3 Modely
3 Modely

Rok výroby

Rok výroby

139 cm (55")
XR-55A90J
139 cm (55") 
XR-55A90J

Rok výroby

  • Ø
164 cm (65")
XR-65A90J
164 cm (65") 
XR-65A90J

Rok výroby

  • Ø
210 cm (83")
XR-83A90J
210 cm (83") 
XR-83A90J

Rok výroby

  • Ø

Funkce

Snímek veliké kočky znázorňující detaily obrazu ve 4K

XR Picture

Užijte si dechberoucí kontrast na naší dosud nejlepší obrazovce OLED s neuvěřitelnou hloubkou, která působí přirozeně a realisticky. Jeho revoluční procesor využívá analýzu lidské perspektivy a dokáže během okamžiku projít a optimalizovat statisíce prvků. Tato technologie dokáže ve spojení s naším jedinečným panelem OLED zobrazit obraz s čistou černou i neuvěřitelným jasem.

Panoráma města s mimořádným kontrastem a realistickou hloubkou

XR Contrast

Náš procesor Cognitive Processor XR analyzuje data a vylepšuje obraz stejným způsobem, jakým lidské oko dokáže zaostřit a získat informace o realistických barvách a hloubce. Technologie XR OLED Contrast Pro upravuje jas, aby mohla zobrazit jasnější odlesky a sytější černou ve stínech, takže už nepřijdete o detaily kvůli všepohlcujícím stínům nebo nadměrnému jasu.  

Logo XR OLED Contrast PRO

XR OLED Contrast Pro

Technologie XR OLED Contrast Pro, která využívá analýzu lidské perspektivy, zesiluje barvy a kontrast ve světlých oblastech, takže si můžete vychutnat výjimečné úrovně kontrastu syté černé a špičkového jasu, které dosud prostě nebyly možné. Poskytne vám obraz plný realistické hloubky mezi objekty a pozadím. Detaily jsou ostře definované dokonce i v oblastech tmavých stínů nebo odlesků. 

Detail květin s jemnými stíny a odstíny na okvětních lístcích

XR Colour

Spatřete barvy, které jsou pro lidský zrak přirozené a nádherné. Procesor Cognitive Processor XR™ poskytuje naší jedinečné obrazovce přístup k širší paletě barev a umožňuje jí reprodukovat jednotlivé barvy s nepatrnými rozdíly viditelnými v reálném světě. Rozšířené rozsahy odstínů a sytosti umožňují spatřit svěží odstíny a realistické textury na květinách. I velmi světlé barvy vypadají realisticky.

Snímek zobrazující přirozené barvy s technologií XR Triluminos PRO™

XR Triluminos Pro™

Tento televizor, vybavený naším procesorem Cognitive Processor XR, reprodukuje barvy způsobem, který lidé považují za nádherný. Užijte si širší paletu barev s vylepšeným rozsahem odstínů a sytosti, která vám umožní spatřit přirozené stíny a přesné detaily i v tmavých scénách. 

Snímek velmi detailních záběrů horských květin předvádějící účinek technologie XR HDR Remaster

XR HDR Remaster

Díky technologii XR HDR Remaster dokáže tento televizor rozpoznat každý objekt na obrazovce, analyzovat jeho barvu a upravit kontrast, aby poskytl ještě realističtější obraz. Zpracování založené na objektech a využívající technologii BRAVIA XR™ posouvá přesnost na zcela novou úroveň přidáním úprav odstínů, sytosti, jasu, vektoru pohybu, šířky pásma a dalších parametrů. Výsledkem jsou výjimečně reálně vypadající scény s větší hloubkou, realistickými texturami a přirozenými barvami.

Obrázek lišky se zřetelným obrazem v rozlišením 4K

XR Clarity

Ať už sledujete jakýkoli obsah, nebo zdroj, funkce XR 4K Upscaling vám zajistí zábavu v rozlišení blízkém 4K. Náš procesor Cognitive Processor XR má přístup k ohromnému množství dat a dokáže inteligentně obnovit ztracené textury a detaily, aby poskytoval realistický obraz. Uvidíte detaily, jako jsou přirozeně definovaná zvířecí srst či jasné obrysy skal.

Snímek budov předvádějící výhody technologie XR 4K Upscaling

XR 4K Upscaling

Tento televizor, který pohání náš procesor Cognitive Processor XR, přibližuje signály v rozlišení 2K kvalitě skutečného rozlišení 4K, a nabízí tak neuvěřitelně reálné a podmanivé sledování.  Technologie XR 4K Upscaling přistupuje k obrovskému množství dat, která využívá k analýze vzorů ve scénách a k obnovení nepatrných detailů.

Detailní záběr na list předvádějící schopnosti technologie XR Super Resolution pro rozlišení 4K

4K XR Super Resolution

Technologie XR Super Resolution rozpozná jednotlivé objekty v obraze a reprodukuje na obrazovce prakticky skutečné textury. Náš procesor BRAVIA XR přesně analyzuje a zpracovává data tak, aby poskytoval obraz v rozlišení 4K, které je čtyřnásobkem rozlišení Full HD, a obohatil scény o skutečné detaily a textury.

Snímek západu slunce a moře předvádějící technologii XR Smoothing pro rozlišení 4K

4K XR Smoothing

Technologie XR Smoothing vytváří při sledování televizoru plynulý, přirozený obraz v rozlišení 4K, a to bez pruhů, které se mohou objevit u jiných televizorů. Scény jsou reprodukovány s tisíci tónů, stínů a gradací, takže vypadají neuvěřitelně reálně.

Obrázek surfaře zobrazující detaily bez rozmazání vlny

XR Motion

Sledování sportovních přenosů a akčních filmů je nyní ještě lepší. Náš procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity™ pomocí analýzy dat zajistí, že obraz bude plynulý, zřetelný a bez rozmazání.

Snímek jedoucího automobilu předvádějící technologii Motion Clarity na televizoru OLED XR

XR Motion Clarity

Díky obrazu vytvořenému miliony individuálně řízených pixelů je vše na obrazovce OLED ostré a jasné. A zásluhou naší technologie OLED XR Motion Clarity™ zůstane i rychlá akce plynulá a zřetelná. Videozáznamy jsou pečlivě kontrolovány s cílem minimalizovat rozmazání, takže obraz zůstane věrný a výrazně se omezí ztráta jasu u scén s vysoce rychlým pohybem.

Logo 4K/120

4K / 120 sn./s

Buďte napřed v soutěži s televizory BRAVIA. Rozhraní HDMI 2.1 vám umožní v kompatibilních hrách dosáhnout snímkové frekvence 120 sn./s, takže budete mít výhodu při akčních, sportovních a dalších hrách vyžadujících vysoký výkon k okamžitému zobrazení veškeré akce na obrazovce. Užijete si také mimořádně plynulé hraní her díky prodlevě vstupu kratší než 8,5 ms při rozlišení 4K / 120 sn./s a ve speciálním herním režimu.

Snímek zpěváka na koncertě

XR Sound Position

Funkce XR Sound Position doplňuje obraz o realistický zvuk, který nám zajistí zážitek podobný tomu, jak ve skutečnosti vnímáme svět kolem sebe. Jelikož obrazovka 4K televizoru OLED BRAVIA XR slouží i jako reproduktor, zvuk přesně ladí s děním na obrazovce pro skutečně pohlcující zážitek.

Snímek zvukových vln linoucích se z televizoru s technologií Acoustic Surface Audio+

Acoustic Surface Audio+

Díky naší technologii Acoustic Surface Audio+ vychází zvuk přímo ze středu obrazovky. Výkonné akční členy na zadní straně televizoru vibrují a vytvářejí akustiku, která se pohybuje společně s obrazem. Vzhledem k tomu, že zvuk sleduje akci, uslyšíte realističtější soundtrack a výjimečně čisté a přirozené dialogy díky velkým akčním členům tohoto modelu. Levý a pravý subwoofer poskytují mohutné basy, takže si můžete doma vychutnat skutečně pohlcující zvuk jako v kině.

Snímek muzikanta na koncertě

XR Surround

S televizorem BRAVIA XR bude vše, na co se díváte, doplněno skutečným prostorovým zvukem. Technologie XR Surround vytváří prostorový zvuk ze stran a ve svislém směru, takže k dosažení zážitku z 3D zvuku nepotřebujete reproduktory instalované ve stropu nebo nasměrované nahoru.

Detailní snímek vícerozměrného zvuku s technologií 3D Surround Upscaling

3D Surround Upscaling

Naše technologie zpracování signálu BRAVIA XR umožňuje tomuto televizoru reprodukovat vícerozměrný zvuk, a nabídnout tak skutečně pohlcující zážitek. Pocítíte, jak vás zvuk obklopí nejen z levé a pravé strany, ale také ze svislé dimenze. Technologie 3D Surround Upscaling vám doma poskytne vzrušující zážitky jako v kině prostřednictvím nejnovějších zvukových formátů, jako je Dolby Atmos®, a současně vám umožní užít si svislý prostorový zvuk s obsahem, který není s formátem Dolby Atmos kompatibilní.

Logo Google™ TV

Google TV

Projděte si více než 700 000 filmů a televizních pořadů ze všech svých streamovacích služeb, které najdete na jednom místě a uspořádané do témat a žánrů na základě vašich zájmů.

Logo hlasového vyhledávání hands-free

Hlasové vyhledávání hands-free

Využitím moci svého hlasu najdete oblíbený obsah rychleji než kdykoli dříve, aniž byste potřebovali dálkové ovládání. Funkce hlasového vyhledávání odstraňuje komplikované procházení nabídek a únavné psaní. Stačí se jen zeptat.

Snímek obrazovky s filmem a smartphonu

Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKit

S Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do vaší televize přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, vašich oblíbených aplikací nebo dokonce Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti.

Logo funkce Chromecast built-in

Chromecast built-in

Technologie Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru podporujícího technologii Chromecast built-in. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté pokračujte v jeho procházení na telefonu či tabletu.

Snímek připojených zařízení ovládaných chytrým dálkovým ovládáním

Chytré dálkové ovládání

Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy. 

Snímek podsvíceného dálkového ovladače za světla a za tmy

Podsvícené dálkové ovládání 

Dálkový ovladač se špičkovým designem z broušeného hliníku a tenkými liniemi příjemně padne do ruky a harmonicky doplní váš obývací pokoj. Spatřete tlačítka i ve tmě díky integrovanému podsvícení, které se hodí, chcete-li změnit hlasitost nebo nastavení při sledování filmů v noci. 

Snímek znázorňující vícepolohový stojan nastavitelný ve 3 směrech

Vícepolohový stojan nastavitelný ve 3 směrech

Vícepolohový stojan nastavitelný ve 3 směrech vám umožňuje vybrat si standardní nastavení, kdy se soustředíte pouze na obraz, úzké nastavení pro menší police a nastavení soundbaru pro ideální umístění zvukového systému.

Detailní záběr designu s hladkými okraji

Design s hladkými okraji

Díky bezrámovému provedení působí televizor velice elegantně a nebude vás rozptylovat, takže se budete moci soustředit na to důležité – na obraz.

Zadní pohled na televizor s uspořádáním kabelů

Uspořádání kabelů

Díky držákům zůstanou kabely úhledně skryté a televizor bude vypadat dobře zepředu, z boku i zezadu.

Snímek scény v obývacím pokoji znázorňující koncepci Živá výzdoba

Živá výzdoba

Naše koncepce Živá výzdoba promění váš televizor v nezbytnou součást vašeho životního prostoru tak, že na obrazovce zobrazí umělecká díla, soukromé fotografie, motivy spořiče obrazovky a funkci hodin.

Snímek obrazovky znázorňující výhodu světelného snímače a snímače barev

Světelný snímač a snímač barev

Když dojde ke změně odstínu světelného zdroje v místnosti, například ze studeného na teplý, barvy televizního obrazu se odpovídajícím způsobem změní a mohou působit nepřirozené. Tento televizor obsahuje světelný snímač RGB, který optimalizuje barvu a jas obrazu podle světelného zdroje a prostředí místnosti. 

Logo technologie Acoustic Auto Calibration

Acoustic Auto Calibration

Bez ohledu na to, kde právě sedíte, tento televizor zjistí vaši polohu a optimalizuje zvuk tak, abyste si mohli vychutnat stejnou kvalitu zvuku, jako kdybyste seděli přímo před televizorem. Zvuk se může změnit v závislosti na prostředí místnosti. Například záclony a závěsy pohlcují zvuk, zatímco objekty před televizorem mohou rušit průchod zvuku, a snižovat tak kvalitu poslechu. Tento televizor takové objekty rozpozná a reprodukuje vylepšený zvuk optimalizovaný pro danou místnost.

Logo režimu Netflix Calibrated Mode

Režim Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut speciálně pro originální pořady Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode zůstává plně zachována vize a záměr autora snímku.

Logo obsahu IMAX Enhanced

Obsah IMAX Enhanced

Tento chytrý 4K televizor společnosti Sony nese certifikaci IMAX Enhanced, což znamená, že je optimalizován pro věrnou reprodukci obrazu a zvuku. S režimem obrazu IMAX Enhanced, který naplno využívá výhod obsahu IMAX Enhanced, si můžete vychutnat ještě podmanivější zážitek z domácího sledování.

Loga Dolby Vision® a Dolby Atmos®

Dolby Vision® a Dolby Atmos®

Vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision® oživí scény s cílem zajistit autentické zobrazení, zatímco technologie Dolby Atmos® naplní místnost podmanivým prostorovým zvukem.

Snímek znázorňující film dostupný v aplikaci BRAVIA CORE™

BRAVIA CORE™

Čeká na vás obrovské množství filmů, které jsou vám k dispozici. Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream a IMAX Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitou kvalitou zvuku.