel Micro USB, Popruh přes rameno,Krytka objektivu, Krytka patice, Kryt na objektiv, Držák okuláru, Příručka s pokyny

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů