Skip to Content

Uslyšíte to důležité

Díky skvělé kombinaci designu, konstrukce a vynalézavosti se zákazníci mohou u produktů společnosti Sony vždy spolehnout, že uslyší jen to podstatné.

Úplné novinky

Křišťálově čistý zvuk

Zvuk, jak má být

Čistý zvuk vzniká díky tradici, zkušenostem a technologiím. Počínaje zpracováním signálu, přes testování materiálů a přizpůsobení poznatků pro potřeby reproduktorů a konče přehrávači mp3 a sluchátky – Sony přináší hudbu v té nejpůsobivější podobě.

Vokály, které vás zavedou přímo na koncert

Vokály, které vás zavedou přímo na koncert

Jelikož vokály jsou ústředním bodem potěšení z hudby, vyvinula společnost Sony různé technologie pro ten nejrealističtější poslech.

Procítíte basy až do morku kostí

Procítíte basy až do morku kostí

U filmů nebo hudby jsou silné basové tóny dalším klíčovým aspektem zvuku. Konstrukční práce společnosti Sony se zaměřuje na to, aby vám poskytla opravdu působivé dunící rytmy basů.

Uslyšíte všechno. S větším prožitkem.

Zvuk s vysokým rozlišením: nejblíže živé hudbě

Společnost Sony sjednotila řadu technologií, zdrojem počínaje a reproduktorem konče, aby vytvořila dokonalý hudební zážitek. U audiosouborů s vysokým rozlišením reprodukuje digitální zesilovač a specializované výškové reproduktory každý jemný odstín, takže uslyšíte každou notu tak, jak to zamýšlel autor hudby. U souborů ve formátu mp3 zvyšuje software pro digitální zpracování rozlišení komprimované hudby, aby obnovil ztracené detaily.

  • Na cestách
  • Počítačové audio
  • Domovská stránka

Věda lepšího zvuku

Další vývojový stupeň reproduktorů

Další vývojový stupeň reproduktorů

Technologie Magnetic Fluid má původ v NASA, ale společnost Sony ji jako první uplatnila v domácím audiu. Eliminace tlumiče zmenšuje mezeru mezi hlasovou cívkou a membránou, což zajišťuje lepší přenos signálu, nižší zkreslení a menší reproduktory.

Poslech šitý na míru

Poslech šitý na míru

Režim ClearAudio+ optimalizuje přehrávání hudby pro různá zařízení. Nezáleží tedy na tom, zda posloucháte hudbu na svém telefonu Xperia™, přehrávači WALKMAN® nebo počítači VAIO®: hudba bude znít těmi nejlepšími možnými tóny.

Optimalizované zesilování

Optimalizované zesilování

Nejnovější digitální zesilovač S-Master HX snižuje zkreslení a šum ve všech frekvenčních rozsazích, počínaje dunivými basy a konče křehkými výškami. Tím vzniká nejčistší možný zvuk.

Poslouchejte tak, jak chcete.

Poslech jedním dotykem, plynulý soundtrack

Párujte chytré telefony, tablety, přehrávače mp3, stereofonní zařízení, notebooky a další zařízení prostřednictvím technologie NFC a Bluetooth® a dopřejte si nepřetržitou hudbu bez starostí doma, v práci i na cestách. Navíc je k dispozici ohromná knihovna pro streamování a podpora více kodeků: nic vás nemůže zastavit.

Prohlédněte si různé způsoby, jak si vychutnat hudbu se společností Sony

Jedním dotykem: streamování v jednoduché podobě

Jedním dotykem: streamování v jednoduché podobě

Společnost Sony vás prostřednictvím technologií NFC a Bluetooth® zbavila kabelů při sdílení hudby. Při použití Bluetooth® stačí postupovat podle jednoduchých kroků. Při použití NFC stačí dvě kompatibilní zařízení spárovat dotykem.

Svět hudby po pouhém jednom kliknutí

Svět hudby po pouhém jednom kliknutí

Se službou Music Unlimited můžete streamovat více než 15 milionů skladeb na jakékoli připojené zařízení značky Sony – může to být tablet, systém PSP®, telefon, televizor nebo notebook – a užijete si okamžitý přístup k mnoha hodinám poslechu.

Zapojení bez potíží

Zapojení bez potíží

Bude toto zařízení Sony fungovat na různých platformách? A podporuje toto zařízení Sony můj oblíbený audioformát? Odpověď zní „ano“, protože cílem společnosti Sony je usnadnit poslech.

Konstrukce, zpracování a vášeň

Výroba prvního japonského tranzistorového rádia v 50. letech minulého století. Vynález přenosného audia se zařízením WALKMAN®. Vytvoření prvního přehrávače disků CD na světě. Prvotřídní sluchátka a reproduktory současnosti. V celé své historii se společnost Sony vyznačovala bohatou tradicí proměny životů lidí prostřednictvím zvuku.

  • Vytvoření zařízení SS-ARVytvoření zařízení SS-AR1
  • Budování společnosti Sony MusicBudování společnosti Sony Music
Historie přehrávače WALKMAN®

Rok 1979. WALKMAN®. Hudba v pohybu.

V době, kdy většina lidí poslouchala doma desky, byla možnost přenosné a osobní hudby naprosto revoluční. Na celém světě se prodalo více než 180 milionů kusů přehrávače WALKMAN®.

Tradice designu

Napříč celou řadou audio produktů společnosti Sony se projevuje důsledná pozornost věnovaná zpracování, materiálům a správnému dotažení detailů. U společnosti Sony můžete počítat s tím pravým zvukem a pravým stylem.

PRO MAJITELE