Nový kompaktní bezdrátový reproduktor Sony SRS-XB100 je nyní dostupný v Evropě

SRS_XB100_Black_Durability-Large.jpg
  • S modelem SRS-XB100 si můžete vychutnat silný a čistý zvuk v kompaktním těle.
  • Poslouchejte déle díky až 16hodinové výdrži baterie
  • Přenosný a odolný pro život v pohybu

Společnost Sony Europe dnes oznámila, že se její nový kompaktní bezdrátový reproduktor SRS-XB100 dostává na evropský trh. Model SRS-XB100 ukrývá v přenosném těle silný a čistý zvuk. Pokud si rádi poslechnete dobrou hudbu s přáteli, stane se SRS-XB100 vaším dokonalým společníkem.

Vezměte si silný zvuk kamkoli s sebou

Reproduktor XB100 je vše, co potřebujete pro život v pohybu. Je vybaven pasivním zářičem, který zajišťuje výkonný zvuk. Díky excentricky umístěné membráně nabízí čistý zvuk i při vysoké hlasitosti. Nenechte se zmást jeho kompaktním rozměrem – tento malý reproduktor nese působivý zvuk do dalekého okolí. Technologie DSP s procesorem Sound Diffusion Processor totiž umožňuje šíření zvuku v jakémkoli prostoru.

Nic vás nezastaví

Hudbu si můžete vychutnávat déle, protože baterie modelu XB100 vydrží až 16 hodin1. Reproduktor je vodotěsný a prachotěsný s krytím IP672, má odolný povrch a víceúčelový popruh, díky nimž je ideální pro život v pohybu. Ať už jste doma nebo na cestách, umožní vám vestavěný mikrofon hands-free volání přímo prostřednictvím reproduktoru. A můžete se spolehnout na lepší a čistší hovory díky funkci Echo Cancelling, která umožňuje dvěma lidem mluvit současně, aniž by se navzájem rušili.

S ohledem na životní prostředí

Výrobky Sony neusilují pouze o kvalitní zvuk, ale dbají také na životní prostředí. Tělo a víceúčelový popruh sluchátek SRS-XB100 jsou částečně vyrobeny z recyklovaných plastových materiálů. Při výrobě obalového materiálu sluchátek SRS-XB100 se nepoužívají žádné plasty. Svědčí to o snaze společnosti Sony snižovat dopad svých výrobků na životní prostředí.

Ceny a dostupnost

Model SRS-XB100 bude k dostání od srpna za 1 499 Kč

Další informace o modelu SRS-XB100 naleznete na adrese:https://www.sony.cz/wireless-speakers/products/srs-xb100

 

1 Při nastavení úrovně hlasitosti na 36. Skutečný výkon se může od uváděné výdrže lišit v závislosti na hlasitosti, přehrávaných skladbách, okolní teplotě a podmínkách používání.

2 Přístroj s řádně připevněným krytem má specifikaci vodotěsnosti IPX7*1 podle specifikace „Stupeň ochrany proti ponoření do vody“ normy IEC60529 „Stupeň ochrany proti vniknutí (kód IP)“ a specifikaci prachotěsnosti IP6X*2 podle specifikace „Stupně ochrany proti pevným cizím předmětům“.*1 Ekvivalent IPX7: Reproduktor byl testován a zachovává si svou funkčnost, pokud je opatrně ponořen do vody do hloubky 1 m a ponechán ve vodě po dobu 30 minut.*2 Ekvivalent IP6X: Reproduktor byl testován na odolnost proti prachu a zachovává si ji i po 8 hodinách ve zkušebním zařízení, které víří prachové částice o průměru až 75 μm.

Tomáš Korch

PR Manager, Bison & Rose

 

 

 

Dostávejte aktualizace do své poštovní schránky

Kliknutím na „Odebírat“ potvrzuji, že jsem si přečetl/a Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.