DIGITÁLNÍ DIKTAFON SX2000 ŘADY SX

Kompletní specifikace a funkce

ICD-SX2000

MOC

7 650,83 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Obecné funkce

Vestavěná paměť
16 GB

Rozhraní

Vstupní a výstupní konektory
Externí vstup (stereofonní minikonektor), možnost napájení ze sítě, minimální výstupní výkon (přibl. 1,5 mV), sluchátka (stereofonní minikonektor), konektor USB (typ A), slot pro kartu (micro SD)

Barevná provedení

black

Funkce

Obrázek modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí poslech hudby bez kompromisů, a to zejména díky záznamu hudby s vyšší frekvencí než v případě disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence i přesnosti rychlosti přenosu každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.

Obrázek modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX

3směrný mikrofon pro vyladěné záznamy

Nahrávejte precizní zvuk v celé řadě různých prostředí úpravou úhlu vestavěných směrových mikrofonů. Zvolte režim zoom pro nahrávání malých skupin lidí (například obchodní schůzky nebo školení), režim XY pro hudební nahrávky nebo režim Wide Stereo pro záznam venkovních akcí a konferencí.

Obrázek modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX

Aplikace REC Remote pro snadné ovládání pomocí smartphonu

Aplikace REC Remote dostupná ze služby GooglePlay™ pro zařízení se systémem Android nebo v obchodě App Store pro zařízení s iOS vám s pomocí Bluetooth® umožní ovládat diktafon na dálku. Spusťte nebo zastavte záznam, upravte úrovně záznamu a nastavení nebo přidávejte označení stopy, abyste snadno a rychle našli požadovaný obsah. Jednoduché rozhraní vašeho telefonu vám umožní ovládat, sledovat a uspořádat záznamy na dálku.

Obrázek modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX

Záznam ve formátu LPCM pro bezkonkurenční zvuk

Tento diktafon s podporou nahrávání ve formátu LPCM při vzorkovací frekvenci až 96 kHz a přenosové rychlosti až 24 bitů věrně zaznamená i ty nejjemnější detaily živých představení a dalších akcí. Diktafon dokáže nahrávat záznamy v kvalitě vyšší, než jakou nabízejí disky CD, a proto je ideální volbou pro hudebníky, kteří chtějí pro sebe a své fanoušky zachytit autentický zvuk.

Různé hudební formáty pro snadné přehrávání

Diktafon ICD-SX2000 podporuje oblíbené hudební formáty, například mp3, WAV a FLAC. Podpora formátu FLAC (Free Lossless Audio Codec) umožňuje poslech komprimovaných hudebních stop bez jakéhokoli snížení kvality zvuku.

Obrázek modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX

Digitální zesilovač S-Master HX: maximální čistota zvuku 

Vychutnejte si zvuk ve vysokém rozlišení s digitálním zesilovačem S-Master HX. Zesilovač S-Master využívá zjednodušenou, plně digitální cestu signálu, která umožňuje reprodukci jemných detailů a širokého rozsahu frekvencí formátů s vysokým rozlišením. Na rozdíl od běžných zesilovačů uchovává digitální signál až do okamžiku těsně před výstupem z reproduktorů, čímž snižuje zkreslení. Tak zní zvuk s vysokým rozlišením, přesně podle záměru interpreta.

Obrázek modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX

Rozšiřte kapacitu paměti pomocí karet SD

Uložte ještě více záznamů pomocí slotu pro kartu SD. Kapacitu paměti můžete rozšířit ze 4 GB na 32 GB pomocí karty microSDHC nebo na 64 GB či více pomocí karty microSDXC. Na kartu microSDHC ani kartu microSDXC nelze přímo zaznamenávat zvuk ve formátu LPCM 96 kHz / 24bitů.

Obrázek modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX

Přímé připojení USB pro snadné připojení bez kabelů

Neztrácejte čas připojováním kabelů. Vestavěné rozhraní USB umožňuje přímé připojení diktafonu k počítači, takže můžete záznamy snadno ukládat i přenášet.

Obrázek modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX

Vestavěná 16GB paměť dokáže uchovat mnoho záznamů

Uložte až 636 hodin záznamu ve formátu LP (mp3, 48 kb/s). Tato kapacita postačuje pro nahrání většího počtu zkoušek kapely, schůzek či rozhovorů. Můžete rovněž nahrát až 6 hodin 35 minut vysoce kvalitního záznamu ve formátu LPCM 96 kHz / 24 bitů.

Obrázek modelu Digitální diktafon SX2000 řady SX

Integrovaný otvor pro stativ zajišťující nahrávání bez vibrací

Integrovaný otvor pro stativ nabízí snadné upevnění stativu při nahrávání událostí, jako jsou zkouška kapely, prezentace na konferenci nebo interview. Připevněný stativ umožňuje nahrávání bez vibrací, které někdy vznikají při kontaktu zařízení s plochou – například stolem.