SRS-XP700

Úžasný zvuk pro úžasné párty

Získejte zvuk, který vyplní váš prostor a potěší hosty. Přední a zadní reproduktory zajistí, že nezmeškají jediný takt. A díky rázným basům a křišťálově čistým vokálům ani nebudou chtít cokoli zmeškat.

MOC

15 490,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Odolnost a přenosnost
Zábavné funkce
Použitelnost
LIVE LIFE LOUD

Život je třeba žít naplno. Takže sezvěte přátele, zesilte hudbu na plnou hlasitost a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S našimi novými reproduktory řady X můžete vytěžit maximum z každičkého okamžiku, pořádat párty, na která nikdy nezapomenete, a vždy žít svůj život na plné pecky.

Mocný zvuk ze všech stran

Úspěch párty spočívá ve vytvoření správné atmosféry. To znamená vyplnit jakýkoli zvolený prostor mocným zvukem. Reproduktor XP700 je díky technologii všesměrového zvuku pro párty a inovativní jednotce reproduktoru X-Balanced Speaker Unit speciálně zkonstruován tak, aby vyplnil zvukem jakýkoli přelidněný prostor, ať už uvnitř, nebo venku.

Obklopte se zvukem

Reproduktor XP700 se skládá z několika reproduktorů, včetně předního a zadního výkonného výškového reproduktoru a jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker Unit, aby poskytoval špičkový čistý všesměrový zvuk pro párty s ráznými a hlubokými basy.

Poslech nahlas a čistě

Kombinace jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker Unit s předním a zadním vysoce výkonným výškovým reproduktorem dodává reproduktoru XP700 expanzivní profil, který poskytne vysoce kvalitní zvuk v celém prostoru.

Ikona funkce MEGA BASS.
Zdůrazněte basy

Funkce MEGA BASS umožňuje skutečně zdůrazňovat basy. Takže pokud posloucháte rytmickou hudbu, získáte hluboký a rázný zvuk basů.

Snímek osob tančících na hudebním koncertě.
Uslyšíte hudbu jako naživo

Zvuk živé hudby přináší něco zvláštního. Pomocí režimu LIVE SOUND můžete znovu vytvořit jedinečnou atmosféru a znovu a znovu prožívat zážitky ze své oblíbené živé hudby.

Prozáříte noční tmu

Díky zbrusu novému okolnímu osvětlení si můžete vybrat z celé řady různých světelných vzorů, které mohou přinést pulzující energii na párty nebo uklidňující temné odstíny do klidné noci.

Odolnost především

Reproduktor XP700 je navržen tak, aby byl odolný a přenosný. Hudbu, kterou máte rádi, si tak můžete vzít s sebou, kamkoli se vydáte, aniž byste se museli obávat.

Déšť nikdy nepřeruší přehrávání

Připravte svou zahradní párty na cokoli. Reproduktor XP700 je voděodolný s krytím IPX4, takže můžete pokračovat v přehrávání, i když spadne několik dešťových kapek.

Snímek přenosného reproduktoru XP700 řady X se stříkající vodou pořízený seshora, který dokládá odolnost proti vodě.
Ikona funkce rychlého nabíjení dokládající, že nabíjení po dobu 10 minut postačí na 3 hodiny přehrávání.
Delší výdrž baterie znamená více nočního života

Na dobré párty nikdo nechce, aby hudba skončila. Díky 25hodinové výdrži baterie při plném nabití zůstane tento reproduktor funkční téměř tak dlouho, dokud vydržíte vy.

Ikona symbolu plně nabité baterie.
Nabíjejte i ve spěchu

Pokud zjistíte, že zbývá málo času, nemusíte se obávat. Funkce rychlého nabíjení vám poskytne 3 hodiny přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení.

Ikona funkce péče o baterii obsahující dvě ruce u nabíjející se baterie.
Pečujte o baterii

Funkce péče o baterii vám pomůže vyvarovat se přebíjení a udržet baterii v optimálním stavu po delší dobu.

Snímek přenosného reproduktoru XP700 řady X s rukou držící pohodlnou rukojeť na zadní straně reproduktoru.
Popadněte jej a můžete jít

Reproduktor XP700 je opatřen pohodlnou rukojetí, která usnadňuje přenášení. Takže pokud máte reproduktor obvykle v domě, ale chcete jej poslouchat na zahradě, stačí jej uchopit za rukojeť a můžete jít.

Zpívejte z celého srdce

Máte rádi karaoke? Pak se z vás a reproduktoru XP700 stane dokonalé duo. Připojte mikrofon, vyberte si skladbu a dejte do toho vše, co ve vás skrývá. A nepřestávejte zpívat. Díky dvěma vstupům můžete dokonce připojit kytaru a použít reproduktor jako zesilovač.

Vyhoví vašemu stylu

Reproduktor XP700 je stejně stylový jako praktický – od nabídky skvělého zvuku ve více uspořádáních až po nabíjení smartphonu.

Ovládejte vše z tanečního parketu

Posuňte párty na vyšší úroveň pomocí aplikací Sony | Music Center a Fiestable. Poskytnou vám přístup k zábavným funkcím, umožní vám optimalizovat zvuk a mít průběh párty pevně ve svých rukou.

Ikona loga aplikace Sony | Music Center.
Sony | Music Center 

Optimalizujte nastavení zvuku, ovládejte hudbu, vybírejte světelné vzory a provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu. 

Zábavné funkce s aplikací Fiestable

Získejte přístup k zábavným funkcím, jako jsou vytváření seznamů skladeb pro párty, karaoke a další.

Snímek muže tančícího na párty.
Služba Google Play

Aplikace Sony | Music Center pro systém Android

Obchod App Store

Aplikace Sony | Music Center pro systém iOS

Aplikace Fiestable pro systém Android

Aplikace Fiestable pro systém iOS

Specifikace a funkce

Reproduktor XP700 je vytvořen tak, aby vyplnil prostor zvukem. Reproduktor vydává díky všesměrovému párty zvuku poskytovanému jednotkou reproduktoru X-Balanced Speaker Unit a předním a zadním vysoce výkonným výškovým reproduktorem bohatý a čistý všesměrový zvuk. Je dokonalý pro domácí i venkovní párty, nabízí dlouhou výdrž baterie, díky krytí IPX4 je odolný proti vodě a je vybaven praktickou rukojetí pro přenos z jedné párty na druhou.
  • Všesměrový párty zvuk

  • Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

  • Okolní osvětlení

  • Voděodolný s krytím IPX4

  • Výdrž baterie 25 hodin a rychlé nabíjení

VELIKOST REPRODUKTORŮ
Průměr jednotky reproduktoru (výškový reproduktor) – 3x 6 cm vpředu, 1x 5 cm vzadu, průměr jednotky reproduktoru (basový reproduktor) – 2x 17 cm
VÝDRŽ BATERIE
25 HODIN
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY
Stereofonní minikonektor (vstup), USB A, vstup pro mikrofon (φ 6,3 mm), kytarový vstup (φ 6,3 mm)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů