Užijte si hudbu naplno se sluchátky
WF-C700N

Nejenže jsou tato skutečně bezdrátová sluchátka do uší s funkcí potlačení hluku lehounká a voděodolná díky krytí IPX4, ale také pozvednou veškerou vaši hudbu na novou úroveň. Vy se tak do ní můžete opravdu ponořit bez omezení. V tomto návodu naleznete rady k nastavení, pokyny k funkcím a informace o následné péči a podpoře.

Objevte, co vše s novými sluchátky do uší dokážete.
Začínáme
První použití sluchátek

Při prvním zapnutí se sluchátka automaticky přepnou do režimu párování. Sluchátka WF-C700N můžete spárovat se svým zařízením celkem třemi způsoby.

rychlé párování
Google Fast Pair

Stačí přepnout sluchátka do režimu párování, když jsou blízko telefonu se systémem Android, a režim Fast Pair (Rychlé párování) je jedním klepnutím připojí. 

rychlé párování
Rychlé párování

Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.

ruční párování
Ruční párování

Mějte pouzdro otevřené a sluchátka v nabíjecím pouzdře a stiskněte a podržte tlačítko na zadní straně pouzdra na 5 až 7 sekund. Kontrolka opakovaně blikne modře.

aplikace headphones connect
Využijte naplno
Sluchátka WF-C700N s aplikací Sony | Headphones Connect

Stáhněte si aplikaci Sony | Headphones Connect a upravte nastavení, včetně vícebodového připojení*, režimu okolního zvuku a dalších funkcí. Mnohá z nastavení uvedených na této stránce můžete pomocí aplikace přizpůsobit svým preferencím. Chcete-li získat přístup ke všem funkcím dostupným v aplikaci, přihlaste se nebo si vytvořit účet.

*Vyžaduje aktualizaci firmwaru. Dostupná v létě 2023.

Snadná obsluha pomocí tlačítek

Přepínejte mezi nastaveními, jako jsou funkce potlačení hluku a režim okolního zvuku, jedním stisknutím tlačítka. Přehrávejte, pozastavujte, ovládejte hlasitost a další.

snadné tlačítko
Co každé tlačítko dělá?

Levé tlačítko na sluchátkách WF-C700N umožňuje jedním stisknutím přepínat mezi potlačením okolního hluku a režimem okolního zvuku. Pravým tlačítkem můžete přehrávat, pozastavovat nebo přeskakovat skladby.

Obě tlačítka také nabízejí snadný přístup k hlasovému ovládání smartphonu a přijímání hovorů v režimu hands-free.

Můžete také ovládat hlasitost stisknutím pravého tlačítka 4krát nebo vícekrát pro zesílení nebo levého tlačítka 4krát nebo vícekrát pro zeslabení. Funkce ovládání hlasitosti může v budoucnu vyžadovat aktualizace firmwaru.*

*Dostupná v létě 2023

Vícebodové připojení

Připojte sluchátka ke dvěma zařízením Bluetooth® současně, abyste mohli čekat na příchozí hovor na jednom zařízení a zároveň poslouchat hudbu na druhém.

Poznámka: Tato funkce vyžaduje aktualizaci firmwaru, která bude dostupná v létě 2023. Firmware můžete aktualizovat pomocí aplikace Headphones Connect.

Funkce zvuku
Adaptivní nastavení zvuku 

Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která pozná, co se kolem vás děje, a přizpůsobí potlačení hluku a nastavení okolního zvuku, abyste si poslech co nejvíce užili.

adaptivní nastavení zvuku
Jak spustit a nastavit funkci Adaptivní nastavení zvuku

Stačí otevřít aplikaci Headphones Connect a po zapnutí můžete používat výchozí režim detekce.

Pokud ji chcete ještě více přizpůsobit, můžete upravit předvolby funkce potlačení okolních zvuků nebo zachycení externího zvuku prostřednictvím aplikace.

optimalizujte
Optimalizace přepínání pro vlastní potřebu

Tato funkce se učí, jak sluchátka používáte s aktivovanou funkcí adaptivního nastavení zvuku, a optimalizuje čas přepínání nastavení.

Stačí toto nastavení povolit a podle výzvy na obrazovce se přihlásit k účtu aplikace Headphones Connect.

Nastavení na základě akcí

Aplikace Headphones Connect detekuje, co se okolo vás děje, a zjišťuje, co děláte. Poté automaticky upraví nastavení, jako je potlačení okolního hluku a úrovně okolního zvuku. Pokud tedy například běháte, úrovně okolního zvuku se mohou zvýšit, a poté se zase sníží, až se posadíte v kavárně.

na základě akcí
Jak začít používat nastavení na základě akcí

V aplikaci Headphones Connect na kartě Status vyberte pravou šipku u položky Adaptive Sound Control (Adaptivní nastavení zvuku).

Pokud není Adaptivní nastavení zvuku zapnuto, zapněte jej a klikněte na ozubené kolečko vedle položky „Detection of Actions“ (Detekce akcí). To zobrazí výchozí nastavení pro každou akci: stání, chůzi, běh a přepravu.

Použijte výchozí nastavení nebo jej změňte podle libosti: máte například možnost zvýšit úrovně okolního zvuku na procházce, abyste slyšeli svět okolo.

Potlačení okolního hluku a Zaměření na hlas

Nechte svět někde venku a poslouchejte jen to, co chcete slyšet – můžete poslouchat pouze ticho, nebo třeba jen všechny hlasy.

Jak upravit nastavení potlačení okolního hluku

Nenechte si ujít žádné své oblíbené zvuky, ať už jste kdekoli. Adaptivní nastavení zvuku dokáže potlačit vnější hluk a zároveň propustit hlasy, takže vám neuniknou důležitá oznámení, například při každodenním dojíždění.

odstranění šumu
Předvolby okolního zvuku

Zesílení okolního zvuku pomocí dvaceti předvoleb v aplikaci vám umožní naslouchat okolnímu zvuku přirozeněji, a to i se sluchátky na uších. V nastavení možnosti Ambient Sound Control (Řízení okolního zvuku) vše jednoduše nastavíte pomocí posuvníku.

Zaměření na hlas

Pomocí funkce „Focus on Voice“ (Zaměření na hlas) můžete také vylepšit hlasy a potlačit šum při konverzaci s dalšími lidmi, aniž byste si museli sundávat sluchátka. Toho docílíte jednoduchým zaškrtnutím možnosti „Focus on Voice“ (Zaměření na hlas).

Změna nastavení podle umístění

Nastavte si sluchátka tak, aby měnila nastavení podle vašich preferencí na místech, která často navštěvujete.

Kvalita zvuku

Vylaďte nastavení ekvalizéru a upravte nastavení streamování a zvýšení rozlišení pro lepší zážitek z poslechu, který vyhovuje vašemu vkusu.

Nastavte zvuk přesně

Najděte zvuk, který je ten pravý pro vás i pro všechno, co posloucháte, pomocí nastavení vysoce kvalitního připojení Bluetooth® a zvýšení rozlišení zvuku díky funkci DSEE. V aplikaci „Sony | Headphones Connect“ přejděte do části [Sound] (Zvuk), kde k těmto funkcím získáte přístup a můžete je upravovat.

Zřetelné hovory

Spolehlivé hovory, které si díky funkcím hands-free a redukce šumu větru můžete vyřídit kdekoli.

hovory s čistým zvukem
Způsob optimalizace kvality hovoru

Se snadným telefonováním v režimu handsfree, které je díky vysoce kvalitnímu vestavěnému mikrofonu ještě zřetelnější, bude konverzace volně plynout. Telefon ani nebudete muset vytáhnout z kapsy.

Šum větru je během hovoru redukován díky síťové struktuře kolem mikrofonu, takže budete dobře slyšet i venku.

Objevte zvuk, který vás obklopuje

Zjistěte, jak vyzkoušet úplně nové zvukové zážitky díky převratné technologii 360 Reality Audio.

Sluchátka s certifikovací 360 Reality Audio

Technologie 360 Reality Audio nabízí hudební zážitek, který vás zcela pohltí a umožní sluchátkům WF-C700N vytvořit 360° sférické zvukové pole, takže si vychutnáte hudbu ze všech směrů. Začněte tím, že přejdete do aplikace Sony | Headphones Connect.

Jak poslouchat s použitím funkce 360 Reality Audio

Začněte používat funkci 360 Reality Audio a zjistěte, jak streamovat skladby 360 Reality Audio na telefonu.

Praktické funkce

Zjistěte, jak fungují funkce hlasového asistenta, rychlého nabíjení a jednoho sluchátka.

Hlasový asistent

Zjistěte, jak používat hlasového asistenta ve sluchátkách WF-C700N. Je to úplně snadné, stačí se zeptat "Hej Google, jaké bude dneska počasí?" a už budete vědět, zda si máte vzít kabát, nebo ne.

Hlasový asistent
Jak používat hlasového asistenta

Funkci hlasového asistenta spustíte stisknutím a držením tlačítka na pravém sluchátku. To aktivuje funkci Google Assistant (u systémů Android) nebo Siri (u systémů iPhone), která vám pomůže, aniž byste museli zastavovat hudbu.

Rychlé nabíjení

Energie na celý den a rychlé nabíjení.

rychlé nabíjení
Jak rychle se sluchátka dokáží nabít?

Užijte si až 15 hodin* poslechu díky praktickému nabíjecímu pouzdru – dostaňte ze svých sluchátek až 7,5 hodin provozu a dalších 7,5 hodin s využitím nabíjecího pouzdra.

Pokud máte naspěch, 10 minut rychlého nabíjení vám poskytne až hodinu přehrávání.

*Se ZAPNUTOU funkcí potlačení okolního hluku

Jedno sluchátko

Ideální pro multitasking.

jedno sluchátko
Poslouchejte hudbu a u toho si povídejte

Chcete-li poslouchat hudbu a přitom být stále schopni vést osobní rozhovor, vyjměte z nabíjecího pouzdra pouze jedno sluchátko a použijte je jako obvykle.

Následná péče a podpora
Čištění sluchátek

Zjistěte, jak správně čistit sluchátka WF-C700N tak, aby jim nehrozilo poškození.

čištění
Jak udržovat sluchátka do uší v čistotě

Čistěte sluchátka do uší často, aby byla v optimálním stavu. Pokud se znečistí vnější strana náhlavní soupravy nebo nabíjecího pouzdra, otřete je měkkým suchým hadříkem.

Při velmi silném znečištění namočte hadřík do zředěného roztoku neutrálního čisticího prostředku a před použitím k čištění jej řádně vyždímejte. Nepoužívejte rozpouštědla, jako ředidlo, benzen či líh, neboť mohou poškodit povrchovou úpravu náhlavní soupravy či způsobit jiná poškození. 

Aktualizace firmwaru

Udržujte svá sluchátka v nejaktuálnějším stavu pomocí nejnovějších verzí firmwaru.

Kde najít nejnovější aktualizace firmwaru

Pokud používáte aplikaci Sony | Headphones Connect, upozorní vás na novou aktualizaci, jakmile bude dostupná ke stažení.

Ujistěte se, že máte sluchátka aktualizovaná nejnovějším firmwarem, aby mohla využívat všechny opravy a vylepšení.

Pokud jste si aplikaci Headphones Connect dosud nestáhli, můžete tak učinit pomocí níže uvedených odkazů a QR kódů.

aktualizace firmwaru

Často kladené otázky

Máte nějakou otázku a chcete znát odpověď? Nejprve se podívejte sem a přečtěte si nejčastější dotazy ostatních uživatelů sluchátek WF-C700N.

nápověda
Nápověda

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o sluchátkách WF-C700N.

podpora a novinky
Podpora a novinky

Dostávejte informace o nejnovějších aktualizacích firmwaru, novinky a upozornění.