VŠECHNY BEZDRÁTOVÉ REPRODUKTORY

Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

SRS-X99
Obrázek modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

MOC

19 398,72 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

Funkce

Zvuk s vysokým rozlišením 

Společnost Sony sjednotila řadu technologií, zdrojem počínaje a reproduktorem konče, aby vytvořila dokonalý hudební zážitek. Digitální zesilovač a specializované tweetery dostanou z audiosouborů s vysokým rozlišením každý jemný zvukový výraz. Každý tón zazní tak, jak to autor hudby zamýšlel. U souborů ve formátu mp3 zvyšuje software pro digitální zpracování rozlišení komprimované hudby, aby obnovil ztracené detaily. 

2.1k systém reproduktorů se silným zvukem 

Získejte ze svého 2.1k systému reproduktorů silný 154W zvuk. Dva středopásmové reproduktory Magnetic Fluid zajišťují průzračně čisté vokály i bohaté harmonie. Jejich zvuk doplňují výškové reproduktory se širokým rozptylem, které se vyznačují nadpozemskými výškami a širokou zvukovou scénou. Spolupráce výkonného basového reproduktoru a pasivních zářičů utváří dunivé basy. Zvuk proto zůstává čistý a silný při jakékoli hlasitosti. 

Dva pasivní zářiče a basový reproduktor rozduní basy 

Dunivé basy z kompaktního reproduktoru Dva pasivní zářiče doplňují basový reproduktor a reagují na pohyb vzduchu v celém reproduktoru. Tím v reproduktorové skříni uměle vytváří další prostor. který zajišťuje, že reproduktory proudí více vzduchu. Díky tomu mají i menší jednotky, zejména u frekvencí ve spodní části spektra, výjimečný zvuk. 

Reproduktory Magnetic Fluid: Čistší a silnější zvuk 

Pokud eliminujeme konvenční tlumiče reproduktoru a nahradíme je technologií reproduktorů Magnetic Fluid, výrazně se sníží šum i zkreslení. Získáte čistší a silnější zvuk než kdy předtím. Technologie Magnetic Fluid byla původně vyvinuta pro agenturu NASA. Díky této technologii lze i na menším prostoru vytvořit účinnější reproduktory se skvělým zvukem, což se ideálně hodí pro kompaktní reproduktory prémiové kvality. 

Výškové reproduktory 

Montáží výškových reproduktorů na přední a horní část reproduktoru vytvořila společnost Sony rozsáhlé zvukové pole, které si svou kvalitu udrží v celém rozsahu. Jedná se o skvělý doplněk výkonné energie zvuku ve vysokém rozlišení bez ohledu na pozici reproduktoru. 

Digitální zesilovač S-Master HX 

Vestavěný digitální zesilovač S-Master HX přispívá k maximálně kvalitní reprodukci zvuku s vysokým rozlišením. Omezuje šum, který se běžně vyskytuje ve vysokých frekvencích, takže si můžete užít čistý a ostrý zvuk. 

Technologie DSEE HX obnoví vaše hudební soubory 

Za hranice kvality CD. Technologie DSEE HX staví na naší patentované technologii DSEE zvyšující rozlišení komprimovaných audiosouborů na úroveň blížící se zvuku s vysokým rozlišením. Obnovením detailů původní nahrávky, které byly ztraceny v průběhu komprese, zajistí technologie DSEE HX zážitek z poslechu bohatého zvuku studiové kvality u veškeré vaší hudby. 

Režim ClearAudio+™ obohatí vaši hudbu 

Jedinečná technologie Clear Audio+™ se opírá o odborné znalosti Sony v oblasti zpracování digitálního signálu, které tato společnost získala za desítky let úsilí o dosažení ideálního zvuku. Tato technologie utváří prostředí pro poslech bohatého zvuku vysoké kvality. 

Vysoce kvalitní bezdrátové streamování 

Díky nové technologii zvuku LDAC od Sony si můžete přes Bluetooth® vychutnávat bezdrátově zvuk vysoké kvality. Technologie LDAC dokáže objem přenášených dat ztrojnásobit, takže se vaše zážitky z bezdrátového poslechu veškeré hudby dostanou na zcela novou úroveň. 

Poslech jedním dotykem pro okamžité přehrávání hudby

Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se dotknout smartphonem nebo jiným zařízením* s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat hudbu. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně v nastavení Bluetooth®. *Zobrazit kompatibilní zařízení

Vyhledat kompatibilní zařízení

Hudba všude kolem nás 

Streamování hudby pomocí Wi-Fi® vám umožní užívat si oblíbený obsah ze služby iTunes® prostřednictvím zařízení vybavených technologií AirPlay a také přístup k hudebním souborům na počítači nebo domácím mediálním serveru kompatibilním se standardem DLNA. 

Poslech ve více místnostech osvobodí vaši hudbu 

Poslech ve více místnostech naplní váš domov oblíbenou hudbou. Funkce poslechu ve více místnostech nabízí řadu režimů – například skupinový režim, při kterém můžete z několika reproduktorů poslouchat stejnou hudbu, nebo individuální režim, kdy z několika různých reproduktorů posloucháte různou hudbu.

Propojte svou hudbu s aplikací Sony | Music Center

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center pro smartphone a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Stačí se připojit pomocí technologie Bluetooth® nebo Wi-Fi® a všechny své oblíbené skladby budete mít na dosah, ať už jsou uložené v počítači, na serveru nebo v oblíbené hudební online službě. Tato aplikace vám také dá možnost upravovat nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku. Můžete s ní i ovládat poslech ve více místnostech. 

Nenápadné a intuitivní ovládání 

Provedení i funkce modelu SRS-X99 v sobě snoubí sofistikovanost a jednoduchost. Na horním skleněném ovládacím panelu najdete nenápadná dotyková tlačítka. Když přes ně přejedete rukou, rozsvítí se. Stejně tak si můžete užívat snadné ovládání i párování Bluetooth®, aniž by tím byl dotčen minimalistický styl. 

Kompatibilní formáty 

Kromě formátů mp3 a AAC podporuje model SRS-X99 i řadu typů audiosouborů s vysokým rozlišením. Mezi ně patří: FLAC, WMA a L.PCM (WAV, AIFF). 

Design šetřící prostor 

Hladký povrch a čisté linie zajistí, že tento elegantní krasavec splyne s okolím, ale přitom bude svým minimalistickým provedením pořád přitahovat pozornost. Zvýrazněný obvod je znakem designu šetřícího prostor. 

Jednoduchý způsob přenosu hudby do reproduktorů

Chromecast built-in vám umožňuje streamovat z vašich oblíbených hudebních aplikací z osobního zařízení do reproduktorů. Stačí klepnout na tlačítko přenosu v hudební aplikaci v telefonu nebo tabletu se systémem Android, na iPhonu nebo iPadu, na notebooku Mac® či notebooku se systémem Windows nebo na zařízení Chromebook a vybrat reproduktor nebo skupinu reproduktorů.

Rozhraní USB-A a USB-B vám zajistí kvalitní připojení 

Díky dvěma typům portů USB můžete k bezdrátovému reproduktoru připojit všechna svoje oblíbená zařízení. Port USB-A se ideálně hodí k připojení a nabíjení přehrávačů mp3, zařízení iPhone a iPad i k připojení paměťových zařízení USB. Můžete z nich streamovat zvuk s vysokým rozlišením i soubory mp3. Druhým portem je port USB-B, který slouží k připojení k počítači. Protože digitální obsah přehrává přímo z hudební knihovny počítače, nedochází ke ztrátě signálu. 

Specifikace

Poslouchejte každou skladbu ve výjimečně čistém zvuku ve vysokém rozlišení a užijte si špičkové bezdrátové streamování. To je elegantní bezdrátový reproduktor SRS-X99. Snoubí se v něm mistrné technické provedení a krásný design, který je ideálním doplňkem každého domova. Tento samostatný elegantní reproduktor dokáže produkovat špičkový zvuk. 
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení 

  • Technologie DSEE HX povýší vaši hudbu na kvalitu blízkou zvuku s vysokým rozlišením.

  • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku 

  • 7 reproduktorů (2 typu Magnetic Fluid), 8 zesilovačů

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

Typ reproduktoru
Výškový reproduktor (nahoře): Průměr přibl. 19 mm x 2 / výškový reproduktor (vpředu): Průměr přibl. 19 mm x 2 / středopásmový reproduktor: Průměr přibl. 50 mm x 2 / subwoofer: Průměr přibl. 94 mm x 1
Výstupní výkon
154 W
Vstupní a výstupní konektory
Rozhraní USB, Vstup konektoru Stereo Mini Jack
WiFi®
Ano
AirPlay
Ano
Chromecast built-in
Ano
Spotify Connect
Ano

Obsah balení

Dálkové ovládání, Baterie AAA (do dálkového ovladače), Napájecí kabel, Čisticí tkanina, Nástroj na sejmutí mřížky reproduktorů

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů