16 GB

ICD-SX2000

MOC

7 650,83 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX
Snímky modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX
Snímky modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX
Snímky modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX
Snímky modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX
Snímky modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX
Perfektní pro hudbu a schůzky

3směrný mikrofon pro autentický záznam

Zaznamenávejte zkoušku kapely ve věrném zvuku s vysokým rozlišením. Nahrávejte křišťálově čisté rozhovory a obchodní schůzky. Díky nastavitelným mikrofonům reprodukuje tento digitální rekordér každý detail zcela přesně.

Zvuk s vysokým rozlišením
Přesně podle představ interpreta

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Úžasný zvuk, špičkový záznam

Nahrávejte a přehrávejte naprosto přesný zvuk. Písničky a zkoušky můžete nahrávat v kvalitě překračující disk CD a přehrávat ve skvělém zvuku s vysokým rozlišením. 

Záznam lineárního zvuku PCM
Záznam ve formátu LPCM 

Zvuk je nyní zaznamenávám v kvalitě až 96 kHz / 24 bitů, což je oproti kvalitě CD (frekvence 44,1 kHz a přenosová rychlost 16 bitů) výrazné zlepšení.

FLAC
Free Lossless Audio Codec 

Vychutnejte si detaily a dynamiku přesně podle představ interpreta díky podpoře přehrávání formátu FLAC.

S-Master HX
Autentické zesílení zvuku 

Digitální zesilovač S-Master™ HX redukuje zkreslení a šum v širokém rozsahu frekvencí.

Vychutnejte si ohromující kvalitu zvuku

Zvuk s vysokým rozlišením je mnohem kvalitnější než klasický formát mp3 nebo dokonce disky CD. Uslyšíte každý nádech, každý úder bicích, každý tón. Plně digitální zesilovač S-Master HX™ navíc omezuje potenciální zkreslení a stará se o to, abyste si mohli vždy dopřát kvalitu zvuku srovnatelnou se studiovou nahrávkou.

Zvuk s vysokým rozlišením

3,2x více přenesených dat

Optimalizované nahrávání zvuku

Vyladěné nahrávání 3směrným mikrofonem

Zvuk je optimalizovaný pro nahrávání čehokoli od zkoušky kapely, přes obchodní schůzky po akce pod širým nebem. Nastavitelný mikrofon umožňuje pohyb do tří směrů pro přizpůsobení se prostředí a dokonalý záznam hudby nebo řeči. Dokonce můžete nahrávat jemné detaily díky zvuku s vysokým rozlišením. 

Nastavení zoomu
Zoom pro obchodní schůzky

V případě nahrávání malých skupin lidí, tedy například obchodních schůzek nebo školení, je možné využít nastavení zoomu pro zřetelnější záznam konverzací, takže vám nic neunikne. 

Nastavení XY
Nastavení XY pro hudbu

Je-li možné zajistit, aby byli vystupující blízko k mikrofonu, tedy pro sólové vystoupení nebo malé kapely, vyberte nastavení XY, které zajistí přirozený, prokreslený zvuk. 

Wide Stereo
Režim Wide Stereo pro venkovní prostory

V případě otevřeného prostoru, venkovní akce nebo konference je vhodné použít nastavení Wide Stereo, které zaznamenává široké spektrum zvuků zajišťující pocit realističnosti a prostorovosti.

Ovládejte nahrávání bezdrátově 

Snadné ovládání pomocí smartphonu s aplikací REC Remote

Nahrávání je možné zapnout a vypnout, nastavit úroveň či další vlastnosti nebo dokonce přidat označení stopy – stačí použít smartphone. Aplikace pro dálkové nahrávání REC Remote (k dispozici v obchodě Google Play™ pro Android nebo v obchodě App Store pro iOS) vám umožní ovládat rekordér na dálku prostřednictvím Bluetooth®.

Získejte aplikaci
Rozšiřte svůj úložný prostor

16 GB integrované paměti pojme až 636 hodin záznamu ve formátu mp3 v režimu LP. Pokud to nestačí, je možné přidat kartu microSDHC nebo microSDXC díky slotu microSD. 

Snadné ovládání a připojení
Snadné ovládání a připojení
Standard Plug and Play

Neztrácejte čas s kabely. Rozhraní USB Direct umožňuje zapojit diktafon přímo do počítače pro snadný přenos a uchování nahrávek.

Specifikace a funkce

Nahrávejte úžasný zvuk ve vysokém rozlišení, ať jste kdekoli. Tento 16GB digitální diktafon obsahuje nastavitelné mikrofony, které lze ohnout pro dokonalé zachycení hlasu nebo hudby. Nahrávání lze ovládat ze smartphonu pomocí aplikace pro nahrávání na dálku.
  • Nastavitelné mikrofony zachytí více zvuku

  • 16GB paměť vám poskytne dobu záznamu až 636 hodin

  • Ovládání pomocí smartphonu s technologií Bluetooth® a aplikací pro nahrávání na dálku

  • Nahrávejte úžasný zvuk s vysokým rozlišením

  • Rozšiřte paměť pomocí slotu pro kartu microSD

Vestavěná paměť
16 GB
Vstupní a výstupní konektory
Externí vstup (stereofonní minikonektor), možnost napájení ze sítě, minimální výstupní výkon (přibl. 1,5 mV), sluchátka (stereofonní minikonektor), konektor USB (typ A), slot pro kartu (micro SD)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů