Společnost Sony představuje INZONE Buds – skutečně bezdrátová herní sluchátka s nejdelší výdrží baterie[i] ve své kategorii, doporučuje Fnatic

INZONE Buds (1).jpg

 

 • Sluchátka INZONE Buds rozšiřují řadu INZONE o první skutečně bezdrátová herní sluchátka s nejdelší 12hodinovou výdrží bateriei a nízkou latencí pod 30 ms.
 • Představujeme také lehká bezdrátová sluchátka INZONE H5 a velmi očekávanou černou barevnou variantu sluchátek INZONE H9.
 • Sluchátka INZONE Buds a INZONE H5, vyvinutá v úzké spolupráci se známým esportovým týmem Fnatic, jsou vyladěná pro vítězství

 

11. října 2023 - Společnost Sony představuje INZONE Buds – nová skutečně bezdrátová herní sluchátka s proslulou zvukovou technologií Sony, která vám pomohou zvítězit. INZONE Buds nabízejí hráčům počítačových i konzolových her pohlcující herní zážitek díky personalizovanému zvuku, bezkonkurenční 12hodinové výdrži baterie[ii] a nízké latenci.

 

Kromě této novinky Sony představuje také bezdrátový headset INZONE H5, která nabízí úžasných 28 hodin nepřetržitého hraní a pohodlí během dlouhých herních seancí.

 

Oba tyto produkty vznikly ve spolupráci se známým esportovým týmem Fnatic, který v roce 2024 oslaví 20 let své existence a letos získal několik mezinárodních titulů na turnaji VALORANT Champions Tour.

 

Dále bude uvedena na trh nová elegantní černá verze vysoce ceněného headsetu s potlačením okolního hluku INZONE H9.

 

Sluchátka INZONE i nadále zlepšují zážitek z hraní na PC a konzoli PlayStation díky vylepšenému realistickému zvuku.

 

 

INZONE Buds

 

Prostorový zvuk 360 Spatial Sound pro hraní

Díky prostorovému zvuku 360 Spatial Sound u sluchátek INZONE Buds uslyšíte, z jakého směru a v jaké vzdálenosti se soupeř pohybuje, takže budete vždy o krok před soupeři. Díky dlouholeté práci na špičkové technologii sluchátek vyvinula společnost Sony sluchátka INZONE Buds tak, aby vám nabídla zvukové pole šité na míru. Díky analýze nejen tvaru vnějšího ucha, ale také akustických vlastností zvukovodu nabízejí sluchátka INZONE Buds přesnější prostorový zvuk.

 

Díky optimalizaci zvukového pole Sound Field Optimisation si můžete vytvořit individuální sluchový profil vyfocením svého ucha pomocí aplikace 360 Spatial Sound Personaliser pro chytré telefony. Poté si můžete vychutnat hru s bezkonkurenční prostorovou přesností.

 

Dynamic Driver X

Věrná reprodukce všech zvuků ve hře, od silných výbuchů až po jemné zvuky kroků, vám umožní přenést se do světa her. To je možné díky speciálně navržené vysoce výkonné jednotce měniče – Dynamic Driver X – která je navržena pro reprodukci širokého pásma frekvencí a která je použita i u modelu WF-1000XM5. Konstrukce membrány, která využívá odlišné materiály pro kopulku a okraje, zajišťuje minimální zkreslení a čistý zvuk, který přináší bezkonkurenční úroveň zvukového realismu.

 

Potlačení okolního hluku

Díky funkci aktivního potlačení okolního hluku od společnosti Sony blokují sluchátka INZONE Buds zvuky z okolí, takže se můžete plně soustředit na hru.

 

Vylepšete své zážitky z hraní her

Nový procesor L1 s nízkou spotřebou energie zajišťuje až 12hodinovou[iii] ​ výdrž baterie sluchátek a až 24hodinovou celkovou výdrž baterie s nabíjecím pouzdrem. Díky nejdelší výdrži baterie v této kategorii jsou sluchátka INZONE Buds připravena zvládnout i delší hraní a zásadně proměnit váš zážitek ze hry.

 

Sluchátka INZONE Buds se dodávají s USB-C® přijímačem, který zajišťuje latenci pod 30 ms, takže vás nebude nic omezovat.

 

Větší pohodlí, více her

Díky novému designu, který omezuje kontakt s uchem, můžete hrát déle a ve větším pohodlí.

 

Sluchátka INZONE Buds jsou k dispozici ve dvou barevných variantách – černé a bílé – takže si můžete vybrat tu, která nejvíce vyhovuje vašemu hernímu stylu.

 

 

Další vlastnosti

 • Mikrofon s redukcí šumu na bázi umělé inteligence: Efektivně zachytí váš hlas i v hlučném prostředí.
 • Ovládání poklepáním: Přizpůsobitelné funkce poklepání.
 • LE Audio: Výdrž baterie až 24 hodin při připojení[iv] k chytrému telefonu.
 • Aplikace pro chytré telefony: Kompatibilní s aplikací Sony | Headphones Connect[v].

 

Sluchátka INZONE Buds se budou prodávat od poloviny října za doporučenou cenu 4 999 Kč.

 

https://www.sony.cz/gaming-gear/products/inzone-buds

 

INZONE H5

Díky lehké konstrukci, nižšímu tlaku a pokročilé prostorové reprodukci je model H5 dokonale připraven i na ty nejdelší herní seance. Sluchátka INZONE H5 jsou také vybavena pokročilou prostorovou reprodukcí, která vám umožní soustředit se na hru, a mikrofonem s raménkem, který zajistí, že vás bude slyšet. To z nich dělá ideální náhlavní soupravu na vaší cestě za vítězstvím.

 

Klíčové vlastnosti INZONE H5

 • Bezdrátové připojení: 2,4GHz bezdrátové připojení.
 • 360 Spatial Sound pro hraní her: Přesné umístění 3D zvuku.
 • Nekonečné pohodlí: Nízká hmotnost 260 g, měkké náušníky a konstrukce s nízkým tlakem pro delší herní seance.
 • Křišťálově čistá komunikace: Redukce šumu na bázi umělé inteligence a dvousměrný mikrofon zajišťují čisté komunikaci ve hře.
 • Výdrž baterie: 28 hodin bezdrátového provozu.
 • Kabelové připojení: Možnost připojení 3,5mm konektoru.

 

Sluchátka INZONE H5 se budou prodávat od poloviny října za doporučenou cenu 3 599 Kč.

 

https://www.sony.cz/gaming-gear/products/inzone-h5

 

INZONE H9 Black – nová barevná varianta

Sluchátka INZONE H9, která jsou známá svou skvělou funkcí potlačení okolního hluku, kvalitou zvuku a pohodlím, dostávají dlouho očekávanou novou černou barvu.

 

Zdokonalené pro vítězství. Doporučené týmem Fnatic.

Generální ředitel týmu Fnatic, Sam Mathews, prohlásil: „Naše partnerství dále posouvá výkony v esportu na vyšší úroveň, připravuje a podporuje naše profesionální týmy, aby mohly naplno rozvinout svůj potenciál. Jednou z našich hlavních priorit jako partnerů bylo přenést rozsáhlé zkušenosti našich profesionálů ze soutěží do vývoje těchto sluchátek.

 

Naše týmy se shodly se společností Sony na tom, že INZONE Buds budou ideální herní sluchátka díky výdrži baterie a pohodlí, které jsou ideální i pro ty nejdelší herní seance, a také díky pohlcujícímu zvuku, na nějž se mohou naši profesionálové spolehnout při překonávání konkurence na světové scéně.


Jsme nadšeni, že mají naši fanoušci po celém světě nově možnost vyzkoušet si tato sluchátka, která vznikla ve spolupráci se společností Sony, a hrát s vědomím, že je podporují jejich oblíbení profesionálové.“

 

[i] K září 2023 na trhu skutečně bezdrátových náhlavních souprav s USB přijímačem. Výdrž baterie při připojení přes USB přijímač a aktivní potlačení hluku je vypnuté. Skutečný výkon se liší v závislosti na nastavení, podmínkách prostředí, skladování a použití. Baterie jsou spotřební zboží a jejich kapacita se postupem času snižuje. Sony nezaručuje životnost baterie.

[ii] Připojení přes USB přijímač s vypnutým aktivním potlačením okolního hluku.

[iii] Používání bez volání s vypnutým aktivním potlačením okolního hluku.

[iv] Plánovaná aktualizace ve 2. čtvrtletí 2024

 

Tomáš Korch

PR Manager, Bison & Rose

 

 

 

Dostávejte aktualizace do své poštovní schránky

Kliknutím na „Odebírat“ potvrzuji, že jsem si přečetl/a Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.