RX0 II

Malý a odolný. Kvalitní obraz – kdekoli

KOMPAKTNÍ FOTOAPARÁTY

Malý, špičkový a odolný fotoaparát RX0 II

DSC-RX0M2G

Obrázek modelu Malý, špičkový a odolný fotoaparát RX0 II

MOC

21 000,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Vynikající kvalita obrazu v extrémně kompaktním těle

Fotoaparát RX0 II je ideálním životním společníkem. Díky výkonnému snímači typu 1.0 a objektivu ZEISS® Tessar T* s nízkým zkreslením vytváří úžasné snímky i za slabého osvětlení a umožňuje je snadno sdílet se smartphonem. Fotoaparát dále nabízí interní záznam videí v rozlišení 4K, působivou stabilizaci obrazu, vylepšenou minimální zaostřovací vzdálenost 20 cm a displej LCD výklopný o 180°.

Robustní konstrukce stvořená k výkonům

Fotoaparát se může pochlubit jednoduchým a praktickým žebrovaným designem s čistými liniemi a bez zbytečných výstupků, který dokonale charakterizuje jeho robustní konstrukci a možnost vzít ho kamkoli. 

Zapadne do kapsy i do vašeho života

Navržen pro vysoce kvalitní obraz

Navržen pro vysoce kvalitní obraz

Zachyťte život z libovolného úhlu

Zachyťte život z libovolného úhlu

Vyberte si svůj styl snímání

Tvůrčí možnosti

Napěchováno zobrazovacím výkonem

Napěchováno zobrazovacím výkonem

Navržen pro vysoce kvalitní obraz

Ostré fotografie a videa ve vysokém rozlišení

Ostré fotografie a videa ve vysokém rozlišení

Drobné tělo fotoaparátu RX0 II je bohatě napěchované špičkovou obrazovou technologií, která je navržena tak, aby poskytovala krásný obraz u jakéhokoli typu fotografované scény. Zoom s čistým obrazem umožňuje až 2x zoom s minimální ztrátou kvality.

Úchvatné detaily a nízký šum

Úchvatné detaily a nízký šum

Snímač CMOS Exmor RS™ typu 1.0 ve spolupráci s pokročilým obrazovým procesorem BIONZ X™ poskytuje široký dynamický rozsah, nižší hladinu šumu, přirozené detaily a bohaté tónové odstíny.

Objektiv ZEISS® Tessar T*

Objektiv ZEISS® Tessar T*

Širokoúhlý 24mm objektiv ZEISS® Tessar T* F4 zaručuje krásný obraz u jakéhokoli typu fotografované scény, a to s vylepšeným kontrastem a ostrostí a menším zkreslením.

Režim pro jemné pleťové odstíny

Efekt pro měkké tóny pleti

Dokonalejších portrétů a selfie snímků dosáhnete pomocí režimu pro měkké tóny pleti, který zmírňuje drobné obličejové vrásky a pobledlou pleť, zatímco zachovává čistý obraz očí a úst objektu.

Automatické zaostření na oči

Automatické zaostření na oči

Když pořizujete portréty a selfie snímky, model RX0 II pomocí funkce automatického zaostření na oči prakticky nastaví automatické zaostření na oči objektu.

Nádherná videa ve vysokém rozlišení

Interní záznam videí v rozlišení 4K při čtení plného počtu pixelů

Model RX0 II umožňuje záznam videí v rozlišení 4K při čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning, a díky 1,7x převzorkování poskytuje úchvatně čistý obraz a akční scény. Fotoaparát navzdory své kompaktní velikosti podporuje interní záznam v rozlišení 4K 30p (QFHD: 3840 x 2160), takže je ideální pro natáčení videí ve vysoké kvalitě, když jste na cestách nebo snímáte scény z každodenního života.

Aby byly skvělé filmy ještě lepší

Díky elektronické stabilizaci obrazu zachytíte skvělá videa, zatímco doplněk Movie Edit pro váš smartphone zajistí plynulý obraz jako při natáčení s kardanovým závěsem. Doplněk Movie Edit rovněž umí automaticky udržet objekt v záběru, a to i v případě, že filmy oříznete na portrétovou velikost pro smartphony nebo sociální sítě.

Zachyťte život z libovolného úhlu

Odolná konstrukce pro bezstarostné snímání

Model RX0 II je velmi kompaktní, lehký a má pevnou a odolnou konstrukci. Hoďte jej do batohu nebo jej klidně noste připnutý na popruhu a používejte ho na místech, kde snímání předtím nebylo možné. 

Extrémně kompaktní a připravený na dobrodružství

Extrémně kompaktní a připravený na dobrodružství

Model RX0 II je výkonný a kompaktní fotoaparát. Je snadno přenosný, ať jdete kamkoli, a vytváří kvalitní snímky bez ohledu na to, kde zrovna fotografujete. Díky jednoduché konstrukci a absenci výstupků jej lze snadno nastavit, sbalit a skladovat. 

Vodotěsný / odolný proti prachu

Do hloubky 10 metrů

Bez ohledu na to, zda se potápíte se šnorchlem ve sladké vodě nebo moři, snímáte u bazénu či v bouřce, model RX0 II rozšíří vaše možnosti snímání. Nemusíte jej nijak chránit proti dešťové vodě ani rozlitému pití. Klidně s ním můžete snímat v pouštních podmínkách plných prachu a písku – to vše bez potřeby vodotěsného pouzdra nebo dalšího příslušenství.

Vodotěsná
Odolnost proti nárazům

Odolný proti nárazu

Z výšky 2 metrů

Díky konstrukci odolné proti nárazům si nemusíte z občasných nehod dělat starosti – robustní tělo modelu RX0 II totiž vydrží pád z výšky 2 metrů.

Odolný vůči tlaku

Až 200 kg / 2000 N

Zapomeňte na přehnaně opatrné zacházení – jednoduše fotoaparát hoďte do tašky nebo do kapsy a vyrazte s ním kamkoli bez nejmenších starostí.

Odolný proti nárazům

Tvůrčí možnosti

Výklopný displej LCD pro dokonalé selfie snímky

Displej LCD fotoaparátu lze vyklopit nahoru přibližně o 180 °, což usnadňuje pořizování selfie snímků a natáčení vlogů. Díky vodotěsné a prachotěsné konstrukci jej můžete použít i pod vodou. Displej lze také vyklopit dolů přibližně o 90 °, abyste mohli snadno snímat z vysokého úhlu.

Výklopný displej LCD pro dokonalé selfie snímky
Širší možnosti ovládání s volitelným gripem pro snímání

Širší možnosti ovládání s volitelným gripem pro snímání

Grip pro snímání VCT-SGR1 je vybaven ovládacími prvky, pomocí nichž můžete aktivovat spoušť a ovládat tlačítko nahrávání či zoom fotoaparátu přímo ze samotného gripu. Grip pro snímání lze případně přenastavit a použít jej jako stolní stativ.

Externí mikrofon pro vysoce kvalitní zvuk

Navzdory své extrémně kompaktní velikosti je model RX0 II vybaven konektorem pro mikrofon, takže k němu můžete připojit externí mikrofon, který vám poskytne lepší kvalitu zvuku při natáčení videí a vlogů. 

Externí mikrofon pro vysoce kvalitní zvuk

Napěchováno zobrazovacím výkonem 

Zpomalený záznam videí rychlostí 960 sn./s / 1000 sn./s

Díky možnosti snímání s frekvencí snímků až 960 sn./s / 1000 sn./s zachytíte i akci, která se odehraje ve zlomku sekundy, a můžete natáčet mimořádně zpomalené scény. Snímat můžete dokonce v rozlišení full HD rychlostí až 120 sn./s / 100 sn./s.

Intervalové nahrávání pro tvorbu časosběrných filmů

Nová funkce intervalového nahrávání umožňuje souvislé fotografování s intervalem nastavitelným od 1 do 60 sekund. Tyto fotografie lze pak na počítači sestavit do časosběrného filmu.

Souvislé fotografování rychlostí až 16 sn./s s omezením výpadků

Souvislé fotografování rychlostí až 16 sn./s s méně výpadky

Možnosti souvislého fotografování poskytované modelem RX0 II umožňují lépe zachytit rozhodující momenty akce a letmé výrazy obličeje. Při jednom sekvenčním snímání můžete pořídit až 129 snímků ve formátu JPEG (Standard). 

Závěrka snižuje zkreslení rychlostí až 1/32 000 s

Závěrka snižuje zkreslení rychlostí až 1/32 000 s 

Závěrka omezující zkreslení nabízí rychlost až 1/32 000 sekundy a je navržena tak, aby minimalizovala jev rolling shutter, který může zkreslovat obraz rychle se pohybujících objektů.

Obrazový profil na profesionální úrovni

Obrazový profil na profesionální úrovni

Pomocí funkce Obrazový profil a S-Log2 můžete nastavit celkový tón filmových produkcí přímo na těle fotoaparátu prostřednictvím úpravy parametrů, které ovlivňují finální vzhled vašich filmů. 

Bezdrátové ovládání více fotoaparátů

Bezdrátové ovládání více fotoaparátů

Dokonalá sestava pro běžné použití v kombinaci se smartphonem

Pomocí aplikace Imaging Edge Mobile můžete ovládat více fotoaparátů prostřednictvím smartphonu nebo jiného mobilního zařízení. Bezdrátové připojení nabízí možnosti při umisťování fotoaparátů, které jsou odolné a malé, aby se vešly takřka kamkoli. 

Snímání více fotoaparáty pomocí kabelového připojení

Snímání více fotoaparáty pomocí kabelového připojení

Precizní a přesné ovládání pro potřeby profesionálních pracovních postupů

Pomocí přídavného ovladače fotoaparát (CCB-WD1) můžete současně ovládat více fotoaparátů a dálkově sledovat a upravovat nastavení z připojeného počítače. Ovladač zajišťuje stabilní připojení k fotoaparátům, čímž zabezpečuje synchronizaci více fotoaparátů a umožňuje okamžitý přenos souborů z fotoaparátu pro snadnější správu souborů.

Specifikace a funkce
Fotoaparát RX0 II je velmi kompaktní a má pevné odolné tělo, které je vodotěsné a odolné proti nárazům a tlakům. Monitor výklopný o 180° umožňuje vytváření autoportrétů a natáčení vlogů. Snímač typu 1.0 a pokročilý obrazový procesor dodávají pleti krásné tóny a umožňují automatické zaostření na oči. Videa lze natáčet v rozlišení 4K 30p pomocí funkce interního záznamu se stabilizací obrazu.
  • Širokoúhlý 24mm objektiv ZEISS® Tessar T* F4

  • Vodotěsné odolné tělo

  • Displej LCD výklopný o 180 stupňů

  • Interní nahrávání videí v rozlišení 4K

  • Mimořádně zpomalený záznam rychlostí až 960 sn./s / 1000 sn./s

Typ snímače
Snímač CMOS Exmor RS® typu 1.0 (13,2 mm x 8,8 mm), poměr stran 3:2
Počet pixelů (efektivních)
Přibližně 15,3 MP
Vodotěsná
Ano (odpovídá stupni krytí IPX8)
Odolný proti nárazům
Ano (200 kg / 2000 N / 440 liber)
Citlivost ISO (fotografie)(doporučená citlivost)
Automaticky (ISO 125–12800, volitelný s horním a dolním limitem), 125/160/200/250/320/400/500/640/800/1000/1250/1600/2000/2500/3200/4000/5000/6400/8000/10000/12800 (rozšiřitelný na ISO 80/100), vícesnímková redukce šumu: Automatická (ISO 200–25600), 200/400/800/1600/3200/6400/12800/25600
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí