WE75

Objevte svět přirozených barev

TELEVIZORY

WE75 | LED | Full HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor

WE750 / WE753 / WE755 Series

Obrázek modelu Televizor WE75 Full HD HDR s displejem TRILUMINOS

Ceny od:

MOC

19 928,70 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zobrazit 6 modelů a ceny

Skrýt 6 modelů a ceny

108 cm (43”)

KDL-43WE750

Cena není dostupná

108 cm (43”)

KDL-43WE753

Cena není dostupná

108 cm (43”)

KDL-43WE755

MOC

19 928,70 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

123 cm (49'')

KDL-49WE750

Cena není dostupná

123 cm (49'')

KDL-49WE753

Cena není dostupná

123 cm (49'')

KDL-49WE755

MOC

22 590,70 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
A+ENERGETICKÉ HODNOCENÍ A INFORMAČNÍ LIST VÝROBKU

6modely

Hlavní funkce

DISPLEJ TRILUMINOS™

Krásy života odhalují více barev

Podívejte se na živé barvy ze skutečného světa. Displej TRILUMINOS mapuje širší paletu barev a věrně reprodukuje každý stín a odstín okvětních lístků.

Vysoký dynamický rozsah

Zářivě světlé oblasti a krásné textury

Vysoký dynamický rozsah

Díky vysokému dynamickému rozsahu (HDR) jsou zachovány detaily ztracené v nejtmavších a nejsvětlejších oblastech obrazu, který tak působí mnohem dynamičtěji. Podívejte se na texturu lesklého kovového křídla letadla a odrazů slunečního světla na jeho trupu.

Objevte znovu každý detail

X-Reality™ PRO

Technologie zpracování obrazu X-Reality PRO vylepšuje každý pixel pro dosažení výjimečné zřetelnosti. Snímky jsou analyzovány a každá scéna porovnána s obrazovou databází pro zlepšení obrazu a potlačení šumu. Povrchy budov a lodí jsou ještě detailnější.

X-Reality™ PRO
Rozlišení Full HD

Zřetelnější, podrobnější, úchvatnější

Rozlišení Full HD

Na tomto televizoru Full HD uvidíte úchvatné detaily a textury. Vše, na co koukáte, je vybroušeno tak, aby vznikl minimální šum a maximální vylepšení. Podívejte se na rozdíly budov a pobřeží.

Stvořeno k poslechu

Režim ClearAudio+

Užijte si poslech stejně přirozený jako obraz, který sledujete. Režim ClearAudio+ vyladí zvuk televizoru a zaručí emocionálně bohatý zážitek, který jako by vás obklopil. Hudba i rozhovory jsou čistější a zřetelnější nehledě na to, co právě sledujete.

Režim ClearAudio+

Více obrazu, méně kabelů

Nenechte se při sledování rušit. Úzký a štíhlý rám s hliníkovou úpravou udrží vaši pozornost na obrazovce. Kabely jsou ukryty ve stojanu v přední a zadní části pro čistý a ničím nerušený vzhled.

Přístup na YouTube™ jedním kliknutím

Jděte přímo na YouTube™ a pusťte si všechna svá oblíbená videa. Na tomto televizoru s připojením k internetu je YouTube™ rychlejší než kdy dřív. Aby se vám videa dobře procházela, přidali jsme na dálkový ovladač tlačítko YouTube™.

Instruktážní videa

Instruktážní videa k televizorům

Máte dotazy ohledně nastavení a používání televizoru? Nebo ohledně jeho připojení k jinému zařízení? V našich instruktážních videích uvidíte postupy krok za krokem.

Specifikace a funkce
Všimněte si rozdílu v úžasně detailním obrazu s rozlišením Full HD vylepšeném kouzelnou technologií X-Reality PRO™ na zvýšení rozlišení na displeji TRILUMINOS™ s realistickými a živými barvami. Díky přístupu na YouTube™ jedním tlačítkem najdete svou veškerou zábavu. Kompletní specifikace budou brzy k dispozici.
  • Dostupné velikosti obrazovky: 108 cm (43”), 123 cm (49'')

  • D5_HDR

    Vysoký dynamický rozsah

  • Rozlišení Full HD (1920 x 1080)

  • Displej TRILUMINOS™

  • X-Reality™ PRO

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

SPOLEČNOST SONY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí.

Další informace

Produkt a jeho vliv na životní prostředí

  • Dynamické nastavení podsvícení, také známé jako kontrola osvícení jednotlivých pixelů, vylepšuje energetickou efektivitu úpravou jasu podsvícení podle aktuálního obsahu

  • Režim úspory energie pomáhá šetřit energii úpravou jasu obrazovky

  • Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu a vy si tak stále budete moci užívat zvuk

Hodnocení

Názor uživatelů