Snímky modelu Hudební videorekordér MV1
Snímky modelu Hudební videorekordér MV1
Snímky modelu Hudební videorekordér MV1
Snímky modelu Hudební videorekordér MV1
Snímky modelu Hudební videorekordér MV1
Snímky modelu Hudební videorekordér MV1

Funkce

Audioformáty lineární PCM a ACC pro univerzální nahrávání

Nahrává v nekomprimovaném lineárním formátu PCM (LPCM) nebo formátu AAC podle vaší volby: získáte nahrávku v kvalitě odpovídající diskům CD a máte možnost ji snadno odeslat na internet

Širokoúhlý 120° objektiv Carl Zeiss® Tessar®

Širokoúhlý 120° objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar® nejenže zachycuje vysoce kvalitní videozáznam s vynikajícím rozlišením, kontrastem a reprodukcí barev, ale jeho široký úhel vám umožní zabrat celou skupinu a jeviště najednou… i na malou vzdálenost. Ideální pro cokoli od nahrávání ve zkušebně až po zaznamenávání živých představení.

Snímač CMOS Exmor R® je ideální do zhoršených světelných podmínek

Snímač CMOS Exmor R® od společnosti Sony je mimořádně citlivý a dokáže zachytit výraz tváře a rychlý pohyb dokonce i v tmavém prostředí, jako jsou studia nebo jeviště.

Hluboký stereofonní zvuk zprostředkovaný 120° mikrofonem X/Y

Konfigurace mikrofonu „cross opened“ se sklonem do 120 ° u modelu HDR-MV1 nahrává stereofonní zvuk, ale na rozdíl od chytrých telefonů a běžných videokamer vám široký úhel mikrofonu umožní zachytit každou notu skupiny, dokonce i v přeplněném sále. Navíc nahrává se zaostřením na střed, takže hlavní účinkující skupiny – většinou zpěvák – se ze záznamu nikdy neztratí.

Volitelný externí mikrofon

Použijte při nahrávání svůj oblíbený mikrofon jednoduchým připojením pomocí konektoru MIC IN

Dálkový ovladač s funkcí spuštění jedním dotykem a sdílení jedním dotykem

Díky dálkovému ovladači s funkcí spuštění jedním dotykem můžete použít smartphone nebo tablet jako hledáček nebo dálkový ovladač digitálního fotoaparátu. Funkce sdílení jedním dotykem umožňuje přenos snímků a videí z fotoaparátu. Když si do svého telefonu nebo tabletu se systémem Android a funkcí NFC nainstalujete aplikaci Imaging Edge Mobile, ušetříte si komplikované nastavování a navážete bezdrátové připojení jednoduchým vzájemným dotykem zařízení a fotoaparátu. Pak můžete fotoaparát ovládat ze smartphonu a například pořizovat snímky z dříve nepředstavitelných míst, stát se součástí vlastního skupinového snímku nebo přenášet snímky do telefonu a okamžitě je sdílet na sociálních sítích. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně.

Zjistěte více

Vysoce kvalitní záznam videa v rozlišení 30p HD

Zaznamenávejte vysoce kvalitní video 1920 x 1080 / 30p HD dokonce i ve slabém osvětlení. Formát mp4 je ideální pro vychutnávání a sdílení filmů v HD na počítači nebo počítači Mac® či na internetu.

Funkce synchronizace pohybu rtů a zvuku zaručuje hladké přehrávání

Slaďte načasování obrazu a zvuku. Funkce synchronizace pohybu rtů a zvuku upraví zvuk na videorekordéru HDR-MV1 při odesílání obrazu do jiných zařízení. Získáte video, které bude při přehrávání vždy působit profesionálně.

Ruční úprava úrovně nahrávání, snadná kontrola na displeji LCD 2,7”

Ovládejte, dolaďujte a zlepšujte kvalitu záznamu – rychle. Upravte úroveň ovládání ručně v 31 krocích a nastavte odpovídající úroveň pro prostředí konkrétního vystoupení. Zkontrolujte úroveň nahrávání jediným pohledem na jasný 2,7” displej LCD.

Nabíjejte baterii a současně přenášejte data prostřednictvím portu USB

Model HDR-MV1 je vybaven portem USB pro souběžné nabíjení baterie a přístup k obsahu na počítači. Navíc díky dodané baterii a volitelnému napájecímu adaptéru AC (k zakoupení samostatně, AC-UD10) mohou uživatelé ovládat zařízení i během nabíjení.

Nízkoprahový filtr snižuje šum a přináší čistý zvuk

Hudební videorekordér je vybaven nízkoprahovým filtrem, který redukuje zvuk s nízkou frekvencí. Je dokonalý pro snížení šumu způsobeného klimatizací nebo větrem při nahrávání; vaše video zní skvěle, přestože vznikalo v náročných podmínkách.

Lze také použít jednoduše jako rekordér LPCM

Někdy obraz nepotřebujete – například při nahrávání vznikající písně, kterou chcete sdílet s ostatními členy skupiny. Model HDR-MV1 lze použít i jako rychlý a snadno ovladatelný rekordér LPCM pro nahrávání zvuku. Je také vybaven malým reproduktorem, který vám umožní provést jednoduchý test zvuku bez sluchátek.

Držák na stativ pro zcela stabilní záznamy

Zapomeňte na obraz z telefonu iPhone a některých videokamer, který se chvěje zároveň s vaší rukou. Získejte profesionální vzhled jasného a ostrého obrazu upevněním videorekordéru HDR-MV1 na stativ pomocí vestavěného držáku.

Linkový vstup pro připojení externího vybavení

Jednoduše připojte model HDR-MV1 k vybavení studia, jako je například mixážní pult, pomocí konektoru LINE-OUT.

Specifikace

  • Jednosměrový, 120° X/Y stereofonní mikrofon

  • Video 1080p Full HD

  • Objektiv ZEISS® Tessar

  • Vestavěná technologie Wi-Fi®

  • Připojení NFC jedním dotykem

Typ objektivu
Objektiv ZEISS® Tessar
Typ snímače
Podsvícený snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,3 (7,77 mm)
Typ obrazovky
6,7 cm displej LCD Clear Photo (typ 2,7) (230 tis.) širokoúhlý (16:9) (960 x 240)
Vstupní a výstupní konektory
Konektor pro sluchátka, Linkový vstup (analogový zvuk), Slot pro paměťovou kartu, Vstup na mikrofon, Víceúčelové/Micro USB, Výstup HDMI® (mikro)

Obsah balení

Dobíjecí baterie (NP-BX1), Kabel micro USB, Krytka objektivu, Poutko krytu, Uživatelská příručka

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů