Herní vybavení

Herní vybavení

Snímek týmu organizace Fnatic pro hru VALORANT na tmavém pozadí s logem Fnatic v popředí Snímek týmu organizace Fnatic pro hru VALORANT na tmavém pozadí s logem Fnatic v popředí

Vylepšená k vítězství. Doporučená týmem Fnatic.

Technologická inovace řady INZONE s využitím herních zkušenosti organizace Fnatic. Naše týmy spolupracovaly na výrobě sluchátek INZONE Buds a INZONE H5, která jsou plně podporována profesionálními hráči organizace Fnatic. Sluchátka INZONE byla vytvořena nejen proto, aby hráčům poskytla technologie, které potřebují k získání konkurenční výhody, ale také proto, aby pomohla rozvoji herní kultury po celém světě. Z tohoto důvodu je organizace Fnatic dokonalým partnerem pro vývoj herního vybavení řady INZONE.

V 5 rámečcích jsou zobrazeny různé statistiky organizace Fnatic, včetně let existence a počtu profesionálních hráčů, her, šampionátů a fanoušků

Fnatic – lídr v oblasti e-sportů

Organizace Fnatic, která byla založena v roce 2004 a sídlí v Londýně, je jednou z nejúspěšnějších značek všech dob v oblasti e-sportů. Vyhrála více herních turnajů první úrovně než jakýkoli jiný tým na světě. Má týmy v Londýně, Berlíně, Tokiu a dalších městech a sleduje ji více než 30 milionů fanoušků. Jsme nesmírně pyšní nato, že můžeme spolupracovat s touto přední světovou organizací, která neustále překonává rekordy a definuje novou éru.

Kolážový snímek profesionálních hráčů týmu Fnatic pro hru VALORANT spolupracujících s produkčním týmem Sony INZONE

Vítězný zápas

Spolupráce organizace Fnatic s inženýry a projektanty produktů ze společnosti Sony zásadně ovlivnila vývoj řady INZONE. Profesionální hráči z týmů organizace Fnatic, kteří hrají hry VALORANT a Apex Legends, testovali vyvíjené produkty řady INZONE a poskytovali zpětnou vazbu k řadě výstupů, včetně kvality zvuku, nositelnosti, výdrže baterie a latence. Organizace Fnatic potvrdila, že výsledné herní vybavení bude odpovídat jejím požadavkům. 

Jak je používají ti nejlepší

Podívejte se, které modely si vybrali profesionální hráči z týmu organizace Fnatic pro hru VALORANT.

Boasterova volba
INZONE Buds

Snímek Boastera, který si nasazuje bílá sluchátka INZONE Buds do uší, pořízený z profilu

Chronicleova volba
INZONE Buds

Snímek Chroniclea s nasazenými černými sluchátky INZONE Buds, na která ukazuje levou rukou, pořízený z profilu

INTO YOUR ZONE

Nastražte smysly a připravte se na vítězství. Díky našim herním náhlavním soupravám INZONE lépe uslyšíte, budete rychleji reagovat a nikdo vás neporazí.
Snímek bílých sluchátek INZONE na pozadí s modrým a fialovým přechodem