Od nuly do nekonečna

Natěsnat legendární vlastnosti do minimalistické formy a posunout možnosti až k hranicím geniality.
Nikdy nekončící výzva otisknout neomezenou představivost ve fotografii začíná u vás.
Podívejte se na svět z nové perspektivy. Vše, co potřebujete, jsou vaše ruce.
Nic vám nezabrání dosáhnout své vize.

Obraz nekonečných možností 

Koncentrovat vlastnosti umožňující neomezený výtvarný projev do minimalistické formy – to je vize fotoaparátů budoucnosti. Fotografujte bez omezení. Prohlížejte si výsledek dle libosti.
Model RX0 umožňuje flexibilní integraci do systémů více fotoaparátů, které otevírají dimenzi obrazu s nekonečnými možnostmi.

Vstupte do dimenze, kde můžete atmosféru, načasování a všechny ostatní aspekty fotografie přesně přizpůsobit své jedinečné perspektivě. Nový svět příležitostí k fotografování čeká jen na to, až jej prozkoumáte – bez ohledu na typ fotografované scény.

Klíčové technologie pro neomezený potenciál snímání

Model RX0 hladce integruje špičkový objektiv, snímač obrazu a obrazový procesor do výjimečně malého formátu.
Neuvěřitelná kvalita za jakýchkoli podmínek. Maximální výkon a flexibilita s minimálním úsilím.
Pokrok ve všech směrech, které činí každou fotografii jedinečnou.

Precizní konstrukce s přesností na 0,1 mm

Popusťte uzdu své představivosti a prozkoumejte zcela nové perspektivy.
Interní mechanismy mimořádně kompaktního fotoaparátu RX0 jsou vyrobeny s přesností až 0,1 mm a tento model navíc efektivně využívá širokou škálu pokročilých funkcí, díky kterým je ideální pro flexibilnější fotografování v libovolném prostředí, a to jak samostatně, tak v rámci vícečetného systému v kombinaci s dalšími fotoaparáty.

Odolný design pro pohodlnější fotografování

Vysoce odolné šasi ze slitiny Super Duralumin přispívá k vyšší spolehlivosti modelu RX0, především pak v náročných podmínkách. Fotoaparát prošel opakovaným přísným testováním s cílem zajistit konzistentní špičkový výkon obzvláště při pořizování snímků krajiny, moře a nebe, které odhalí, jak vypadá a chutná skutečná svoboda.

Jednoduché zapojení do systémů více fotoaparátů

Minimalistická konstrukce šasi umožňuje snadné použití modelu RX0 jak samostatně, tak v rámci integrovaného systému v kombinaci s příslušenstvím a dokonce i s více fotoaparáty. Ať již zvolíte jakýkoli styl fotografování, tento fotoaparát vám nabídne veškerou flexibilitu potřebnou pro dosažení dokonalých fotografií.