Skip to Content

Křišťálově čistý zvuk

Technologie společnosti Sony mění způsob, jakým posloucháte hudbu, a přináší zvuk, který se dotkne hlubin vaší duše. Takový zvuk vás vtáhne do hry, rozproudí váš večírek hlubokými basy a promění noty v okamžiky vzácné krásy.

Křišťálově čistý zvuk

Zvuk, jak má být

Jak společnost Sony vytváří křišťálově čistý zvuk, který vás rozechvěje? Využívá tradice hardwaru světové třídy, studiové zkušenosti z tvorby hudby a filmů a jemné digitální ladění, které vše dovádí k dokonalosti. Počínaje zpracováním signálu a zvukem s vysokým rozlišením, přes testování materiálů a přizpůsobení vědeckých poznatků NASA pro potřeby reproduktorů a konče vodotěsnými přehrávači mp3 a přesně navrženými sluchátky do uší – společnost Sony vám přináší hudbu v té nejpůsobivější podobě.

Vokály, které vás zavedou přímo na koncert

Vokály, které vás zavedou přímo na koncert

Jelikož vokály jsou ústředním bodem potěšení z hudby, vyvinula společnost Sony různé technologie pro ten nejrealističtější poslech.

Procítíte basy až do morku kostí

Procítíte basy až do morku kostí

U filmů nebo hudby jsou silné basové tóny dalším klíčovým aspektem zvuku. Konstrukční práce společnosti Sony se zaměřuje na to, aby vám poskytla opravdu působivé dunící rytmy basů.

Uslyšíte všechno. S větším prožitkem.

Zvuk s vysokým rozlišením: nejblíže živé hudbě

Společnost Sony sjednotila řadu technologií, zdrojem počínaje a reproduktorem konče, aby vytvořila dokonalý hudební zážitek. U audiosouborů s vysokým rozlišením reprodukuje digitální zesilovač a specializované výškové reproduktory každý jemný odstín, takže uslyšíte každou notu tak, jak to zamýšlel autor hudby. U souborů ve formátu mp3 zvyšuje software pro digitální zpracování rozlišení komprimované hudby, aby obnovil ztracené detaily.

  • Na cestách
  • Počítačové audio
  • Domovská stránka

Věda lepšího zvuku

Další vývojový stupeň reproduktorů

Design Magnetic Fluid od společnosti Sony vylepšuje přenos signálu a redukuje zkreslení.

Další vývojový stupeň reproduktorů

Poslech šitý na míru

Režim ClearAudio+ optimalizuje přehrávání hudby bez ohledu na to, jaký způsob poslechu zvolíte.

Optimalizované zesilování

Optimalizované zesilování

Digitální zesilovač S-Master HX přináší dunivé basy a jemné výšky.

Poslech šitý na míru

Sound Pressure Horn

Akustický tlak je zesílen pro zajištění silných basů, které doslova pocítíte.

Čistota ve vysokém rozlišení

Objevte detaily a nepatrné umělecké rozdíly originálních nahrávek nebo pociťte sílu živého vystoupení – to vše v pohodlí obývacího pokoje. Soubory s rozlišením 96 kHz/24 bitů překonávají kvalitu CD, což umožňuje pocítit dokonalou krásu hudby.

Vzorkovací frekvence Direct Stream Digital od Sony
96 kHz/24 bit
Vzorkovací frekvence zvukových disků CD
Vzorkovací frekvence zvukových disků CD

Rozdíl, který uslyšíte

Hudba, jak má být

Technologie DSEE HX™ od společnosti Sony vdechne vaší hudbě nový život zvýšením kvality komprimovaných zvukových souborů na kvalitu blížící se vysokému rozlišení. Obnovení všech detailů původní nahrávky, např. jemných houslových tónů, simuluje zvuk živého vystoupení.

Vylepšení zapnuto
Vylepšení zapnuto
Vylepšení vypnuto
Vylepšení vypnuto

Poslouchejte tak, jak chcete.

Poslech jedním dotykem, plynulý soundtrack

Párujte chytré telefony, tablety, přehrávače mp3, stereofonní zařízení, notebooky a další zařízení prostřednictvím technologie NFC a Bluetooth® a dopřejte si nepřetržitou hudbu bez starostí doma, v práci i na cestách. Navíc je k dispozici ohromná knihovna pro streamování a podpora více kodeků: nic vás nemůže zastavit.

Prohlédněte si různé způsoby, jak si vychutnat hudbu se společností Sony

Jedním dotykem: streamování v jednoduché podobě

Jedním dotykem: streamování v jednoduché podobě

Společnost Sony vás prostřednictvím technologií NFC a Bluetooth® zbavila kabelů při sdílení hudby. Při použití Bluetooth® stačí postupovat podle jednoduchých kroků. Při použití NFC stačí dvě kompatibilní zařízení spárovat dotykem.

Svět hudby po pouhém jednom kliknutí

Svět hudby po pouhém jednom kliknutí

Se službou Music Unlimited můžete streamovat více než 15 milionů skladeb na jakékoli připojené zařízení značky Sony – může to být tablet, systém PSP®, telefon, televizor nebo notebook – a užijete si okamžitý přístup k mnoha hodinám poslechu.

Zapojení bez potíží

Zapojení bez potíží

Bude toto zařízení Sony fungovat na různých platformách? A podporuje toto zařízení Sony můj oblíbený audioformát? Odpověď zní „ano“, protože cílem společnosti Sony je usnadnit poslech.

Konstrukce, zpracování a vášeň

Výroba prvního japonského tranzistorového rádia v 50. letech minulého století. Vynález přenosného audia se zařízením WALKMAN®. Vytvoření prvního přehrávače disků CD na světě. Prvotřídní sluchátka a reproduktory současnosti. V celé své historii se společnost Sony vyznačovala bohatou tradicí proměny životů lidí prostřednictvím zvuku.

  • Vytvoření zařízení SS-ARHledání
  • Budování společnosti Sony MusicBudování společnosti Sony Music
Historie přehrávače WALKMAN®

Rok 1979. WALKMAN®. Hudba v pohybu.

V době, kdy většina lidí poslouchala doma desky, byla možnost přenosné a osobní hudby naprosto revoluční. Na celém světě se prodalo více než 180 milionů kusů přehrávače WALKMAN®.

PRO MAJITELE