LINKBUDS

Kompletní specifikace a funkce

WF-L900

MOC

4 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

Hmotnost
Přibl. 4,1 g x 2

Obecné funkce

Typ sluchátek
Otevřená, dynamická
Magnet
Vysoce výkonné neodymové magnety
Frekvenční odezva (komunikace přes Bluetooth®)
20–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Vodotěsnost
Ano (IPX4)
DSEE
Ano

Baterie

Metoda nabíjení baterie
Nabíjení přes USB (s pouzdrem)
Výdrž baterie (nepřetržité přehrávání hudby)
Max. 5,5 h
VÝDRŽ BATERIE (DOBA NEPŘETRŽITÉ KOMUNIKACE)
Max. 2,5 h
Výdrž baterie (čekací doba)
Max. 11 h

Specifikace technologie Bluetooth®

Verze Bluetooth®
Specifikace Bluetooth verze 5.2
Efektivní dosah
10 m
Frekvenční rozsah
Pásmo 2,4 GHz (2,4000–2,4835 GHz)
Profil
A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Podporované zvukové formáty
SBC, AAC
Podporovaný typ ochrany obsahu
SCMS-T

Dobíjecí pouzdro

Hmotnost
Přibl. 34 g
Rozměr
Přibl. 41,4 x 48,5 x 30,9 mm

Barevná provedení

whitegray

Obsah balení

  • Kabel USB: Kabel USB Type-C®
Placeholder

Funkce

Boční pohled na muže s nasazenými bílými sluchátky LinkBuds

Věnujte se všem svým světům

Sluchátka LinkBuds díky otevřenému kruhovému provedení umožňujícímu kdykoli telefonovat, poslouchat hudbu nebo jiný online obsah a současně transparentně slyšet okolní zvuk dokonale propojují všechny vaše světy, takže si ani neuvědomíte, že máte něco v uších. Malá, lehká a s dokonale padnoucím tvarem. Mohou vám nabídnout mnoho hodin pohodlného nošení s jistotou neustálého spojení s vaším životem, takže nikdy o nic nepřijdete.

Bílá krabice s jedním vyjmutým sluchátkem LinkBud

Mimořádně malá a lehká

S hmotností přibližně čtyři gramy a extrémně malými rozměry představují sluchátka LinkBuds zázrak miniaturizace. Na rozdíl od běžných sluchátek do uší je ochranná mřížka překrývající membránu reproduktoru z důvodu úspory místa integrována do krytu.

Ilustrace šedého sluchátka LinkBud v uchu

Pohodlné a bezpečné nošení

Sluchátka LinkBuds představují spojení tvaru dokonale odpovídajícího lidským uším s ergonomickým designem, který zajišťuje stabilnější uchycení. Při navrhování sluchátek LinkBuds jsme využívali rozsáhlou databázi údajů o tvaru uší, které jsme shromáždili od uvedení prvních sluchátek do uší na světě v roce 1982. Tipy k nošení a poslechu najdete v našem videu „Jak na to“.

Přehrát video „Jak na to“

Muž na ulici s nasazenými bílými sluchátky LinkBuds

Propojení při zachování pozornosti

Nově vyvinutá kruhová jednotka reproduktoru s otevřeným středem membrány pro transparentní zvuk vám umožňuje zřetelně vnímat zvuky kolem vás. Takže uslyšíte, když vás během hovoru někdo osloví, a můžete si při poslechu hudby povídat s přáteli.

Dvě šedá sluchátka LinkBuds vedle telefonu Sony Xperia na rozvířeném krémovém pozadí

Velmi zřetelné hovory bez šumu

Díky technologii přesného rozpoznávání hlasu a pokročilému zpracování zvukového signálu uslyší druhý účastník hovoru váš hlas jasně dokonce i v hlučných situacích. Náš algoritmus redukce šumu byl vyvinut pomocí umělé inteligence (AI) a strojového učení s využitím více než 500 milionů hlasových vzorků. Dokáže tak potlačit okolní hluk a zvýraznit váš hlas tak, aby byl zřetelný, v nejrůznějších prostředích.

Boční pohled na ženu s nasazenými šedými sluchátky LinkBuds

Autentický, přirozený zvuk

Dopřejte si vyvážený, vysoce kvalitní zvuk s jasným a zřetelným středním pásmem. Náš integrovaný procesor V1 zajišťuje reprodukci všech detailů hudby s minimálním zkreslením, a vytváří tak autentický zážitek z poslechu. Speciálně zkonstruovaný 12mm kruhový reproduktor s vysoce poddajnou membránou (nízkým odporem) poskytuje bohatý a dokonale vyvážený zvuk.

Logo DSEE

Dodejte své oblíbené hudbě šťávu

Při kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají na bohatosti. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce.

Muž s prstem v blízkosti bílého sluchátka LinkBud ve svém uchu

Jednoduše klepněte v blízkosti ucha

Sluchátka LinkBuds jsou sice malá, ale to neznamená, že se obtížně ovládají. Díky funkci poklepání se širokým dosahem můžete ovládat přehrávání hudby pomocí dvojitého nebo trojitého klepnutí na přední části uší – k ovládání ani není třeba se dotýkat sluchátek LinkBuds samotných.

Obrázek člověka na ulici s ilustracemi různých hlasitostí kolem jeho hlavy

Automaticky nastavuje hlasitost zvuku podle vašeho prostředí

Adaptivní ovládání hlasitosti je chytrá funkce, která automaticky optimalizuje hlasitost podle toho, kde se nacházíte. Na tichých místech si užívejte nízkou hlasitost a v hlučnějších prostředích hlasitost vyšší.

Dva konverzující lidé, z nichž jeden má nasazena sluchátka LinkBuds

Mluvte a uslyšíte jen okolní zvuk

Jakmile začnete s někým hovořit, režim Speak-to-Chat (v případě příslušného nastavení) automaticky pozastaví hudbu, abyste slyšeli jen okolní zvuk a mohli vést konverzaci. To je užitečné, pokud chcete ponechat sluchátka nasazená nebo nemáte volné ruce. A až váš rozhovor skončí, hudba se začne znovu automaticky přehrávat. Tato chytrá funkce, založená na technologii Precise Voice Pickup pro přesné snímání hlasu, používá pokročilé zpracování zvukového signálu.

Loga vestavěných aplikací Google Assistant a Alexa

Ovládejte pomocí hlasu

Získejte pomoc hands-free. Chcete-li aktivovat preferovaného hlasového asistenta, stačí říct „OK Google“ nebo „Alexa“. Užijte si zábavu, spojte se s přáteli, získejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si připomínky a mnoho dalšího. Hlasem můžete dokonce ovládat funkce sluchátek, například kontrolovat zbývající kapacitu baterie. Dále můžete poslouchat a pracovat s e-maily v aplikaci Microsoft Outlook nebo se účastnit schůzek v aplikaci Microsoft Teams prostřednictvím asistentů Google Assistant nebo Siri.

Logo funkce Google Fast Pair

Najděte svá sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Sluchátka LinkBuds podporují novou užitečnou funkci Fast Pair od společnosti Google. Jediným klepnutím na okno s pokyny spárujete sluchátka LinkBuds rychle a bez námahy prostřednictvím funkce Bluetooth se zařízeními se systémem Android. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, snadno zjistíte vyzváněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu. A když bude baterie sluchátek téměř vybitá, obdržíte upozornění, abyste věděli, kdy ji nabít.

Logo funkce Swift Pair

Snadné spárování s počítačem

Funkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka LinkBuds s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.

Logo funkce Spotify Tap

Rychlý přístup k oblíbené hudbě

Díky funkci pro rychlý přístup můžete sluchátka LinkBuds pouhými několika klepnutími nastavit pro obnovení přehrávání hudby ze služby Spotify – není tak nutné sahat po smartphonu.

Šedé pouzdro sluchátek LinkBuds se sluchátky LinkBuds po stranách a kusy šedého plastu kolem

Recyklované plasty

Sluchátka LinkBuds jsou vyrobena z plastů recyklovaných z automobilových dílů.

Pouzdro LinkBuds

Bez plastů v samostatném balení

Obalový materiál sluchátek LinkBuds neobsahuje žádné plasty, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Bílá sluchátka LinkBuds na růžovém pozadí s kapkami vody

Voděodolnost pro každodenní použití

Díky odolnosti proti vodě, která odpovídá krytí IPX4, tato sluchátka nezastaví stříkající voda či pot, takže se ani při pohybu nemusíte vzdát poslechu hudby.

Ilustrace dvou lidí poslouchajících hudbu ze sluchátek LinkBuds s vysvětlením rozdílu mezi běžným a současným přenosem Bluetooth u sluchátek LinkBuds

Čistší a stabilnější signál Bluetooth

Signál Bluetooth® je přenášen do obou uší současně s cílem dosáhnout nízké latence a vysoké kvality zvuku i v případě okolního rušení. Díky výkonnému integrovanému procesoru V1 si můžete užívat stabilní bezdrátový zvuk bez výpadků. (A) Konvenční přenos Bluetooth s předáváním z levého do pravého sluchátka. (B) Současný přenos Bluetooth do obou sluchátek LinkBuds.

Ikony výdrže baterie, rychlého nabíjení a doby přehrávání

Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutách

Můžete si užívat nabití na celý pracovní den – 5,5 hodin přímo ze sluchátek a dalších 12 hodin díky energii uložené v pouzdru. Tedy celých 17,5 hodiny doby poslechu pokaždé, když opustíte dům. Spěcháte? Pouhé desetiminutové rychlé nabíjení vám poskytne až 90 minut přehrávání a aplikace Sony | Headphones Connect vás dokonce upozorní, když energie nabíjecího pouzdra klesne pod 30 %.

Otevřené šedé pouzdro sluchátek LinkBuds

Malé, dokonale tvarované pouzdro

Velmi malé nabíjecí pouzdro s elegantním zaobleným designem pohodlně padne do ruky nebo do kapsy – pro život na cestách. Otevírá se jednoduše stisknutím tlačítka.

Obrázek šedého pouzdra sluchátek LinkBuds se sluchátky LinkBuds, 5 velikostmi závěsných oblouků a nabíjecím kabelem USB-C

Obsah balení

Po otevření obalu sluchátek LinkBuds najdete závěsné oblouky v 5 velikostech pro různé tvary uší a nabíjecí kabel USB-C.

Logo 360 Reality Audio

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechte se pohltit zvukem, který je všude kolem vás. Zvukem, který je stejně tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo se účastnili nahrávání interpreta ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba podmanivá a skutečná jako nikdy předtím. Tato sluchátka vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio.

Obrázek modelu LinkBuds

Vícebodové připojení

K dosažení naprostého pohodlí lze tato sluchátka Bluetooth® spárovat s dvěma zařízeními Bluetooth současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí ke správnému zařízení. Sluchátka je také možné rychle přepínat mezi oběma zařízeními pouhým stisknutím tlačítka.