WD65

Zábava ve Full HD pro každého

Získejte přístup do světa filmů, televizních pořadů a aplikací a vychutnejte si každý okamžik v kvalitě obrazu, která překonává rozlišení Full HD. Vše je doplněno bohatým, dynamickým zvukovým doprovodem.

TELEVIZORY

WD65 | LED | HD Ready / Full HD | Chytrý televizor

WD650 / WD655 Series

Obrázek modelu WD65 | LED | HD Ready / Full HD | Chytrý televizor

Ceny od:

MOC

15 099,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zobrazit 4 modely a ceny

Skrýt 4 modely a ceny

102 cm (40")

KDL-40WD650

MOC

15 099,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

102 cm (40")

KDL-40WD655

MOC

15 308,02 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

121 cm (48”)

KDL-48WD650

MOC

18 060,79 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

121 cm (48”)

KDL-48WD655

MOC

18 943,01 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
A+ENERGETICKÉ HODNOCENÍ A INFORMAČNÍ LIST VÝROBKU

4modely

Hlavní funkce

Ještě dokonalejší vysoké rozlišení

Full HD

Zažijte úchvatnou kvalitu obrazu Full HD, ať už sledujete cokoli. Unikátní obrazový procesor X-Reality PRO společnosti Sony analyzuje, čistí a vylepšuje obraz pro dosažení zážitku plného detailů. Dokonce i obsah streamovaný v nízkém rozlišení je vylepšován technologií X-Reality PRO, aby mohla společnost Sony poskytnout obraz, který probudí k životu veškerý sledovaný obsah.

X-Reality PRO

Objevte znovu každý detail

Technologie zpracování obrazu X-Reality PRO vylepšuje každý pixel pro dosažení zřetelného obrazu. Snímky jsou analyzovány a scény porovnány s obrazovou databází pro zlepšení obrazu a potlačení šumu. Výsledkem je neuvěřitelně realistický obraz. 

Tenký a elegantní

Tento televizor díky tenkému profilu elegantně zapadne do vašeho obývacího pokoje. Je dokonalý k upevnění na zeď a díky diskrétnímu, úzkému rámu se budete soustředit výhradně na obraz a nikoli na rám.

  • Tenký design
  • Ladí s vaším životním stylem

Zjistěte více o zábavě, kterou máte rádi

Ať už si chcete připomenout svůj oblíbený film nebo se jen podívat na video na YouTube™, s televizorem Sony máte neomezené možnosti.

Photo Sharing Plus

Snadné sdílení fotografií

Photo Sharing Plus je pro vás a vaše přátele snadným způsobem pro sdílení fotografií a videí na velké obrazovce. Vyžeňte z televizní obrazovky své oblíbené hvězdy, protože vaši přátelé se s vámi podělí o výjimečné okamžiky – pomocí až 10 zařízení.

Zrcadlení na obrazovce

Zobrazte chytrý telefon na velké obrazovce

Zrcadlení obrazovky vám umožní vychutnat si obsah a aplikace ve vašem smartphonu na obrazovce televizoru Sony. Zvětšete všechny své vzpomínky a vychutnejte si je na velké obrazovce s rodinou a přáteli.

Přehrávání z rozhraní USB

Přehrávání prostřednictvím USB

Přehrávejte hudbu, videoklipy a prohlížejte si sbírky fotografií na televizoru prostřednictvím přehrávání různých formátů z rozhraní USB. Díky podpoře celé řady kodeků můžete zažít naprostou univerzálnost formátu – stačí připojit a můžete začít.

Specifikace a funkce
Objevte svět filmů, televizorů a aplikací a prožijte každý okamžik s křišťálově čistou kvalitou obrazu. To vše doplňuje bohatý dynamický soundtrack, který vaší zábavě vdechne život.
  • Dostupné velikosti obrazovky: 102 cm (40"), 121 cm (48”)

  • Full HD (1920 x 1080): pro modely s uhlopříčkou větší než 40" / HD Ready (1366 x 768): pouze pro modely s uhlopříčkou 32"

  • X-Reality PRO

  • Web YouTube™ a další

  • Vestavěná technologie Wi-Fi®

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

SPOLEČNOST SONY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí.

Další informace

Produkt a jeho vliv na životní prostředí

  • Dynamické nastavení podsvícení, také známé jako kontrola osvícení jednotlivých pixelů, vylepšuje energetickou efektivitu úpravou jasu podsvícení podle aktuálního obsahu

  • Režim úspory energie pomáhá šetřit energii úpravou jasu obrazovky

  • Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu a vy si tak stále budete moci užívat zvuk

Hodnocení

Názor uživatelů