PRÉMIOVÝ

Přehrávač Walkman® A50 řady A

NW-A50 SERIES
Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A50 řady A

redgoldgreenblueblack

16 GB

NW-A55L

MOC

5 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A50 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A50 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A50 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A50 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A50 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A50 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A50 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A50 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A50 řady A
logo h.ear
Barevná sluchátka h.ear

Vneste do života harmonii pomocí barev z řady sluchátek h.ear. Sluchátka jsou dostupná v pěti odstínech, které se dokonale hodí k vašemu stylu a světu.

Najděte svůj styl s kvalitním zvukem

Špičkový model NW-A50 s praktickým designem nabízí neuvěřitelnou věrnost zvuku s vysokým rozlišením a možnost zvýšit rozlišení zvuku pomocí technologie DSEE HX a procesoru pro analogové vinylové desky.

Barvy v harmonii

Nová řada h.ear přichází v barvách, které se perfektně přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Tóny ladí se spektrem odstínů a různých barev. Vyzkoušejte je s vaším oblíbeným oblečením – prostě to ladí. Zkrátka harmonie bez námahy.

Rozdíl, který uslyšíte
Logo vysokého rozlišení zvuku s ikonami 24 a 16 bitů

3,2x více přenesených dat

Opravdu věrný zvuk s vysokým rozlišením

Zažijte pocit, jako by interpret vystupoval přímo před vámi, díky kvalitě zvuku s vysokým rozlišením, které je vyšší než u disků CD, jelikož věrně reprodukuje i ty nejmenší nuance ve studiové kvalitě zvuku.

Ikona DSD
 Přehrávání DSD

Model řady NW-A50 Series vám zajistí přirozený zvuk a bohaté detaily zvukových formátů DSD díky vysoce kvalitní konverzi PCM.

Logo DSEE HX
Technologie DSEE HX pro zvýšení rozlišení zvuku 

Dopřejte i silně komprimovaným zvukovým formátům naprosto věrný zvuk díky našemu pokročilému procesoru s technologií DSEE HX, který využívá umělou inteligenci k přesné analýze skladeb, instrumentace a hudebních žánrů. 

Ikona funkce S-Master HX™
Funkce S-Master HX™ pro zvuk s vysokým rozlišením 

Vychutnejte si nenápadné nuance v hudbě díky funkci S-Master HX™, která zajišťuje zvuk s vysokým rozlišením v maximální kvalitě a se sníženým zkreslením a šumem.

Pečlivé provedení pro fantastický zvuk
Pevný frézovaný hliníkový rám pro lepší kvalitu zvuku

Vysoce kvalitní frézovaný hliníkový rám poskytuje vynikající pevnost pro nízkou impendanci, jasný stabilní zvuk i plné basy.

Pokročilá pájka s obsahem zlata pro čistší zvuk

Výjimečná vodivost zlata zajistí absolutně minimální ztrátu signálu. Pro jasnější zvuk i vokály: špičková audio pájka bez olova s malým množstvím zlata spojuje obvod produktu NW-A50 s baterií. 

Pájka s obsahem zlata
Pozlacená obvodová deska
POZLACENÁ OBVODOVÁ DESKA
Kontaktní pružiny
kontaktní pružiny
Pozlacená obvodová deska a kontaktní pružiny snižují impedanci

Obvodová deska a kontaktní pružiny modelu NW-A50, které spojují obvodovou desku s frézovaným hliníkovým rámem, jsou pozlacené. Výsledkem jsou silné basy a čisté střední frekvence.

Stylový zaoblený design, vylepšená tlačítka

Model NW-A50 má ergonomický tvar a zaoblené aluminiové tělo, takže skvěle padne do dlaně. Intuitivní boční tlačítka vám umožní snadno ovládat hudbu. Tlačítka pro přehrávání/pozastavení, výběr hudby a nastavení hlasitosti na bočním panelu jsou tvarovaná a umístěná tak, aby se snadno ovládala. 

Původní design tlačítek
PŘEDCHOZÍ DESIGN
Nový design těla i tlačítek
NOVÉ TĚLO A TLAČÍTKA
Ikona LDAC BLUETOOTH®
Lepší streamování pomocí BLUETOOTH® 

Technologie LDAC™ využívá bezdrátové spojení BLUETOOTH®, avšak přenos probíhá přenosovou rychlostí až 990 kb/s – to je přibližně trojnásobek než u jiných zvukových profilů. Výsledkem je bezdrátový poslech blížící se skutečnému záměru skladatele. Po aktualizaci firmwaru je k dispozici úplná kompatibilita se zvukem aptX™ HD.

Technologie pro potlačení okolního hluku tlumí okolní zvuky

Chcete být sami se svou hudbou? Aktivujte technologii pro potlačení okolního hluku a kompatibilní sluchátka IER-NW500N/NE odstraní ve spolupráci s modelem řady NW-A50 okolní zvuky. 

Režim okolního zvuku vám umožní slyšet důležité zvuky

Při používání kompatibilních sluchátek IER-NW500N/NE aktivujte režim okolního zvuku a spolu s hudbou uslyšíte i zvuky okolí.

Funkce USB DAC
Funkce USB DAC pro lepší zvuk při přehrávání z počítače 

Použijte svůj model řady NW-A50 jako USB DAC (digitálně analogový převodník) ke spárování s PC nebo počítačem Mac. Po připojení a aktivaci pomocí dodávaného kabelu USB nahradí model řady NW-A50 zpracování zvuku ve vašem počítači svým vlastním, dokonale vyladěným hardwarem. 

Ikona LDAC
Režim přijímače BLUETOOTH® dodá hudbě ze smartphonu šťávu

Model NW-A50 dokáže streamovat prostřednictvím smartphonu s Bluetooth®, takže můžete poslouchat pořádně nahlas. Skladby získají nový rozměr díky funkci S-Master HX, technologii DSEE HX, procesoru pro analogové vinylové desky a ekvalizéru.

Specifikace a funkce

Posuňte hudbu na novou úroveň díky věrnému zvuku s vysokým rozlišením a barvám, které doplní váš životní styl. Přehrávač NW-A50 je vyroben z kvalitních dílů, jako je pevný hliníkový rám, a také pájením obvodů speciální bezolovnatou pájkou určenou pro zvuková zařízení a obohacenou zlatem, aby byl zachován čistý zvuk. Vylepšená technologie DSEE HX obnovuje komprimované zvukové soubory, takže můžete streamovat pomocí technologie BLUETOOTH® s LDAC, abyste zachovali detaily v každé skladbě.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Digitální zesilovač S-Master HX™ pro kvalitnější zvuk

  • Technologie DSEE HX Al zanalyzuje typ písně a obnoví komprimované zvukové soubory

  • Technologie BLUETOOTH® s LDAC pro zachování kvality bezdrátově přenášeného zvuku

  • Funkce přijímače BLUETOOTH®

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů