Přejít k obsahu

MDR-1000X

Bezkonkurenční odstranění šumu

Díky špičkovému odstranění šumu vám tato sluchátka umožní užívat si hudbu zcela nerušeně. Poslouchejte v mimořádném tichu nebo si zvuk přizpůsobte svému prostředí. 

SLUCHÁTKA

Sluchátka Bluetooth 1000X s technologií odstranění šumu

MDR-1000X

Obrázek modelu Sluchátka Bluetooth 1000X s technologií odstranění šumu

creamblack

Nechejte se pohltit hudbou

Užívejte si bezkonkurenční odstranění šumu bez ohledu na to, kde a kdy tam jste a co děláte.

Váš vlastní svět. I ten okolní.

Získejte kontrolu nad zvukem díky funkci SENSE ENGINE

Poslouchejte jen to, co slyšet chcete, a nic jiného. SENSE ENGINE vám přináší svobodu se pouhým dotykem ponořit do světa hudby nebo se z něj vrátit.  

Podívejte se, jak u sluchátek MDR-1000X funguje odstranění šumu a další jedinečné funkce

Skutečně nefalšovaný zvuk

Poslouchejte hudbu, která zůstává věrná původnímu záznamu, díky zvuku s vysokým rozlišením. Funkce S-Master HXTM, optimalizovaná pro zvuk s vysokým rozlišením, snižuje zkreslení a umožňuje užívat si všech jemných detailů v hudbě.

Tato sluchátka mají také výkonné 40mm měniče s membránou z polymerů z tekutých krystalů (LCP), takže zvládají silné basy a dokáží reprodukovat celou škálu frekvencí do 40 kHz. 

Obnovte všechny komprimované soubory

Technologie DSEE HX (Digital Sound Enhancement Engine HX) zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních souborů (MP3, ACC, ATRAC a WMA) tak, že se bude blížit vysokému rozlišení. Technologie DSEE HX obnovuje širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a reprodukuje vaše digitální hudební soubory s bohatým a přirozeným zvukem. 

DSEE HX

Vysoce kvalitní bezdrátový poslech s technologií LDAC

Technologie LDAC umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti: 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®, díky čemuž si můžete vychutnat obsah ve výjimečné kvalitě blízké zvuku s vysokým rozlišením.

Náušníky ze syntetické kůže

Prvotřídní kůže

Kryt a náušníky z měkké umělé kůže jsou velice luxusní na pohled i na dotek. Koncovky pevně sedí v uších a umožňují hodiny pohodlného poslechu.

Konstrukce s otočným skládáním

Cestovní provedení

Díky otočným skládacím náušníkům snadno sluchátka uložíte do kufru, batohu nebo dodaného pouzdra.  

Potáhnutí prstem a klepnutí

Potáhnutí prstem a klepnutí

Pouhým dotykem na panelu gest na náušnících můžete zastavit nebo spustit přehrávání, přeskočit mezi skladbami, změnit hlasitost nebo aktivovat funkce hlasové asistence vašeho smartphonu.

Specifikace
Díky špičkové technologii pro odstranění šumu vám tato sluchátka umožní zcela nerušený poslech. Poslouchejte naprosto nerušeně nebo si přizpůsobte zvuk svému okolí.
  • Technologie pro digitální odstranění šumu

  • Vysoce kvalitní bezdrátový zvuk s technologií LDAC

  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • 40mm reproduktor HD pro dynamický rozsah

  • Membrána z polymerů z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou minimalizuje zkreslení

Reproduktor
40 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
Frekvenční rozsah (Hz)
4–40 000 Hz
Délka kabelu
Kabel pro sluchátka (přibl. 1,5 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor)

Obsah balení

Pouzdro na přenášení, Zástrčkový adaptér pro použití v letadle, Kabel pro sluchátka (přibl. 1,5 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor), Kabel USB

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí