MOC

26 290,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Sonnar T* FE 35mm F2,8 ZA
Snímky modelu Sonnar T* FE 35mm F2,8 ZA

Plný formát – ostrý, široký a jasný výsledek

Pevný širokoúhlý objektiv Sonnar T* FE 35 mm F2,8 ZA (SEL35F28Z)

Tento pevný širokoúhlý objektiv ZEISS® s vysokou světelností a ohniskovou vzdáleností 35 mm je ideální pro širokoúhlé snímky a záběry zblízka a přináší vynikající kvalitu obrazu od kraje ke kraji. Součástí balení je speciální clona, která na kompaktní objektiv přesně padne. Díky provedení odolnému vůči prachu a vlhkosti můžete bez obav fotografovat i venku.

Objektiv pro plnoformátové fotoaparáty s bajonetem E

Spolu s plnoformátovým fotoaparátem s bajonetem E od společnosti Sony přináší tento objektiv výkonnost velkého fotoaparátu v obdivuhodně kompaktní a snadno ovladatelné sadě.

Vyrobila společnost ZEISS®

Společnost ZEISS® AG byla založena v roce 1846 a představuje legendu v oblasti fotografické optiky. Objektivy této značky jsou známé výjimečnou čistotou, jasem, rozlišením a kontrastem. Tento model obsahuje oceňovanou antireflexní vrstvu ZEISS® T*, která potlačuje vnitřní odrazy světla, a snižuje tak odlesky a stínové obrazy.

Kruhová clona pro efekt bokeh

Jemné rozostření

Místo klasické mnohoúhelníkové clony má tento objektiv sedmidílnou kruhovou clonu, která umožňuje přirozenější zaoblené rozostření a efekt bokeh.

Vybroušený optický výkon

Asférické členy objektivu zachovávají vysoký kontrast (i při plně otevřené cloně). Optimalizují výkon a minimalizují zkreslení a plochost povrchu snímku.

Rychlé a živé ostření

Díky mechanismu vnitřního zaostřování se tubus objektivu nepohybuje. Objektiv tak může mít menší rozměry, rychlejší odezvu automatického ostření a kratší minimální zaostřovací vzdálenosti.

Specifikace a funkce
  • Fonticon_Zeiss_logo

    35mm objektiv Full-Frame značky ZEISS® s pevnou ohniskovou vzdáleností

  • Vysoká světelnost F2,8

  • Antireflexní vrstva značky ZEISS T* minimalizuje odlesky

  • Kruhová clona se 7 lamelami umožňuje překrásné efekty rozostření

  • Provedení odolné proti prachu a vlhku

Minimální vzdálenost pro zaostření
0,35 m
Maximální poměr zvětšení (x)
0,12x
Průměr filtru (mm)
49 mm
Hmotnost
120 g

Obsah balení

Sluneční clona na objektiv (ALC-SH129: s krytkou), Přední krytka objektivu, Zadní krytka objektivu

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor odborníků