Software a aplikace

Proměňte akční dobrodružství v nezapomenutelná videa. Využijte videokameru Action Cam naplno se softwarem pro počítač, aplikacemi pro mobilní zařízení a podporou dodatečných úprav.

Aplikace Movie Creator pro videokameru Action Cam

Pomocí softwaru pro úpravu videa dokonale zvládnete i závěrečný střih. Vytvářejte zpomalené či zrychlené záběry, využijte funkci překrytí dat GPS, slučujte videa na jedné obrazovce a využívejte i další možnosti.

Snadné vytváření akčních videí

Používání aplikace Movie Creator pro videokameru Action Cam vám usnadní instruktážní video umístěné na těchto stránkách. Snadno vytvoříte úžasná videa.

Aplikace pro videokameru Action Cam

S intuitivními aplikacemi pro mobilní zařízení se můžete kdykoliv a kdekoliv blýsknout — od snadné úpravy videa s časosběrným záznamem přes zpomalené či zrychlené záběry až po bezdrátový přenos videosouborů.

Snadná úprava. Okamžité sdílení!

Přenášejte filmovou akci. Dopřejte si pořádnou dávku vzrušení s efekty. Zpomalte záznam pro dramatičnost nebo jej pro pobavení zrychlete. Vkládejte doprovodnou hudbu. Sdílejte!

Aplikace PlayMemories Mobile™

I při prohlížení obrazovky smartphonu či tabletu můžete pořizovat videozáznamy. Díky aplikaci PlayMemories Mobile* ovládáte všechny funkce videokamery Action Cam na dálku.

Časopis o videokameře Action Cam

Zjistěte více o životním stylu s videokamerou Action Cam, o produktech, příslušenství, tipech a filmování. Časopis o videokameře Action Cam získáte ze služby Google Play™ (smartphone se systémem Android) nebo v obchodě App Store (zařízení iPhone).