SRS-XP500

Získejte z hudby co nejvíce

Reproduktor XP500 je vytvořen tak, aby umožnil lidem milujícím zábavu plně si užívat života. Ať už odpočíváte v obývacím pokoji, nebo pořádáte párty na zahradě, reproduktor XP500 vám poskytne vynikající zvuk a spoustu zábavných funkcí. Stačí si jen vybrat hudbu.

MOC

9 945,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Odolnost a přenosnost
Zábavná funkce
Použitelnost
LIVE LIFE LOUD

Život je třeba žít naplno. Takže sezvěte přátele, zesilte hudbu na plnou hlasitost a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S našimi novými reproduktory řady X můžete vytěžit maximum z každičkého okamžiku, pořádat párty, na která nikdy nezapomenete, a vždy žít svůj život na plné pecky.

Připravena na cokoli

Libovolná skladba, libovolný styl, kdykoli. Reproduktor XP500 je navržen tak, aby vám poskytl skvělý zvuk bez ohledu na to, jaký styl hudby máte rádi. Takže ať už máte chuť protančit celou noc na dunivé basové rytmy, nebo se chcete na konci dne odreagovat jemnými melodiemi, reproduktor XP500 tu bude pro vás.

Výkonný zvuk pro párty

Kombinace předního výškového reproduktoru a basových reproduktorů zajišťuje reproduktoru XP500 vynikající zvuk, rázné a hluboké basy, čisté vokály a nezaměnitelný pocit prostorového zvuku. Je ideální pro párty, ale stejně skvěle navodí náladu i u vás doma.

Poslech nahlas a čistě

Kombinace jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker Unit a předního vysoce výkonného výškového reproduktoru poskytuje výkonný, bohatý a svěží zvuk napříč velkou plochou. Více lidí tak uslyší vaši skvělou hudbu.

Ikona loga funkce MEGA BASS.
Zdůrazněte basy

Funkce MEGA BASS umožňuje skutečně zdůrazňovat basy. Takže pokud posloucháte rytmickou hudbu, získáte hluboký a rázný zvuk basů.

Snímek osob tančících na živém koncertě.
Uslyšíte hudbu jako naživo

Zvuk živé hudby přináší něco zvláštního. Pomocí režimu LIVE SOUND můžete znovu vytvořit jedinečnou atmosféru a znovu a znovu prožívat zážitky ze své oblíbené živé hudby.

Prosvětlete si život

Díky zbrusu novému okolnímu osvětlení si můžete vybrat z celé řady různých světelných vzorů, které mohou přinést pulzující energii na párty nebo uklidňující temné odstíny do klidné noci.

Odolnost především

Reproduktor XP500 je navržen tak, aby byl odolný a přenosný. Hudbu, kterou máte rádi, si tak můžete vzít s sebou, kamkoli se vydáte, aniž byste se museli obávat.

Déšť nikdy nepřeruší přehrávání

Připravte svou zahradní párty na cokoli. Reproduktor XP500 je voděodolný s krytím IPX4, takže můžete pokračovat v přehrávání, i když spadne několik dešťových kapek. 

Snímek přenosného reproduktoru XP500 řady X se stříkající vodou, který dokládá odolnost proti vodě.
Ikona symbolu plně nabité baterie.
Delší výdrž baterie znamená více nočního života

Na dobré párty nikdo nechce, aby hudba skončila. Díky 20hodinové výdrži baterie při plném nabití zůstane tento reproduktor funkční téměř tak dlouho, dokud vydržíte vy.

Ikona funkce rychlého nabíjení, která dokládá, že dobíjení po dobu 10 minut zajistí výdrž baterie 80 minut.
Nabíjejte i ve spěchu

Pokud zjistíte, že zbývá málo času, nemusíte se obávat. Funkce rychlého nabíjení vám poskytne 80 minut přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení. 

Ikona loga péče o baterii, které obsahuje dvě ruce kolem nabíjející se baterie.
Pečujte o baterii

Funkce péče o baterii vám pomůže vyvarovat se přebíjení a udržet baterii v optimálním stavu po delší dobu.

Snímek přenosného reproduktoru XP500 řady X s detailem ruky na pohodlné rukojeti.
Popadněte jej a můžete jít

Reproduktor XP500 je opatřen pohodlnou rukojetí, která usnadňuje přenášení. Takže pokud máte reproduktor obvykle v domě, ale chcete jej poslouchat na zahradě, stačí jej uchopit za rukojeť a můžete jít.

Zpívejte z celého srdce

Máte rádi karaoke? Pak se z vás a reproduktoru XP500 stane dokonalé duo. Připojte mikrofon, vyberte si skladbu a dejte do toho vše, co ve vás skrývá. A nepřestávejte zpívat. Díky dvěma vstupům můžete dokonce připojit kytaru a použít reproduktor jako zesilovač.

Vyhoví vašemu stylu

Reproduktor XP500 je stejně stylový jako praktický – od nabídky skvělého zvuku ve více uspořádáních až po nabíjení smartphonu. 

Ovládejte vše z tanečního parketu

Posuňte párty na vyšší úroveň pomocí aplikací Sony | Music Center a Fiestable. Poskytnou vám přístup k zábavným funkcím, umožní vám optimalizovat zvuk a mít průběh párty pevně ve svých rukou.

Logo aplikace Sony | Music Center.
Sony | Music Center 

Optimalizujte nastavení zvuku, ovládejte hudbu, vybírejte světelné vzory a provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu. 

Zábavné funkce s aplikací Fiestable

Získejte přístup k zábavným funkcím, jako jsou vytváření seznamů skladeb pro párty, karaoke a další.

Snímek osob tančících na párty.
Služba Google Play

Aplikace Sony | Music Center pro systém Android

Obchod App Store

Aplikace Sony | Music Center pro systém iOS

Aplikace Fiestable pro systém Android

Aplikace Fiestable pro systém iOS

Specifikace a funkce

Zábavný a všestranný reproduktor XP500 kombinuje vynikající zvuk se spoustou funkcí pro párty. Díky výkonnému zvuku pro párty poskytovanému jednotkou reproduktoru X-Balanced Speaker Unit a předním vysoce výkonným výškovým reproduktorem vydává bohatý, čistý a vysoce kvalitní zvuk. Je dokonalý pro domácí i venkovní párty, nabízí dlouhou výdrž baterie, díky krytí IPX4 je odolný proti vodě a je vybaven praktickou rukojetí pro přenos z jedné párty na druhou.
  • Výkonný zvuk pro párty

  • Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

  • Okolní osvětlení

  • Voděodolný s krytím IPX4

  • Výdrž baterie 20 hodin a rychlé nabíjení

VELIKOST REPRODUKTORŮ
Průměr jednotky reproduktoru (výškový reproduktor) – 2x 5 cm, průměr jednotky reproduktoru (basový reproduktor) – 2x 14 cm
VÝDRŽ BATERIE
20 HODIN
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY
Stereofonní minikonektor (vstup), USB A, vstup pro mikrofon (φ 6,3 mm), vstup pro mikrofon/kytaru (φ 6,3 mm)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů