SRS-XB23 

Rozjeďte párty kdekoli

Reproduktor SRS-XB23 je kompaktní, lehký a snadno se přenáší, takže si ho nezapomeňte přibalit, ať už míříte kamkoli.

VŠECHNY BEZDRÁTOVÉ REPRODUKTORY

Přenosný bezdrátový reproduktor XB23 s funkcí EXTRA BASS™

SRS-XB23
Reproduktor SRS-XB23 v černé barvě

redgreenbluecreamblack

MOC

3 319,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23
Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23Prohlédněte si reproduktor SRS-XB23
Držitel ocenění
Vychutnejte si výkonný zvuk kdekoli

Dopřejte si hluboký, řízný zvuk kdekoli chcete s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS™. Dva pasivní zářiče vylepšují ve spojení s širokopásmovými reproduktory nízké tóny a basům dodávají novou energii.

Kam se s ním vydáte?

Ať už se chystáte tábořit s přáteli, nebo odpočívat v parku, kompaktní a lehký reproduktor SRS-XB23 zapadne do vašich plánů stejně snadno, jako do batohu. 

Venkovní snímek reproduktoru SRS-XB23 v držáku nápojů na skládacím křesle.
Kompaktní velikost

Reproduktor SRS-XB23 se pohodlně vejde do držáku nápojů kempovacího křesla. To se dá skvěle využít třeba při odpočinku na festivalech pod širým nebem.

Reproduktor SRS-XB23 zavěšený na popruhu pro přenášení venku u stromů.
Praktický popruh

Reproduktor můžete zavěsit na stan nebo na nejbližší strom – kamkoli, kde se chcete podělit o své oblíbené melodie.

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit 

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit vyvinutá společností Sony dosahuje vysoce kvalitního zvuku a velkého akustického tlaku pro bohatší, hlubší zážitek z poslechu, který si více vychutnáte.

Detail kuželové slídové celulární membrány a krytky proti prachu
Kuželová slídová celulární membrána a krytka proti prachu

Odolný a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) a krytkou proti prachu přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.

Reproduktor SRS-XB23 s postranními pasivními zářiči
Postranní pasivní zářiče

Optimalizované umístění postranních pasivních zářičů zajišťuje čistou reprodukci basů.

Postříkaný reproduktor SRS-XB23 na kameni před jezerem.
Prachotěsný, vodotěsný a omyvatelný

Díky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB23 vzít na pláž, do lesa, na poušť – nepřestane hrát ani v prašném prostředí. Je vodotěsný a odolá i slané vodě, takže nemusíte mít obavy ani u moře či u bazénu, a není žádný problém ho umýt.

Reproduktor SRS-XB23 padající na zem do prachu.
Odolnost především

Reproduktor SRS-XB23 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které jsou součástí každodenního používání. I když reproduktor SRS-XB23 upustíte, bude stále funkční.

Logo výdrže baterie
Dlouhá životnost baterie

Až 12hodinová výdrž baterie znamená, že reproduktor SRS-XB23 na večírku vydrží déle než vy. I v režimu EXTRA BASS™ si užijete až 10 hodin zábavy.

Jednoduché ovládání

Reproduktor SRS-XB23 byl navržen především pro příjemné a praktické použití, abyste si mohli vychutnávat hudbu všude, kde chcete, a bez komplikací.

Muž používající hands-free reproduktor SRS-XB23
Reproduktor s hlasitým odposlechem pro hovory hands-free

Reproduktor s funkcí hlasitého odposlechu nabízí pohodlný způsob hovoru hands-free, ať už se jedná o konferenční hovor pro práci, nebo chat s přáteli.

Specifikace a funkce

Kompaktní, lehký a snadno přenosný reproduktor SRS-XB23 spojuje úderné basy s pevným a odolným provedením vhodným na cesty.
  • Zvuk EXTRA BASS™

  • Kompaktní, lehký a snadno přenosný

  • Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čistý a úderný zvuk

  • Vodotěsný, prachotěsný (krytí IP67) a nárazuvzdorný

  • Výdrž baterie až 12 hodin (EXTRA BASS™: Až 10 hodin)

TYP REPRODUKTORU
Plný rozsah
VÝDRŽ BATERIE
Přibl. 12 h
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY
USB Type-CTM
FREKVENČNÍ ROZSAH PŘENOSU
20–20 000 Hz (se vzorkováním 44,1 kHz)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů