NW-A40 Series

Najděte svůj styl s kvalitním zvukem

Model NW-A40 Series se díky stylovým barvám řady h.ear rychle stane součástí vašeho života. Užijte si zvuk s vysokým rozlišením a vylepšené streamování přes BLUETOOTH® prostřednictvím technologie LDAC™.

PRÉMIOVÝ

Přehrávač Walkman® A40 řady A

NW-A40 SERIES
Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A40 řady A

redgoldgreenblueblack

16 GB

NW-A45

MOC

5 400,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

16 GB vč. sluchátek

NW-A45HN

MOC

7 561,30 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Řada h.ear
Hear Your Colours

Vneste do života harmonii pomocí barev z řady sluchátek h.ear. Sluchátka jsou dostupná v pěti odstínech, které se dokonale hodí k vašemu stylu a světu.

Barvy v harmonii

Nová řada h.ear přichází v barvách, které se perfektně přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Tóny ladí se spektrem odstínů a různých barev. Vyzkoušejte je s vaším oblíbeným oblečením – prostě to ladí. Zkrátka harmonie bez námahy.

Podívejte se zblízka

Prohlédněte si řadu sluchátek h.ear ze všech úhlů a sami objevte jejich konstrukční prvky.

Rozdíl, který uslyšíte
Skutečně nefalšovaný zvuk

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi. 

Zvuk s vysokým rozlišením

3,2x více přenesených dat

DSD
Vychutnejte si přehrávání formátu DSD

Model NW-A40 Series vám zajistí přirozený zvuk a bohaté detaily zvukových formátů DSD díky vysoce kvalitní konverzi PCM.

DSEE HX
Vraťte hudbě všechny detaily

Technologie DSEE HX™ obnovuje širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a reprodukuje vaše digitální hudební soubory s bohatým a přirozeným zvukem. 

S-Master HX
Dostaňte ze zvuku s vysokým rozlišením úplné maximum

Digitální zesilovač S-Master HX™ je optimalizovaný pro zvuk s vysokým rozlišením, omezuje zkreslení a šum, takže si vychutnáte i ty nejjemnější hudební nuance. 

Pečlivé provedení pro fantastický zvuk
Nová pájka maximalizuje čistotu

Kvalitní bezolovnatá pájka vytváří mezi komponenty (včetně zesilovače S-Master HX™) mnohem efektivnější elektronické spojení. Vždy, když stisknete tlačítko přehrávání, si vychutnáte čistší zvuk s jasnějšími vokály.

Nové pájení
STARÁ PÁJKA
Nové pájení
NOVÁ PÁJKA
Nová obvodová deska
STARÁ OBVODOVÁ DESKA
Nová obvodová deska
NOVÁ OBVODOVÁ DESKA
Nová obvodová deska pro čisté a mohutné basy

Obvodová deska byla optimalizována pro zlepšení průtoku elektrického proudu a stabilní napájení. To znamená, že si můžete vychutnat čistší zvuk a čiré, mohutné basy.

Lepší streamování pomocí Bluetooth®

Technologie LDAC™ využívá konvenční bezdrátové spojení BLUETOOTH®, avšak přenos probíhá s rychlostí přenosu dat až 990 kb/s – to je přibližně trojnásobek než u jiných zvukových profilů. Výsledkem je lepší poslech blízký skutečnému záměru skladatele. Po aktualizaci firmwaru je k dispozici kompatibilita se zvukem aptX™ HD.

Více možností poslechu
Technologie pro potlačení okolního hluku tlumí okolní zvuky

Chcete být sami se svou hudbou? Aktivujte technologii pro potlačení okolního hluku, a kompatibilní sluchátka IER-NW500N/NE odstraní ve spolupráci s modelem NW-A40 Series okolní zvuky.

Režim okolního zvuku vám umožní slyšet důležité zvuky

Při používání kompatibilních sluchátek IER-NW500N/NE aktivujte režim okolního zvuku a spolu s hudbou uslyšíte i zvuky okolí.

DAC
Použijte model NW-A40 Series jako digitální převodník zvuku

Při připojení pomocí USB, využívá model NW-A40 Series vlastní, dokonale vyladěné zpracování, aby převedl audio signál z počítače a dosáhl mnohem lepší kvality zvuku.

Kompatibilní s MQA
Přehrává a dekóduje hudební soubory MQA™

Model NW-A40 Series je kompatibilní s přehráváním a dekódováním souborů MQA™, takže můžete poslouchat více hudby bez ztráty kvality.

Více hudby na dosah ruky
Rozšířitelná 16GB paměť
Rozšiřte paměť

Model NW-A40 Series obsahuje 16 GB integrované paměti, kterou lze rozšířit vložením karty Micro SD.

Výdrž baterie 45 hodin
Nabíjejte méně, poslouchejte déle

Rychlonabíjecí baterie vám umožní až 45 hodin poslechu, takže si hudbu můžete vychutnat po celý den.

Specifikace a funkce

Vychutnejte si špičkovou kvalitu zvuku zabalenou do barev, které máte rádi. Zvuk s vysokým rozlišením vám umožní poslouchat hudbu takovou, jak ji umělec zamýšlel, a pokročilá obvodová deska se špičkovou bezolovnatou pájkou zajistí křišťálově čistý zvuk. Poslouchejte bezdrátově – streamování přes BLUETOOTH® prostřednictvím technologie LDAC™ zachovává detaily v každé skladbě a NFC™ umožňuje jednoduché spojení dotykem.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Digitální zesilovač S-Master HX™ (CXD3778GF) pro čistý a kvalitní zvuk

  • Technologie DSEE HX™ zvyšuje rozlišení komprimovaných souborů

  • Snadné připojení BLUETOOTH® pomocí technologie NFC™ jedním dotykem

  • Technologie pro digitální potlačení okolního hluku a režim okolního zvuku

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů