HD

Videokamera AS20 Action Cam s funkcí Wi-Fi®

HDR-AS20
Obrázek modelu Videokamera AS20 Action Cam s funkcí Wi-Fi®

Tělo + vodotěsné pouzdro

HDR-AS20

MOC

5 499,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Videokamera AS20 Action Cam s funkcí Wi-Fi®
Snímky modelu Videokamera AS20 Action Cam s funkcí Wi-Fi®
Snímky modelu Videokamera AS20 Action Cam s funkcí Wi-Fi®
Model Videokamera AS20 Action Cam s funkcí Wi-Fi® v akci

Funkce

Snímejte za špatných světelných podmínek se snímačem CMOS Exmor R®

Reprodukujte věrně každý aspekt scény i za špatných světelných podmínek. Výjimečný design snímače CMOS Exmor R® přesunul vedení za oblast zachycující světlo pro fotografování, a tím se výrazně zlepšila citlivost a redukoval šum. V kombinaci s vyšší rychlostí paralelního zpracování signálu a rychlejším převodem signálu mají snímky širší dynamický rozsah a bohatší přechody, což zajišťuje prokreslené detaily a čistotu obrazu.

Ostrý, velmi široký 170° objektiv ZEISS® Vario-Tessar®

Zachyťte úchvatné široké záběry díky 170˚ objektivu ZEISS® Vario-Tessar®. Nebo přepněte na běžnější 120˚ pohled. Tak či tak, díky více než 150 letům zkušeností v oblasti přesné optiky nabízí objektiv ZEISS® při snímání intenzivní kontrast a ostrost bez odlesku a odrazu, a to díky pokročilému vícevrstvému potahu.

Ovládejte až pět videokamer pomocí dálkového ovladače Live View

Pomocí volitelného dálkového ovladače s živým náhledem RM-LVR1 Live View můžete ovládat až pět videokamer přes Wi-Fi® přímo ze svého zápěstí. Najděte správný záběr, nastavte ovládací prvky videokamery, spusťte/zastavte nahrávání z pěti videokamer současně a pořiďte působivý záznam.

Domácí videa bez otřesů díky stabilizaci SteadyShot

Snímejte za pochodu bez otřesů a nárazů. Elektronická stabilizace obrazu SteadyShot působí uvnitř fotoaparátu a potlačuje otřesy, ať už natáčíte v širokoúhlém formátu nebo snímáte teleobjektivem. Snímače pohybu detekují třes rukou a jiný pohyb fotoaparátu, který poté elektronická stabilizace SteadyShot kompenzuje pomocí vyhrazené vyrovnávací oblasti snímače.

Záznam ve Full HD v režimu 60p/50p a rychlostí 28 Mb/s

Tyto působivé statistiky vám zajišťují spoustu kreativních možností: získejte rozlišení až Full HD, přenosovou rychlost videa 28 Mb/s a frekvenci snímků od 50p až do 240p pro extra pomalý pohyb.

Editace 4 videí pomocí funkce Sloučení videa

Funkce Sloučení videa umožňuje spojení až čtyř filmových záznamů (i zpomalené záznamy) pořízených současně různými videokamerami a vytvořit kompozitní video pro dělené zobrazení. Díky této jedinečné funkci dokáže každý vytvořit působivé videozáznamy bez nutnosti zvládnutí složitého softwaru pro úpravu videa. K dispozici na PlayMemories Home.

Zobrazit údaje

Funkce pro obrácení videozáznamu

Funkce obráceného snímání je zvláště praktická při použití videokamery Action Cam v obrácené poloze. Před spuštěním videokamery zvolte zvláštní nastavení, aby videokamera nahrála záznam ve standardní orientaci.

Vestavěný stereofonní mikrofon zachycuje kvalitní zvuk

S dokonalým zvukem může být skvělý film ještě lepší. Vestavěný stereofonní mikrofon umožňuje zachytit veškerý přirozený zvuk vašeho dobrodružství.

Režim Photo mode

Přidejte do své kreativní sady více nástrojů bez toho, abyste přidali další zařízení. Tato videokamera vám také umožní pořídit úžasné samostatné snímky vysoké kvality stejně snadno jako fotoaparát. Sekvenční režim a režim časosběrných snímků vám kromě toho umožňují snadno zachytit sekvenci snímků. Použijte je efektivně u záznamu videa nebo si vyberte svoji oblíbenou fotografii.

Připojení Wi-Fi® pro dálkové ovládání a snazší zacílení

Je obtížné pořídit skvělé autoportréty či videozáznamy, když jste sami v centru akce. Bez hledáčku/obrazovky je těžké odhadnout, co doopravdy snímáte. Řešením je sledování scény živě na svém chytrém telefonu. Možnost připojení pomocí Wi-Fi® vám umožňuje proměnit chytrý telefon či tablet na dálkový hledáček a ovladač.

Výdrž baterie 150 minut

Ať už sjíždíte své oblíbené ulice na skateboardu nebo náročnou trasu na kole, nepřipravte se o záznam akce – baterie vydrží až 150 minut.

Tenká, lehká konstrukce se snadno přístupnými ovládacími prvky

Štíhlý design, který méně podléhá povětrnostním vlivům a tlaku vody, je ideální pro téměř všechny venkovní aktivity. Mimo to tenký profil obemkne vaši helmu (nebo kolo či jiné vybavení), takže je méně pravděpodobné, že se dostane nárazem z osy natáčení, jako se to děje u robustních konstrukcí jiných značek. Jednoduchá tlačítka usnadňují obsluhu i tehdy, máte-li nasazené rukavice.

Robustní voděodolný plášť s držákem na stativ

Při uzavření všech vstupů je videokamera vodotěsná až do hloubky 5 metrů a odolá pádu z výšky až 2,5 metru. Navíc je odolná proti prachu a nečistotám, takže si poradí i s blátem, sněhem, deštěm nebo pískem. Videokamera Action Cam je také vybavena univerzálním vestavěným držákem na stativ.

Podvodní režim pro přirozené barvy

Videokamera Action Cam umí zachytit překrásné a přirozené barevné snímky i pod vodou. Stačí před snímáním nastavit režim vyvážení bílé pod vodou, který zabrání zkreslení zelenou barvou a zachová modř vody jako ve skutečnosti.

Natáčejte PO SVÉM se dvěma formáty paměti

Paměť s možností rozšíření, se slotem na kartu Memory Stick Micro™ a Micro SD/SDHC: použijte formát, který máte zrovna po ruce.

Výstup HDMI pro snadné zobrazení na velké obrazovce televizoru

Sdílejte nové fotografie nebo videa s přáteli a rodinou snadno na velké obrazovce televizoru HD (požadovaný kabel HDMI je k zakoupení samostatně).

Specifikace

  • Snímač CMOS Exmor R® s 11,9 efektivního megapixelu

  • Mimořádně široký objektiv (170°) ZEISS® Tessar®

  • Vodotěsný design zvládne každé prostředí (s dodaným pouzdrem)

  • Jednoduché sdílení a ovládání přes Wi-Fi®

  • Stabilizace obrazu SteadyShot redukuje rozmazání obrazu

Typ objektivu
Objektiv ZEISS® Tessar®
Typ snímače
Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,3 s technologií „převráceného“ snímače
Vodotěsná
Až 5 m s dodávaným pouzdrem SPK-AS2
Odolnost proti prachu
S dodávaným pouzdrem SPK-AS2
Odolnost proti nárazům
S dodávaným pouzdrem SPK-AS2
Vstupní a výstupní konektory
Slot pro paměťovou kartu, Vstup na mikrofon (stereo), Víceúčelový konektor / konektor micro USB, Výstup Micro HDMI

Obsah balení

Lepicí držák (VCT-AM1), Kabel Micro USB, Uživatelská příručka, Dobíjecí baterie (NP-BX1), Vodotěsné pouzdro (SPK-AS2)

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů