Společnost Sony představuje paměťové karty CEB-G480T/CEB-G240T s velkou kapacitou a vysokou rychlostí

Nejnovější přírůstky do řady paměťových karet G CFexpress typu B nabízí stabilní a spolehlivý výkon pro delší fotografování a natáčení

VX9562.jpg

6. března 2024 – Společnost Sony představuje nové paměťové karty CEB-G480T a CEB-G240T, nejnovější přírůstky do řady paměťových karet G CFexpress typu B. Tvůrcům se nově otevírají spolehlivější a stabilnější možnosti díky nejnovějším velkokapacitním a vysokorychlostním kartám od společnosti Sony.

Rychlé a spolehlivé

Model CEB-G480T (480 GB) má maximální rychlost čtení 1850 MB/s a maximální rychlost zápisu 1750 MB/si. CEB-G240T (240 GB) disponuje maximální rychlostí čtení 1850 MB/s a maximální rychlostí zápisu 1600 MB/si. Řada CEB-G je určena pro profesionální fotografy, kameramany a nadšence, kteří chtějí zefektivnit pracovní postupy díky vysoké rychlosti a výjimečné spolehlivosti těchto karet. Vysoká rychlost zápisu umožňuje použití karet pro fotoaparáty s vysokým rozlišením.

Obě karty nabízejí rychlý přenos dat do počítače pomocí čtečky karet MRW-G1 CFexpress typu B (prodává se samostatně). Umožňují plynulou práci při zpracování fotografií ve velkém rozlišení a videí s vysokým datovým tokem. Díky tomu se celkově zrychluje realizace projektů.

Modely CEB-G480T a CEB-G240T podporují Scan and Rescue softwarové aplikace, které vám zajistí skutečný klid na duši.

Například při použití se čtečkou karet MRW-G1 (prodává se samostatně) provádí aplikace Media Scan Utility od společnosti Sony automatické skenování paměťové karty CFexpress typu B a informuje uživatele o jejím stavu a kapacitě paměti.

Navíc už nikdy neztratíte ani jeden zaznamenaný okamžik díky aplikaci Memory Card File Rescue, kterou si můžete volně stáhnout. Tato aplikace obnovuje omylem smazané soubory v nejběžnějších formátech. *Media Scan Utility a Memory Card File Rescue jsou k dispozici ke stažení ii.

 

Skutečně odolné

Karty této řady jsou ještě odolnější než kdy dříve. Modely CEB-G480T a CEB-G240T nabízejí stejnou výjimečnou odolnost s 5x vyšší odolností iii při pádu a 3x vyšší ohebností iii a zároveň jsou schopny bezchybně pracovat při extrémních teplotách, působení rentgenového záření, elektrostatického záření i intenzivního slunečního UV záření .

Rozměry CEB-G480T a CEB-G240T jsou 29,6 mm x 38,5 mm x 3,8 mm a hmotnost přibližně 10 g.

Cena a dostupnost

Nové paměťové karty CEB-G480T/CEB-G240T budou v prodeji od dubna 2024 za doporučenou cenu 9 590 Kč/ 6 090 Kč.

Tomáš Korch

PR Manager, Bison & Rose

 

 

 

 

Dostávejte aktualizace do své poštovní schránky

Kliknutím na „Odebírat“ potvrzuji, že jsem si přečetl/a Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.